Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Death to Spies

LasT_SuRviVoR

Öne çıkan mesajlar

Oynayan var mı ?

Casusluk oyunu.hala ilk bölümde kasıyorum uzun zamandan sonra böyle zor oyun oynadım :) (Expert zorlukta)

Rus ajanısınız Almanlara karşı istihbarat topluyor casusluk yapıyorsunuz ve oyun çok gerçekçi :)
Yapay zeka mükemmel bir ses duyulursa direk alarma basıyorlar.Bütün bölüm üstünüze abanıyor. O yüzden gizlilik şart.
Hee savaşa girerim herkesi tararım mp40 modundaysanız alman el bombalarıyla kanka olacaksınız.
Hitman tarzı bi oyun , elbise değişme , telle boğma bayıltma filan. Dahada açıklama yaparım istiyosanız.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
Bu oyunun yeni çıkan ikincisini oynarken, ilk oyunu da kaçırmamam gerektiğini farkettim ve buldum. Gerçekten çok zevkli bir oyun, Hidden&Dangerous ile Hitman'i bir potada eritmişler. Ruslar genelde böyle düzgün oyun yapamaz ama bu sefer olmuş. Öyle bir yere soteleneyim geleni indireyim mantığı işlemiyor, adamlar çok isabetli şekilde bina içlerinde bile bombayı kafana koyuveriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
oha çok eğlenceli ve zor!

2dakika ara vereyim dedim.. ilk cutscene'den sonra göreve başladım ve yaldır yaldır koşuyormuşum.

mayın tarlasıymış abi..

THE END

sonra bi adamı indireyim diye arkadan dolandım çok güzel. 2ai' da benim arkamdan dolanmış..

THE END

öyle, 2 dakika kafa dağıtayım oyunu değilmiş..

laptopu kucaama alıp gideyim de makaleleri okuyayım bari :(

eğlenemedim lan bugün hiç..
Sosyal ağlarda paylaş

kas kas kas..

bi kod yazmışım hacı 150satırlık kısmı istediğim gibi çalışmıyor ne sorun var diye 30-40ar sayfalık 3pdf grubunu karıştırıyorum falan..

sinirler tavan yapmışkene bi papatya bir de yasemin çayı içeyim de sakinleyim diyorum. bi de oyun açalım da semra keyfimizi bulalım da diyorum hatta..

gelgelelim bu var elimde... aç-açma.. stress aynı olm. öle koştur koştur oyunu deil, yapay zekayı sevdim bayağı. dikkatsiz kafayla oynayınca çok eğlenceli oluyor. çıkıyorum tam.. yürüycem "oha adam varmış yat yat yat.. gördü hindi herif! kaç kaç kaç!" falan paso..

eğlenceli işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Ya ajan gibi ilerlemek zor geliyorsa, kafadan dalın adamlara, çoğu bölüm öyle de geçilebiliyor. Birini vur-kaç-gizlen gelenleri vur tekrar kaç falan baya uzun sürüyor, ama heyecanlı oluyor.
Ya da her bölümde olan bir oduncu-garson gibi kimsenin tanımadığı en alt kademe adamı bayıltıp elbisesini giyiverin, rahat rahat dolaşın çoğu kısımda.
Sosyal ağlarda paylaş

yaw kimi kısımda adamlar altındakileri tanıyorlar ya. herif anında yakalıyor "sen bizim garson, oduncu değilsin!" gibisinden.

bi de mesela 2.bölümde kafayı yedim, denizaltının oralarda herkesi temizleyip parça parça suya attım. ama o da zevkli olmuyor..

gerilim güzel :D

süper oyunmuş ama 2gün kullan/at çöp oyun değil kesinlikle. durur bu daha.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...