Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Musallat(2007)

Mike

Öne çıkan mesajlar

Yalnız dabbeden sonra o tür korku filmleri acayip germeye başladı beni.Musallatı izlediğim gece sanırım karabasan yada ... denilen şeyin ziyaretine uğradım.Çünkü rüyamda televizyon açık ve ben musallatı izliyorum,ancak bi süre sonra hiç bir şekilde kımıldıyamadan ve dişlerimin birbirine oluşturduğu,sanki çenemin yamulucakmış gibi yaptığı baskı,ve bu olayın 15 dakikadan fazla sürmesi.

Gerçekten çok kötü bişey ya.Ölüyorum falan zannettim,hani ölüm böyle bi duyguymuş diye düşünmekten tutunda,bildiğim her duayı okumama kadar her şeyi yaptım.

Mesela dabbe 2 çıkıcakmış.Ama hiç bi kuvvet izlettiremez o filmi bana.
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:
Yalnız dabbeden sonra o tür korku filmleri acayip germeye başladı beni.Musallatı izlediğim gece sanırım karabasan yada ... denilen şeyin ziyaretine uğradım.Çünkü rüyamda televizyon açık ve ben musallatı izliyorum,ancak bi süre sonra hiç bir şekilde kımıldıyamadan ve dişlerimin birbirine oluşturduğu,sanki çenemin yamulucakmış gibi yaptığı baskı,ve bu olayın 15 dakikadan fazla sürmesi.

Gerçekten çok kötü bişey ya.Ölüyorum falan zannettim,hani ölüm böyle bi duyguymuş diye düşünmekten tutunda,bildiğim her duayı okumama kadar her şeyi yaptım.

o olay sırasında panik yaparsan geçmez gözlerini kapa ve uyu, beynin uyanıo fakat beynin vücuda uyandın denen kısmı çalışmıyo bundan sadece düşünüyosun fakat hareket edemiosun. bi nevi uyanık uyku modeli. baya halisünasyon flnda görülür o halde sonuçta rüya modu açık kafanda :) bi süre sonra eğlenceli bile olmaya başlıo o trip, kurtarıcam kendimi diip kolunu oynatmaya odaklanırsan bi anda kalkabiliosun mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:

Ayak basparmagını oynat o olay sırasında.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...