Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şırdaaaaaaaannn!!!!!!

GwindonSurion

Öne çıkan mesajlar

Adana allah a yakın bana uzak olsun.Sutopu ligi için adana yüzme ihtisas mı ne boksa bi takımla maç yapmaya gitmiştik adamlar havuzun içine o büyük şemsiyeler dahil herşeyi attılar antrenorumuzn eşine laf attılar üstüne yürüdüler maç öncesinde ve sonrasında bizi bezdirmek için ellerinden geleni yaptılar adanalı deyince aklım o koyu tenli psikopat adamlar geliyo malesef.
Sosyal ağlarda paylaş

bizsiziarariz said:
Adana allah a yakın bana uzak olsun.Sutopu ligi için adana yüzme ihtisas mı ne boksa bi takımla maç yapmaya gitmiştik adamlar havuzun içine o büyük şemsiyeler dahil herşeyi attılar antrenorumuzn eşine laf attılar üstüne yürüdüler maç öncesinde ve sonrasında bizi bezdirmek için ellerinden geleni yaptılar adanalı deyince aklım o koyu tenli psikopat adamlar geliyo malesef.

öyleleri her yerde var abi genelde bütün maçlarda öyle şeyler oluyo sen duvara girenlere rastlamışsındır

bkz

Sosyal ağlarda paylaş

GwindonSurion said:
@ oper : evet adanalıyım =) herkesin düşündüğü gibi biyer değil ama adana genelde terleyen kebapçıların küfreden insanların dolu olduğu biyer gibi düşünülür ama öyle diildir valla bazı kızlar küfretmiyo mesela..

ben de adadanayım olm :D
aha adanadan birini buldum sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Bende adanaliyim ve bu sirdan olayini adanalinin disinda birinin anlamasini beklemiyorum =) ilk kez gören biri icin o ne lan fln denilebilir ama bi yenilincede birakilamaz adanada gece 2 de 3 de cok sirdan yemeye cikan insan vardir evlerinden mesela ben cogu gece cikar yerim söyle bol kimyonlu oh mis =)
Sosyal ağlarda paylaş

Gece vakti piknik yapmaya çıkan, karın içine gül suyu sıkıp nişasta atan ve bunu yiyen (bici bici diyorlar bide xD ) , siparişi porsiyon değil kiloyla alan garsonları bulunan memlekette bu yemekler gayet normal hehe.

(Kuzenim ve kocası adanada diş doktoru da, bir sene yanlarına gidip kalmıştım bir hafta)

Ha bi gece saat 4 gibi uyandım, elektrikler gitmiş klimalar susmuş, fenalık geçircektim, su içeyim dedim, herkes içmiş içmiş bitirmiş gece. Bari camı açayım serinliyim dedim. Camı bir açtım Allah'ım sana geliyorum dedim. Dışarıdan yüzüme fön makinesi tutmuşlar sanki. Oda 50 dereceyse oldu 70 derece o arada bayılmşım Allahtan, yoksa o gece bitmezdi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...