Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 2 yi iyi bilenler Profesyöneller bir bakabilir mi (barbar)

karpuz

Öne çıkan mesajlar

Chargeadinde düşündümde nerden bilem açmışım bir kerem artıkın charge vigor might ıda 20leyince hemde fanayıda hem manyak koşuyo hemde süper dmg koyuyo ama zealotu seviim memnunum ben ölmekten :-)[hline]Olymposdan[Sir Lancelot]
[Silver Ailesi,Ivanov kardeşler]
Osi Eudan [Raven Sardok] Pally Archer
------
Save me from the nothing i've become
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 08 January 2004 01:07 tarihinde demiş ki: ben 3,5k hp ile deniyordum da 2-3 ghost ya da dil çıkaran dikenli eşek canıma okuyordu birkaç sn'de.

pohahah, dil çıkaran dikenli eşek... iyimiş. ;)[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

bowazon rulz.
barabr hiç oynamadım bende bişi sorucam,dualswing'i 20 lesem,sword mastery 20,diğer hepsini resistance,stone skin fln versem,whirlwind ve bersek,frenzyden fln uzak dursam nasıl bir charım olur?[hline]"In blossom today, then scattered:
Life is so like a delicate flower.
How can one expect the fragrance
To last for ever?
- Admiral Onishi Takijiro
Sosyal ağlarda paylaş

Oyle kendin singleda oynicaksan belki olabilir ama duel de direk mefta olursun hemde stone skinin ynnda shoutada kesinlikle vermeni öneririm vede onu artıran skill tabiiki.Barbar için yada bnm için barbarda her zmn ilk önce def sonra attack önemlidir attağı wwye verirsin berserkede 1 verirsin sorun kalkar ama stonu ve shoutu kökle derim[hline]Olymposdan[Sir Lancelot]
[Silver Ailesi,Ivanov kardeşler]
Osi Eudan [Raven Sardok] Pally Archer
------
Save me from the nothing i've become
Sosyal ağlarda paylaş

editorlar 1.10 da çalışmıyor bu 1, bi de benim level 65 necrom var, 20 bone spirit verdim hell de 3. act deyim abimle oynuyoruz o da sorcerer level 65... o da fire wall nova ligthning fire masteryler ve warmth a dayadı... iyi mi? (teleportu falan da var tabii)[signature][hline]"Enseleri öperim, kulaklara üflerim." Jean Jacques Rousseau
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyunun ayarını hiçbir zaman tutturamadılar. Barbarian zaten acıların çocuğu. Potion yoksa öldün o kadar.

Aynı anda birden fazla kişiye zarar veren bir hödösü yok. En azından 30 level'e gelmeden yok. Whirlwind var bi de Battle Cry.

Acıların çocuğu Barbarian.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

hmm barbarian en dayanıklı char sen neden bahsediyorsun ? life stolen oldumu bide WW açık oldumı ohh adamlara hemm DMG vuruyon hem life stolen yapion warmı ötesi ?
paladin rullz ama herşekilde hemm ofans hem defans hemde combat paladin çok sıkı chardır kafasına bişi takılan olursa paladin hakkında cevaplarım[signature][hline]BAAL THe CLaN oF DaRKNeSS
Fight For Experience & Kill For BAAL
http:www.baal.com.tr.tc
Sosyal ağlarda paylaş

shadowmaster'la olan karakteri editleyebiliyormsunuz bilmiyorum ama yeni karakter acınca 1.10'da rahat calısıyor ama lanı editlerken sprun ckarıyor olabilir[signature][hline]MKC
_-Sturm-_ 06.12.2003 19.36'ta icq'dan demiş ki;
ee ne var yatılıların g.tleri yok mu?

_-Sturm-_'un dier bombası(tarihi kayıtlara geçmedi);
Ayağımda ayak var
Sosyal ağlarda paylaş

gerçek char ı üstünde editör kullananları,kullanmaya teşvik edenler vede aklından geçirenleri kınıyorum. bu düşünceye sahip olanlar oyunun zevkini sıfıra indiren şahsiyetlerdir.
saygılar...
-BAAL Clan D2 Element Leader-[signature][hline]BAAL THe CLaN oF DaRKNeSS
Fight For Experience & Kill For BAAL
http:www.baal.com.tr.tc
Sosyal ağlarda paylaş

belki sibgleplayerda kullanacak,ayrıca battlenette edit charlar çalışmıyor diye biliyorum.singleplayer'da yüklediğim mod yüzünden(inv kapasitesini arttırıyordu)bnette ne zaman iv'e bişi koymak istesem oyun çöküyordu.[signature][hline]"In blossom today, then scattered:
Life is so like a delicate flower.
How can one expect the fragrance
To last for ever?
- Admiral Onishi Takijiro
Sosyal ağlarda paylaş

Birakicaksin barbari...Assasin rules...Level 18den sonra dümdüz gidiyorum cünkü 18de traplerden BLADE FURY (elinden 3 tane yildiz atiyorsun) yi aliyosun 1.10 patchinden sonra Blade Fury skilline "+3/4 weapon damage" olayi eklendi, üstüne silaha damage vericek her türlü seyi giyiyorsun, bende toplam su an +600 poison damage var üstümdeki bütün esyalarla birlikte buda Blade Fury'e daha 1 skill vermeme ragmen damagei direk "(600 poison + silahimin damagwi) * 3/4" yapar ki buda yaklasik 1 manaya 500+ damage yapiyor...Ki bu skillde elinden min 3 tane blade firlatiyosun yani 3 manaya 1500+ damage vuruyosun, oyunda bundan daha ucuz manaya bu kadar fazla vuran hicbir sey hicbir classta yok, dümdüz gectim herseyin üstünden, ekranin üstüne söyle bi salvo bi tane yasayan yaratik kalmiyo, bladelerden ölmeyenler zaten 3-4 saniye sonra en gec zehirden ölüyor...Geri kalan hersey hikaye...Ha bide her öldürdügün yaratik icin +1 mana veren özellikte var ringlerden birinde manam hic bitmiyor boku cikti yani 1.10 hikaye Assasin classi icin...Hellde diabloyu daha görmedim ama, ben ona gelene kadar damageim ne olur kimbilir...ASSASSIN RULES...Ayni karakterden bide battle.net icin yarattim, daha az damage vuruyo ama üstüme whirlwindle gelen antidote potionsuz gelen 3k+ hp li barbarlara bi tane bundan cakiyorum sonra basip BURST OF SPEED i uzaktan lol atiyorum...Assasin manyak güclü bir class.Teleportu var,synergieleri manyak güzel, üstüne bence oyunun en manyak skilli olan "BURST OF SPEED" ve en düsük manaya en yüksek damagei veren skilli var...

Blade of fury nin damageini dahada arttirmak istiyorsan aliyosun eline +n vuran saglam bir balta veya kilic hic skill vermeden blade fury nin damagei firliyo tavana...Varyasyonlar cok ama assasin gerek hizi gerekse diger özellikleri acisindan bence en iyi char ne kadar bütün charlar dengeli desede...

Level 80 +n hpli sorcererlarida, necromancerlarida gördüm nette, antidote antidote diye kosuyolardi en son, poison 1 hp ye düsürüncede teleport kick cakiyosun uzaktan mefta :)

Barbar hikaye :p gel sen beni dinle :D ...Iyi oyunlar...[signature][hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

Evet 1.10 da bazı ölü skiller kurtarılmış ve gayet güzel olmuş assasin in bonuslarıda çok güzel ama duelde barbarların en üstün özelliği item seçebilme özellikleri yani item kullanma yelpazeleri çok geniş birde 1.10 da dengeleri bozacak bir sürü yeni item ve rune word ortaya çıktığından bence barbar daha ağır basar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dorsia, 07 January 2004 21:27 tarihinde demiş ki:
karpusss al sana bir tane build:
20 Sword Mas.
20 Berserk (+3 bunun prerequisiteleri olmasi lazim)
20 Shout (1.10 daki synergy ayagi)
1 Battle Orders
1 Battle Command
5-6 Natural resistance
Find Potiona gerek yoktu bu arada yazik etmisin bir skill leveli
Bu frenzy barbar icin defans 0 two ahnded swod kullanacan ornegin grandfathar, CCB, BoTD etc.
Baska tur barbar istiyorsan soyle yazarim sana[hline]Indian, Indian what did you die for?
Indian says, nothing at all.

olabırıde bence.. hane lvl 40 oldugunu dusunursek
20sword mastery
bıde 20 ıkı kılıcınla ıkı farklı yere vurmanı saglayan skıll kalanlarına takıll bence[signature][hline]a.k.a. Duxus
---------
Wisdom, clear my eyes.
Honor, guide my step.
Passion, fire my heart.
Darkness, hide my fear.
Life, be my shield.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...