Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Liverpool-Beşiktaş

nukbasliklikiz

Öne çıkan mesajlar

yıldırım:sinan bak
1986-87 Şam. Kul. Kup. Beşiktaş - Dinamo Kiev : 0 - 5
2000-01 Avr. Şam. Ligi AFC Leeds United - Beşiktaş : 6 - 0
ve şimdi de
2007-08 Avr. Şam. Ligi FC Liverpool - Beşiktaş : 8 - 0

s: 5,6.. şimdi de 8..
y:ha evet..
s: gelişme var en azından.. seneye bi gayret 9yeriz başkan
y: o_O!! OMG!
Sosyal ağlarda paylaş

Luinir said:
Ben Hakan'ı geleceğin milli takım kalecisi olarak görmüyorum. Sezon başından beri Beşiktaş'a hiç puan kazandıramadı aksine kaybettirdi. Milli takımda oynadığı maçlarda da hatalı goller yedi. Şuan gözüken o ki Volkan çoook daha iyi bir kaleci Hakan'a göre

Sen görmüyosan göndermeliler hemen.
Hakan'ı iki maçta izlemişsin bu belli oluyor.
Kaleciler işte, malesef her zaman oldugu gibi hep günah keçileri onlar. Kurtardıkları zaman kimsenin umrunda olmaz, sadece yediklerini hatırlarsınız.

Bu takımdan en son gidecek adamdır Hakan. O olmasaydı cift haneli rakamlara ulasmıstı Liverpool. Dün yediği gollerin yarısını da cıkardı ama bir allhın kulu gelip uzaklastıramadı.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
Luinir said:
Ben Hakan'ı geleceğin milli takım kalecisi olarak görmüyorum. Sezon başından beri Beşiktaş'a hiç puan kazandıramadı aksine kaybettirdi. Milli takımda oynadığı maçlarda da hatalı goller yedi. Şuan gözüken o ki Volkan çoook daha iyi bir kaleci Hakan'a göre

Sen görmüyosan göndermeliler hemen.
Hakan'ı iki maçta izlemişsin bu belli oluyor.
Kaleciler işte, malesef her zaman oldugu gibi hep günah keçileri onlar. Kurtardıkları zaman kimsenin umrunda olmaz, sadece yediklerini hatırlarsınız.

Bu takımdan en son gidecek adamdır Hakan. O olmasaydı cift haneli rakamlara ulasmıstı Liverpool. Dün yediği gollerin yarısını da cıkardı ama bir allhın kulu gelip uzaklastıramadı.

Hakan'ın Beşiktaş'a gelmesi başlı başlına bir hatadır. Sezonun ilk maçında GS'nin 2 penaltısını kurtardı diye hemen göklere çıkarıldı ama bu sezon çok hatalı gol yiyor. Bu maç Crouch'un ilk golü ve Gerrard'ın frikiğinde sektirilmeyecek topları sektirdi hem de tam önlerine lokum gibi.. Ve ayrıca yantoplarda da kötü. GS maçında elinden kaçırmıştı Hakan atmıştı. Marsilya maçında yine yan top hatasından maçı kaybettirdi. Fenerbahçe maçında Deivid'in üstüne gelen şutunu sektirdi yedi... Ama kurtardığı maç yok henüz. Ben sadece fikrimi söylüyorum ne sinirleniyorsun anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

12'de 8 ne yahu. 19 şutu var liverpool'un kaleyi bulan.
her kaleci hata yapar. cok iyi dediğin volkan'ı da goruyoruz 2 senedir, adamın yemediği şekilde gol kalmadı, her türlüsünü aldı içeri.

görüşüm değişmedi senin hakkında. hakan'ı sadece büyük maçlarda izlemişsin işte, bi halttan haberin yok yorum yapıyosun. gecen sene 2 panltı kurtardı diye alındı demişsin alakası yok. gecen sene sen bi tek galatasaray macında izledigin için hakan'ı bunu hata olarak gosteriyosun.

hele crouch'un attıgı ilk golde sektirmemesi gerekirdi demişsin. daha ne diyim ben sana lol. şutun nerden cekildigine de bi bak bari be adam.
Sosyal ağlarda paylaş

hakana yüklenilmeyi doğru bulmuyorum. önünde ibrahim üzülmez gibi yer tutmayı bilmeyen bi adam, kaç hafta maç eksiinden sonra maça çıkan serdar, iletişimi 0 diatta var. 2 ön libero koray ve cisse naaptı bütün maç? hele koray... ayrıca rüştü neden kulübede hala. bu maçların adamı olarak alınmadı mı? frikik dışında hakanın sektirdiği topların hepsi 5-7 metreden.

suçlu arıyosak bu yönetimdir. taraftarın tepki koyma vakti gelmiştir ve bu iş çarşı'ya düşüyor. ama maalesef birilerinin çıkıp al paranı gir demedikçe bu adam oturmaya devam edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de ilk basta hakana yuklenmeyi dusunurdum farklı bir sekilde kaybedilmis bir avrupa macından sonra.ama sonra bir baktım dise dokunur bir atagımız yok liverpool karsısında.ustelik defans yapma konusunda da bir 2.lig takımı kadar bile basarılı olamadık.sonucta hakan bazı tutması gerektigi dusunulen topları sektirmis olabilir.ama onun sektirdigi yerde ben hep rakip takımın oyuncularını goruyorsam yanlısı sadece hakanda aramam.spor yazarları kac zamandır yuklenecek birini arıyorlardı,umarım mutlu olmuslardır :X
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...