Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İyiki bisey Söledik Ortalik karişti pauhau :)))

Resh

Öne çıkan mesajlar

Yahu Millet biz bişey sorduk siz kavga etmeye başladiniz Burayida Ultima Online forumlarına çevirmeyin nolur Buradaki playerlar cidden aklı başında boş olmayan insanlar o yüzden sadece tecrübelerinizi yaarsanız zaten yeterince yardım olmuş olursunuz....
Vede tüm bu konuşmala vede Ns Kasmanın zorluğunu bizzat gördüyüm için ilk char olarak baska bi class da char acmaya karar verdim şimdi bu konuda görüşlerinizi almak istiyorum....
Paticik in açiklamalarinda bi bölüm var 'biraz oynadikca Hibernia nin magery taballı bi realm olduğunu anlamaniz uzun sürmez' gibi bi cümle var bu ne kadar doğru acaba mesela bi Hero Açarsam RvR lerde şansim ne olur....
Birde sizce mage classlar arasında size iyi gelen hangisi ben Enchanter düşünüyodum daha çok offensive bi class sanirim ????

Resh Elwing The Newbie :)
Sosyal ağlarda paylaş

elf champion görmüştüm rvrde fena değildi ama tabiki statleri düşük kalıyor genelde elfler caster oluyor
benim favori hib casterim enchanter bana göre eldritchden daha avantajlı ve havalı[signature][hline]karga theurgist of the theurgists
Hatun ooc Cleric
Rojon minstrel for all
Kargy Necromancer is my bish

Sosyal ağlarda paylaş

Herolar rvr de guclu yani hibernia magic agirlikli derken tank lari yok demek deil elbette hatta hero bi aralar en iyi tank fln di simdi deismis olabilir.Mage olaraktan chanter ilk tercih edilebiliecek isim hem solo yapio hem gruplarda direk aranio.Mana eld ler de baya iyi.Menta da zevkli class aslinda dotlar motlar fln ama rvr de ne kadar etklili pek bilmiorum.Ya aslinda daoc da hangi classi oynarsan oyna iyi bi template yaparsan hepsi rvr de iyidir cunku oyun cok dengeli yani direk su en guclusu fln diemiosun hepsi birbirini gruplarda tamamlio
Sosyal ağlarda paylaş

hee mage bazlı bi realmiz =) blademaster dan başka tanklarımız bi boka yaramaz doru düzgün. mage olarak kill spam yapmak istiosan rvr de enchanter olursun.[signature][hline]Oski lvl50 The Hero Gayzerker RR4+
Excalibur - Non-Guild | Hibernia / EU
Dogan lvl50 The Bard RR3+
Excalibur - Celtic Fist | Hibernia / EU

unity100, 01 November 2003 14:23 tarihinde demiş ki:
multi media online ROLEPLAYING game. diyor. multimedia online PLAYER VS PLAYER game demiyor. degil mi.
Sosyal ağlarda paylaş

Qal ın açtığı thread pure tank'ler için EU'dada geçerli bence. Hero iyi bir tanktır. RvR'da iyi bir grupla çok iyi işler başarır. Bol bol RP alır. İyi grubun altını çiziyorum. Yüksek RR herolar ölümsüzlük mertebesine erişirler, bakınız Moose+IP... (Herolar geyiğe dönüşüp hit pointlerini arttırırlar ==> Moose, Ignore Pain denen realm ability ile kendini tam heal edersin ==> IP)

İyi wepskill, defansif veya ofansif oynama seçeneği, Hibernia'daki en yüksek hitpointler, bence hero iyi bir sınıf.

Saygılar.[signature][hline]Fui - Up & Coming Shade
Laimes - His Dumb Bot
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...