Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Platonik Aşk Dalgası ve Kurtulma Yolları

Deli333

Öne çıkan mesajlar

Abi bu ne dalgadır çok kötü bişey ya . Bundan kesin kurtulma yolu filan varmıdır. 2 kere oldu ikisindede illahlah ettirdi . Ne kadar p.ktan bişey ya . Yardım edin bana lütfen bundan kesınlıkle kurtulmam lazım. Yoksa gerçekten deli olmak üzereyim.[hline]"keko içiysen kendinden geçiysen"
sdasweqr ea
$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

platonik aşk bence çok saçma bir kavram insanın kendi kendisine acı çektirme yöntemi,gidersin açılırsın,zaten sana aşık olmayan birine aşık olmak bambaşka bir saçmalık konusu olur.[hline]End is near;
Bu I aint afraid;
I see sarrow on faces
But I aint show pitty,
Cause Im the Fallen One!
Sosyal ağlarda paylaş

sana aşık olmayan birini sana bağlayamazsın ki aşk kavramı bence karşılıklı bir kavram ikili elektrik,karşılıklı,daha sonra kendine bağlarsın vs. ama aşk ile başlar herşey sonuçta...[signature][hline]End is near;
Bu I aint afraid;
I see sarrow on faces
But I aint show pitty,
Cause Im the Fallen One!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Angelfire, 10 January 2004 14:47 tarihinde demiş ki:
kerim kendini karantinaya al hehe bidenede deli gömleği giy rahatlarsın bi 2 3 seneye[hline]Here I'll stand on the firing line
Here I'll walk through the field where I died
I will fight and let the voice ring true
I am the ghost.Standing next to you

sen büyüyünce anlarsın ne olduğunu.[signature][hline]"keko içiysen kendinden geçiysen"
sdasweqr ea
$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zgrw, 10 January 2004 14:52 tarihinde demiş ki:
hayatın anlamı bu ama önce biri aşık olcak , sonrada diğerinide kendine bağlayacak :)[hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
İmza:Kat Temizlikçisi
[Bu imza zgrw tarafından 11 December 2003 14:47 tarihinde değiştirilmiştir]

aynen benim yaptığım gibi.ha tabi bu işin bi de "alınan haz" kısmı vardır. hiç bir şeye değişilmez.[signature][hline]The lady in red is dancing with me cheek to cheek
There's nobody here, it's just you and me, It's where I wanna be
But I hardly know this beauty by my side
I'll never for get, the way you look tonight
The number you have dialed is walking with his girlfriend please, try again later.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KARAMURAT, 10 January 2004 14:55 tarihinde demiş ki:
sana aşık olmayan birini sana bağlayamazsın ki aşk kavramı bence karşılıklı bir kavram ikili elektrik,karşılıklı,daha sonra kendine bağlarsın vs. ama aşk ile başlar herşey sonuçta...[signature][hline]End is near;
Bu I aint afraid;
I see sarrow on faces
But I aint show pitty,
Cause Im the Fallen One!

İşte burda büyük ve sonsuz bir çaresizlik başlıyor. Peki biz bu çaresizlikten nasıl kurtulacaz.[signature][hline]"keko içiysen kendinden geçiysen"
sdasweqr ea
$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

intihar etmek ya da seni sevecek birine tutulmak birer seçenek olabilir. sanırım ikinci söylediğim daha mantıklı.[signature][hline]The lady in red is dancing with me cheek to cheek
There's nobody here, it's just you and me, It's where I wanna be
But I hardly know this beauty by my side
I'll never for get, the way you look tonight
The number you have dialed is walking with his girlfriend please, try again later.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında bunlar çok karmaşık işler . hiç kafa yormayın çıkamazsınız işin içinden . ben geçen sene 1 yıl düşündüm cevap bulamadım . biz neden aşık oluyoruz . ve neden başkaları değilde biz aşık oluyoruz . neden hep en yoğun olduğumuz zamanda aşık oluruz . nasıl aşık olunulmaz . Bu soruların sonunda şu cevaba ulaştım ;
aşk tan kaçış yoktur . sevdiğin yanındayken mutlu olmaya çalış . uzaktaykende onu düşünme kendi işinle uğraş . ama boş zamanlarında ona şiir yaz . yollarınız ayrılınca oku onu hatırlarsın .[signature][hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
Sosyal ağlarda paylaş

Deli333 insanın kararlı olması iyidir . bende senin gibiyim . en iyi çözüm eğer sevdiğin kişinin bir sevgilisi yok sa git ona açıl .[signature][hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zgrw, 10 January 2004 15:01 tarihinde demiş ki:
Deli333 insanın kararlı olması iyidir . bende senin gibiyim . en iyi çözüm eğer sevdiğin kişinin bir sevgilisi yok sa git ona açıl .

abi ama bazen cok kötü ya . bissürü saplantım var. Dediğim olucak . Girdigim işi tamamlamadan cıkmam dediğimi yaparım ama bu işi yapmak için kendime güvenim hiç yok ! moralım bozuluyor ve moralım bozukken bırak iş yapmayı yerimden kıpırdamak bile istemiyorum.[signature][hline]"keko içiysen kendinden geçiysen"
sdasweqr ea
$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Angelfire, 10 January 2004 15:03 tarihinde demiş ki:
yada sevgilisini ortadan kaldır

ilk platonik aşkım okuldaykendi. Ve yanında gezen yada konustugu her erkeği dövmek için bahane arardım. Ama bu sadece kendimi kandırmak olurdu . iyiki bahane bulamamışım.[signature][hline]"keko içiysen kendinden geçiysen"
sdasweqr ea
$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 10 January 2004 15:05 tarihinde demiş ki:
evet evet şu platon,k aşk olayından kurtulmayı bulan kişiye yüzbinlira vaad ediyorum..

yaşamın kadrolu platoniklerinden biriyim.. 9-10 senedir böyleyim
platonikler toplanın!

-merhaba adım ildeniz platoniğim

Walla bence bu durum senin melankolinden kaynaklanıyor,platonik aşk bence insanın kendi kendine acı çektirmesi kardeşim eğer gerçekten bişiler hissediyorsan gider söylersin çabalarsın,çabalamadan izlemek sana acı çektirmekten başka birşey sağlamaz.Sonuçta bişiler varsa aranızda burdan devam edersin aksi durumda ise seninde hissetiğin bir aşk değil beğeni olduğu gerçeği ile yüzleşir yaşamına devam edersin.[signature][hline]End is near;
Bu I aint afraid;
I see sarrow on faces
But I aint show pitty,
Cause Im the Fallen One!
Sosyal ağlarda paylaş

Size Cezmi Ersöz un kitaplarını öneriyorum.
Normalde okuyunca çok saçma geliyor ama aşıkken okuyunca 1943948298 tane anlam buluyorsunuz.
Vede yazarını unuttum ama

"Biliyordum sen olsaydın yapmazdın" diye bir kitap vardı.
bunuda okuyun.

Bu kitapları okuduktan sonra ortaya çıkabilicek sonuçlardan ben mesul olmam ona göre.
Bide "Biliyordum sen olsaydın yapmazdın" ı kesinlikle evde okuyun çünkü kitap birazcık kızlara yönelik bir kitap.
Söyle anlatayım
bizim dönemin kitabı sırayla okuyup sırayla ağladılar dayanamadım merak ettim bende aldım.Ağlamadım ama etkilenmedim değil :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...