Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2.3>kasım 13, season3>kasım 20

thelegbra

Öne çıkan mesajlar

Gelecek için konuşursak haksız bi durum olduğu aşikar. Aylarca bu set için uğraşanlar sadece 1 haftada edinebilecekler bu seti. (sezon 1 gladiator)

Bu güzel bi gelişme. Arenaya olan ilgim arttı. En azından full gladiator setli adamlarla karşılaşınca yenilginim, kendi beceriksizliğimden kaynaklandığını söyleyebilicem.
Sosyal ağlarda paylaş

Innuendo said:
Xhunarion said:
5k point, 75k honor var 3 haftadır. Acaba wep mi upgrade etsem gear mı? S3 itemlarını görebilecegimiz bir link falan var mı?

staff: http://www.wowhead.com/?item=34540

s3 setler: http://www.wowhead.com/?search=vengeful#item-sets

s3 weaponlar: http://www.wowhead.com/?items=2&filter=sl=23:21:22:13:15:28:14:25:17;na=vengeful

İşte bu, sonunda mantık, gloves'a gerçek bir özellik eklenmiş mageler için. %50 damage ignorance while casting poymorph. Hallelujah.
Sosyal ağlarda paylaş

Marveloth said:
Nickinin hakkını veriyorsun.

İsterler, derler gibi sözcüklerinle amaçladığın nedir? Arena seti olmayanların aşşağılandığı bi platform mu burası. Cümleye biz diye başlamıyorum çünkü biz bir kitle yada savunulması gereken bi azınlık değiliz. Ama ortada ''instant kill istemek'' gibi ucuz bir espri yapıcak durum göremiyorum. Ama şundan eminim ki, zaman farkıyla daha iyi itemlar elde etmiş oyuncuların kendini komik bi şekilde diğerlerinden yüksekte görmesi gayet ucuz.

Abicim sezon baslayali aylar oldu, bi zahmet bes parca itemi alamadiysan nie lesser denince bozuluyorsun ki? Ya haftada 400 puan alsan gene full setin vardi simdi, 400 puandan bahsediyorum ya saka gibi rakamlar fark ettiysen.

Ha diyosan ki ben sezonun ortasinda basladim oyuna, e birakta senden once kasanlarin senden bi farki olsun, bunda tuhaf bi durum yok yani.

Ve gunun anlam & onemini belirtmek adina "Nazar etme ne olur, calis seninde olur" diyor ve huzurlarinizdan cekiliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

wow-eu test realm forumlarında konu var bunun hakkında, bir arkadaşım da honorla alınıyo gayet eminim diyo ama insanlar badgele alınıyo diye konu açmış ve kimse de honorla alınıyo yazmamış. emin misin honorla alınabildiğine?

aynı cloak zul'aman timed eventı yapınca chestten de düşebiliyor çünkü, hem drop hem badge hem honorla alınabileceğini sanmıyorum :/
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:
Almayacak tabi biz hödükmüyüz 2 senedir oynuyoruz?
Bence yeni gelenler 70 bile olamasın ki itemleri giyemesin. Biz hödükmüyüz? ADELETMİ LAN BU?

diye düşünen yokmu?

Evet aynen öle oluyor malesef..Sezon 2ler gelmeden önce orgimarda talent degiştirmek icin dilenen bi lvl 40 Bloodelf lock vardı.Dün gördümde adamı amcam silahlarına kadar sezon 2 yi fullemis.. =(

Korkuyorum yakında inkeeper bile epic dagıtmaya başlıcak...ühüüüühüüüü
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
@Xhunarion

Caster robe dediğin bu değilmi ya, başka bilmiyorum ben hangisi o int ve crit olmayan. Öyle saçma şeymi olur, bu kadar büyük hata yapmış olamazlar.

İki sezondur caster'ların kullanmak zorunda oldugu pvp cloak'u ve spiritshard ring'inden bahsediyorum. Int yok, crit yok, damage az. Aynı itemların melee versiyonları ise crit ve stat açısından forza yani. Caster'ların critleri gear'ınız güçlendikçe düşerken melee'lerin sürekli artıyor. Demek istedigim bu. Zul'aman'da farklı ne geliyor bakmadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Hep şikayet ettigim şey. Crit olmadan caster'san komik miktarlarda damage'ın. Frostbolt critlersem 3k+, critlemezsem 1300. Ne bu şimdi? Takımımdaki warrior düz 2k vuruyor sürekli. Sürekli int ve crit chance'i düşürdüler de düşürdüler. Full ap gem'li warrior'ın crit olmuş battlestance'te %30, benim %19. Düz damage çok düşük olmasa whine'a baglamıcam ama düz damage komik yani. 1300 vuruyorum. ühü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...