Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Platonik Aşk Dalgası ve Kurtulma Yolları

Deli333

Öne çıkan mesajlar

said:
Cthulhu_, 11 January 2004 14:52 tarihinde demiş ki:
ya deli misin sen ya...platonik takılınır mı???ben 2.5 sene çektim bu beladan...aman ha...kendine yalan söyle unutmak için...salak ya şuna bak falan..onun eksiklerini görmeye çalış....

Bunu cok denedim. sadece kendini kandırmak.[signature][hline]"keko içiysen kendinden geçiysen"
sdasweqr ea
$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

Valla hiç platonik olmadı çok yakışıklı olduğum için :) ama hayatımda tek sevdiğim kızdı oda olgunluk bahanesi ileayrıldı na yapalım buda böle olsun bidaha birine aşık olursam..... dedim kendi kendme olmicamda bana bakın bu haytta kimseye ( özellikle bir kıza) değer vermeyiniz benden tavsiye![signature][hline]Where is Anatolia?
Seni Özledim!

Hades is Forever Paticik.Com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wulfgar, 11 January 2004 18:15 tarihinde demiş ki:
Ne ders çalışabiliyorum, ne de bişeye konsantre olabiliyorum.
Müzik ve oyunlar bile zevk vermez oldu off off off...

O zaman açılacaksın, başka yolu yok yoksa geçmiyor. Açıldıktan sonra reddedilsen bile rahatlarsın, ha başka türlü acıtır bi hafta yerinden kalkamazsın o ayrı :)[signature][hline]Those of you who are lucky enough to have your lives, you may flee with them. However, leave your limbs here because they belong to me.

The Bride / Kill Bill
Katana ile bi salon dolusu adamı kestikten sonra...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hadescik, 11 January 2004 18:47 tarihinde demiş ki:
bana bakın bu haytta kimseye ( özellikle bir kıza) değer vermeyiniz benden tavsiye!
YALAN! yiyosa sen değer verme adama bak :)[signature][hline]Bilinçli INTERNET Kullanıcısı için ELELE!
Lise ve İlköğretim Öğrencileri için BİTEK-O 2004

[Bu mesaj asinanyavuz tarafından 11 January 2004 19:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Açılmasına açıldım... o kadar çok açıldık ki
en samimi arkadaşı oldum...Ama benim istediğim arkadaşlık deildi..

Gel gelelim çıksak elbet bigün bi şekilde son bulacaktı çok zaman olmadan, ama şimdi güzel ve uzun bi arkadaşlık olacak.[signature][hline]avatar
BonePART, 06 January 2004 02:20 tarihinde demiş ki:
amcig aman magici de aliriz
Sosyal ağlarda paylaş

Ahh sen şanslısın o zaman. Bir gün gelir de dayanamazsan yalnız, bence yakın arkın da olsa açıl kıza. Yakın ark iseniz bu aranızı çok bozmaz (kişiden kişiye deisir tabii).[signature][hline]Those of you who are lucky enough to have your lives, you may flee with them. However, leave your limbs here because they belong to me.

The Bride / Kill Bill
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wulfgar, 11 January 2004 19:13 tarihinde demiş ki:
Açılmasına açıldım... o kadar çok açıldık ki
en samimi arkadaşı oldum...Ama benim istediğim arkadaşlık deildi..

Gel gelelim çıksak elbet bigün bi şekilde son bulacaktı çok zaman olmadan, ama şimdi güzel ve uzun bi arkadaşlık olacak.

Bence sevdiğin insanın senle yakın arkadaş olması çok büyük avantaj. Eğer gerçekten seviyosan onu ve hiç bir şey söylemiyosan çok sey kaybediyosun bence gerçekten aşkın var olmasının tek yolu çok iyi tanıdığın ve bildiğin bir insanla aranda geçmesidir.[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wulfgar, 11 January 2004 19:24 tarihinde demiş ki:
Zamana bıraktım... olacağı varsa olur da; Beni kıl eden kafama takılması :)

En iyisini yapmışın kardeş tebrikler[signature][hline]Where is Anatolia?

Hades is Forever Paticik.Com

Kuzeyyıdızı alacakaranlıkta parlamaya çabalıyorsa,
Ay ışığı bulutların ardında tutsak kalmışsa,
Ve gözyaşlarının tuzu varsa hala dudaklarında ,
O gece sevenler ayrılmış demektir

Xanros Arkadaşımdan Alınmıştır!
Sosyal ağlarda paylaş

hehe herkes kıllandı adamın imzasına valla bende bişeyler yazmak üzereydim :)

Buarada wulfgar beklemek iyidir tabi ama işin kolayına kaçmakta olabilir, çok geç olabilir uygun zamanı bekle ama ihtimalleri yok edicek kadar değil. Alakasız bir örnek ama iki evli çift çocuk yapmak ister ama nezaman yapıcaz hazırmıyız diye karar veremezler, zamana bırakalım derler gelirler 40 yaşına çocuk yapamazlar. Bekleyince herşeyin aynı kalıcağını sanma çok şeyler değişebilir, ayrıca ayrıldığın bir insalar arkadaş olamazsın diye bir şey yok. Tamam belki eskisi kadar iyi arkadaş olamazsın ama oda mantıklı bir insansa ilişkinizin fazla zedelenceğini sanmam.ç[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

Zamana bırakmak doğru bir seçim. Eğer yakın arkın olduysa en iyisi zamana bırakmaktır, ama eğer seni rahatsız edecek derecede seviyorsan o zaman açılmak aklının bir köşesinden dursun. Çok yakın arkıysan o zaman rahat ol, ona herşeyi çok çok rahat açabilirsin demektir. Hala kafana takılıyorsa o zaman ciddi ciddi uygun ortam ve zaman gelince açılmayı düşün. Bunu çat diye yapma, yakınsanız uygun ortam/zaman belirecektir zaten.

Böyle durumlarda kaybedeceğin çok bişey de olmaz. Açıldıktan sonra arkadaş kalalım dersen çok bişeyin değişeceğini de sanmam, yani uyuşuyorsanız o zaman çok zedelenmez arkadaşlığınız. Buna garanti veremem yalnız, kişiden kişiye değişir tabii.[signature][hline]Those of you who are lucky enough to have your lives, you may flee with them. However, leave your limbs here because they belong to me.

The Bride / Kill Bill
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz da cesur olmak lazım bu konularda. Kendimden örnek vereyim... Daha önce de demiştim parmağımı ısırıp telefon ile teklif yaptım bi kıza diye. Çok zor olmuştu, yani heyecandan ölüyodum nerdeyse, sonra kibarca reddedildim ama telefonu kapattıktan sonra tam anlamıyla rahatladığımı hatırlıyorum. İnsanın aylarca içinde biriken o bıkkınlıktan kurtulması rahatlatıyor. Ha ama sonra reddedilmenin getirdiği acı geliyor, insana kısa vadede kötü koyuyor. Ama yine de bi süre sonra geçiyor, ben ikincisini o bıkkınlık haline tercih ederim. Yalnış da anlamayın ama, şimdi çat diye teklif edin demiyorum ama doğru zaman geldiğinde aklınız bi köşesinde bulunsun, korkmayın yani.[signature][hline]Those of you who are lucky enough to have your lives, you may flee with them. However, leave your limbs here because they belong to me.

The Bride / Kill Bill
Sosyal ağlarda paylaş

Wulfgar sana ve bütün platonik patilere çok şans diliyorum, siz de bana dileyin :D
ay yarın sabah okula gidicem bakalım o da gelecek mi. kendimle ilgili gelşimeleri yazıcam buraya.

Platon'dan Machiavelli'ye doğru bi geçiş yapmak gerek...[signature][hline]secret shadows behind the veil

Sosyal ağlarda paylaş

Bol şans... umarız işler yolunda gider

Bu arada asıl komik olan kızın yanımda oturması her anım heyecan... [signature][hline]avatar
BonePART, 06 January 2004 02:20 tarihinde demiş ki:
amcig aman magici de aliriz

[Bu mesaj Wulfgar tarafından 11 January 2004 20:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aurora, 11 January 2004 19:55 tarihinde demiş ki:
Wulfgar sana ve bütün platonik patilere çok şans diliyorum, siz de bana dileyin :D
ay yarın sabah okula gidicem bakalım o da gelecek mi. kendimle ilgili gelşimeleri yazıcam buraya.

Platon'dan Machiavelli'ye doğru bi geçiş yapmak gerek...

bol şanslar seni gönülden destekliyoruz. Hadi Aurora hadi görelim seni. Aslansın sen be!!! bu da gaz olsun hadi. Her neyse geyik bir yana. seni destekliyoruz. başaracağına da inanıyoruz...
*!fazla abartmadığını düşünür.*[signature][hline]Bilinçli INTERNET Kullanıcısı için ELELE!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wulfgar, 11 January 2004 20:19 tarihinde demiş ki:
Bu arada asıl komik olan kızın yanımda oturması her anım heyecan...

ehe sana Allah kolaylık versin. Ben öyle bir durumda olmak istemezmiydim acaba? Ya bilmiyorum...[signature][hline]Bilinçli INTERNET Kullanıcısı için ELELE!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...