Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[2vs2] Frost-Mage Team

Marveloth

Öne çıkan mesajlar

2vs2 de İki frost mage in şansı nedir? Bugün bi arkadaşla team kurma kararı aldık da. Artıları eksileri nedir? Deneyimi olan, karşılaşmış olan arkadaşlar tecrübelerini paylaşabilirlermi acaba?

Talentlar 17/0/44 olucak diye biliyorum.

==================================================

Bunların dışında diğer topicteki bir açıklama merakımı uyandırdı. Frost mage de icebarrier olduğu için dispelsiz nukelemezler, demişti. Sıfır resilence setimle gladiator setli bi warrior bana 2500-3000 arası charge koyar. Zaten hp 6-7k civari. (Frostum)Bende de full resilence set olunca bu vuruşlar nekadar değişiyo? Yani ice barrierin önemi ciddi şekilde artıyomu?

Ayrıca Arcane fortitude + frost warding e vererek 2200 gibi bir armor a ulaştı mage im (Build denemelerimde) Kayda değer birşeymidir? İşe yararmı?

Winter's chill arenada kullanışlımıdır?

============================================
Sosyal ağlarda paylaş

2500-3000 charge koyar ne demek ? Charge dmg veren bir skill deil ki. Anlayamadım ne demek istediğini.

17 arcane harcamanın mantığı arcane fortitude ve improved counterspell olsa gerek. Gayet mantıklı ve kullanışlı.

2x Ice Block olduğu için sende kolay kolay ölmiyeceksin demektir bu. Nukelenememe olayından kasıt budur sanırım.

6-7k hp çok az bence arena için. 9,5-10k civarı hedefle bence. 350-400 de resilience.

Bildiğim sağlam frost mage Agramon var. Video da yayınlamıştı bu arkadaş gayet başarılı buldum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

350-400 resilence için aylarca arena yapmak lazım. Arenaya 400 resilence ile başlamak mümkünmü ki? Herkez aynı şeyi söylüyo. 400 resilence end game gibi bişey.

Pvp'nin improved counterspellsiz yapılamayacağını düşünüyorum. Olmazsa olmaz bir talent.

Charge ile vurma olayına gelince. Warrior char ile oynama fırsatım pek olmadı. Bana doğru charge yaptığında kafamın üzerinde yazan sayı 2500-3000. onu demek istedim. Belkide charge dan sonra kazandığı ek saldırı olabilir. Bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

purge filan bitirir iki mage'i evet
mage - rogue, mage - warlock filan süper oluyo sanırım.

bizim bi arkadaş var rp serverında oynuyo, frost mage işte, arenaya filan akıyo
ama görsen böyle en şebek warlocklar bile yiyo bunu direk, sonra arenadan çıkıyolar silvermoon'da artiz artiz yürüyolar, "sonra aldım bunu, bi frostbolt kodum bi fireblast kodum öyle kodum böyle kodum yamulttum" falan diye sıkıyor
yani ne yaparsan yap öyle olma ya bu kadar tırt adam görmedim.
sonra balına bikaç maç kazanınca hemen "downfall rank 1" filan bişeyler, allaam ya.
:p

Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:
purge filan bitirir iki mage'i evet
mage - rogue, mage - warlock filan süper oluyo sanırım.

bizim bi arkadaş var rp serverında oynuyo, frost mage işte, arenaya filan akıyo
ama görsen böyle en şebek warlocklar bile yiyo bunu direk, sonra arenadan çıkıyolar silvermoon'da artiz artiz yürüyolar, "sonra aldım bunu, bi frostbolt kodum bi fireblast kodum öyle kodum böyle kodum yamulttum" falan diye sıkıyor
yani ne yaparsan yap öyle olma ya bu kadar tırt adam görmedim.
sonra balına bikaç maç kazanınca hemen "downfall rank 1" filan bişeyler, allaam ya.
:p

Hayır bunu diyen adam ''Off olm server süper, bundan sonra burdayım abi.''

<10 minutes later>

Baydım ben agamaggan'dayım.
Sosyal ağlarda paylaş

cok guzel rog war kitelar demissinde kac tane oyle build gelecek karsisina ben 2v2 de hunter-resto sham oynuyorum mage&mage kombinasyonuna 1 kere oldum o da lag yuzunden. yanina rog olsun balance druid olsun cok daha islevli olur magein yaninda. 2.3 gelsin 1 yarda dussun hunter range aglaticaz beklemedeyiz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...