Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

utv sorunu ve snn'den bi alIntI.

knoxville

Öne çıkan mesajlar

Ragnar senin askerlik nerede yaw, aralikli forum kullandigimdan kaciriyorum :) Kolay gelsin.. :) ( Kolay gelsin demek kolay tabi ehe ).

Bana denk gelmedi icq olaylari, pek icq kullanmadigimdan her hal. Arada soru sorar anlatirdik bak bu soyle, bu boyle diye :) Dedigin gibi cok da temiz yuzlu bir eleman. Sende taniyosun hehe

Yani hayret :) Zamaninda oyunculari belli saatlerde 4 lu guruplar halinde icq chat'e alirdim. Bug anlatsinlar, aksaklik , $ikayet belirtsinler diye. O zaman olanlar bilir, hatta cep telefonundan bile ararlardi. Her uc sikayetten biri eleman boyle yapiyo soyle yapiyo, karde$ bunlar dogrumu diye yuz defa sordumsa "hocam harbi alakasi yok, isim gucum var, atiyolar" seklinde inandirmistir. Yani tam vaka herif. Insan basina gelince anliyo ki cok uysal biriyimdir zivanadan ciktim hehe.

Ragnar hic tatilin filan olucak mi ? 14 Aralikta Ankaradayim ben, o tarihlerde bulunursan biz eski arkadaslarla bulusup hasret gidericez. Haberimiz olsun :)

Arlooax The Mage
Sosyal ağlarda paylaş

Mesaj sonuna atlama button'u konuldugundan yana kaciriyirom bazi yazilanlari :) Saol fedaykin arkadasim guzel sozlerin icin ama karsilikli. Bende cok zevk aliyorum sizin yazdiklarinizi okurken. Yani bilen bilir, hele ki gurbette sizler olmasiniz ben burada deliririm. Onun icin ayrica tesekkur ederim. Insanlarin birbirlerine saygi gosterdikleri, sinirlenip cizmeyi astiklarinda farkedip gonul aldiklari bir ortam, turk forum dunyasinda parmakla sayilir nitelikte.

O acidan ben kendim adima hepinize tesekkur ederim. Gunumu daha guzel kildiginiz ve yalnizligimi paylastiginiz icin :)

Arlooax The Mage

PS: Bu arada Turkce konusma olayimda bir aksaklik yok da yazma olayinda problemler yasamaya basladim, hic memnun degilim durumdan heh :)
Sosyal ağlarda paylaş

Arlooax'cığım kulübe hoş geldin madem ;)

biliyorsun işte anlatmaya gerek yok baştan, benim gibi yanlış bir şeyler de yapmış olsan senin gibi tertemiz bir geçmişin de olsa orada, farketmiyor, arkadaş borusunu AYNEN dediğin gibi öttürüyor maalesef

bazı şeylerin hatırına söylenmeyecek, en azından ortalığa söylenmeyecek ama özelden "aha arkadaş durum budur senin bağlantını kestik yolun açık ola" bile diyemeyecek kadar az gelişmiş bir arkadaşımız bu

neyse ki benim gibi ailevi durumlarına falan girmemişler, tabi eğer gene benim gibi salaklık edip bazı özel şeyleri adam yerine koyup paylaşmışsan ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Yok abicim yaw, ozel mozel hic bisi anlatmadim ben adama. Ama bi$i anlatmaya gerek yok zaten, dikkat edilmesi gereken bu nokta i$te :) Turetiyo.

Ili$kimiz zaten task oriented di. Ben bunu bunu yaparim, kurallarim bunlar. O da benim kurullarim da bunlar dedi. Zamanin da iki tarafta karsilikli koyduklari kurallara uydu. Takim calismasinin geregi olarak. Sonra ben daha onceden bildirdigim bir tarihte projeden elimi ayagimi cektim.

I$te yani senin dedigin onemli, insan bisiye alindiysa, ve ya aksini dusunuyosa, ve ya hatta ve hatta cikarlarina ters geliyosa, bunu temasa gecer, kardes boyle boyle, senin dediklerin sana dogru benim dediklerim bana dogru :) Sepetler kola herkes yola der. Ister mesaj atar, ister telefondan arar. Dune kadar telefonum filan vardi :) La dedim simdi bu telefonu submit eder veya etmez gerekli gereksiz yerlere, Nasreddin Hoca misali bilgilerimi de sildim.

Ying Yang hesabi yani. Orasi veya ora gibi yerler olucak ki bura veya bura gibi yerler de olabilsin.

Anyway, bo$verin yaw. Her yazarken 3. paragraf sonrasi sinirlenmeye basliyom hehe :) Zaten gurbetteyiz :) Ne$eli $eyler konusalim.

Herkeslere Gunaydin

Arlooax The Drunken Mage
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
bu konu zaten daha onceden yeterince tartısılmısdı
snn de kim nedir ne yapar genelde herkez yeterince ögrendi..
uzatmaya gerek yok sanırım daha fazla :)

burası anti-snn bir forum degil ama
aynısı snn e bakarsanız anti-paticik gibi bi tavır takınmaya calisipp ego tatminindeler..

en güzeli bu konuya burda nokta koymak degilmi ? ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...