Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeniden Unreal yeeaah

Çokakýllýadam

Öne çıkan mesajlar

Meraba arkadaşlar bugün sıkıntıdan patlamak üzereyken attım kenara defteri kalemi biraz eğleneyim diye paticike daldım ve eğlenceli bir topik açayim dedim şimdi bu unreal dediğimiz bir vbulletin forumu böyle garip tipler filan var ben bu forumdan alıntılar yapıcam böyle insanlarla dalga geçip, onları küçük düşürücez.
Manda arkadaşlar bilir bu geyiği manda forumunda Unreal ile ilgili 6-7 tane konum vardır evet şimdi bilmeyenler için başlıyorum.

Bunlar forumun üyeleri:

Buda Din ve İslam bölümünden yardıran bir topik, aşağılara inince mandalarında mesajlarını bulabilirsiniz.
Besmele

Bunlarda yardıran diğer topikler özelikle 'Selamlar' ve 'Merabaların' yorumları beni çok güldürmüştü.

Topik 1

Topik 2

Topik 3

Topik 4

Ayrıca Selamların ve Merabaların mesajlarınızı aratırsanız güzel şeyler çıkacağından eminim.

Birde Mandada açılmış topikin linkini veriyim:
Manda Unreal

Üşenenler için forumdan inciler ( Mandadan alıntı yaptım oradaki topikden yani)

said:
evet deniz gezmişler kadar çalışamıyoruzzzzz.. elhemdülillah ki onlar kadar çalışamıyoruz... çalışsak ülke diyee bişey kalmaz ortada...
rusyaya döneriz animallah

said:
Aşk onu gördüğünde beynin bütün uzuvlara hüküm edememesidir.. Aşk ulaşildığı Zaman Malefef biten bir duygudur ..Aşk Acida olsa tatmak gerekir diye düşünüyorum paylaşimin için tşk..

said:

BİR DAKİKAYI EN İYİ ŞEKİLDE NASIL GEÇİRİRİZ ?

1- 1 dakikada 5 defa Fatiha suresini seri bir şekilde okuyabilirsin.Fatiha suresini bir defa okumak 1400 sevaptır.5 defa okununca bir dakikada 7000 sevap elde edebilirsin.

2- 1 dakikada on defa ihlas suresini okuyabilirsin 10defa ihlas suresi 3 kuran hatmine bedel sevap kazandırır.Hergün bir dakikanı ihlas suresine ayarsan ayda 300 defa senede 3600defa ihlas okumuş olursun.Buda 1200 hatme bedel olur.

3- Yüzüne bir dakikada Allahın kitabından bir sahife okuyabilirsin.

4- 1 dakikada kısa bir hadis ,kısa bır ayet ezberleyebilirsin.

5- 1 dakikada 30 defa kelimeyi tevhid getirebilirsin.

6- 1 dakikada 100 defa sübhanallahi ve bihamdihi dersin.Denizlerin köpüğü kadar günah da olsa bağışlanır.

Yukardakine verilen cevap said:
Sagol Kardes Zaman Kisa
Dava BÜyÜk
Yol Uzun
Hedef Kutsal
Allah Yardimcimiz Olsun
Emeklerimizi Zayi Ettmesin

Clymor yoksa sen misin? (:

Dejavu

Oha be ne sıkılmışım ama.
Neyse şimdilik benden bu kadar çok yoruldum zaten şimdi unrealı duyan mandalar akın eder buraya hadi iyi eğlenceler...

İsteyenler için kullanıcı hesabı aldım ulan kendime ne uğraş bulmuşum he:
Dalton/ 123456
Sosyal ağlarda paylaş

+rep muhabbetleri demek bu forumlardan geliyor heh. Ya çok garip şimdi kim bunlar? Kayıp gençlik mi nedir? Bişey kaçırdık heralde, ben anlayamadım bunları. Her gün yolda okulda işte vs. gördüğümüz senin gibi benim gibi adamlar ama bu fantastiklik niye? İnternette böyle oluyor heralde. Çok garip lan.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahah hatırladım unrealın Adminiydi o, küfürler filan etmişti sonra bizi ezmişti: '' Sizin üye sayınız ile bizim forumdan banlanan adam sayısı eşit'' diye.
Baya dalga geçmiştik adamla sonra bu kudurmuştu.
''İpneler zıplayın, hoplatırım sizi hoplayan mandalar'' filan diye içini dökmüştü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...