Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kablonet sorunu

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

said:
Gayet alakalı. TT şu an türksat'ı her anlamda ezmiş durumda. Türksat'ın yeni tarifeleri 3 aydır telekomünikasyon kurumundan geçmedi. Dolayısıyla şu an hala 512kbps sınırsız tarife 59 ytl'dir.

Telekomünikasyon kurumundan geçmek zorunda mı bu olay? Veya şöyle sorayım, bu kurum TTNET ile bağlantılı mı?
Sosyal ağlarda paylaş

tt netle bagli degil ama olayli yoldan hukuemte bagli

olay basit iste TT de zaten kriz var mileltin anasi agliyor ADSL de
turksat in tarifeler daha cazip baglanti daha stabil bu aciklanirsa su anki grev durumunda herkes kabloya kacar

tarife ozellikle gecirilmiyerek kartlari tersine ceviriyorlar iste kabloculari biktirip adsl e gecirmek olay
Sosyal ağlarda paylaş

Benim durumum hepinizden trajik. 7 yılı aşkındır kablo abonesiyim, her koşulda adsl'den daha stabil buldum. Geçen ay ev taşıdım. Kablo aboneliğimi de kapattım. Şimdi, yeni kampanyada bedava modem bilmemne olacak dendiği için evde İNTERNET YOK Burada yazmıştım, üst düzey bir yetkili ile konuştum türksattan sabret şimdi yeni abonelik başlatma dedi. Müthiş bir kampanya geliyor dedi. Bekle bekle nereye kadar???

Şimdi iki seçeneğim var. TT veya Smile Adsl alacağım, 2 yıl sözleşme yapacaklar. Veya bu dandik haliyle kablo alıcam.

Ama durum ne? EVDE İNTERNET YOK!!! Dial up mı bağlansam derinlerde biyerlerde bi modemim olacaktı drllrüürürü ....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...