Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

böyle şekerlik olmaz!

fasarya

Öne çıkan mesajlar

evet hoş kızlar . bakalım filmleride . resimdeki gibi hoşmu . bide haraket ederken görmek lazım .[signature][hline]Lütfen Yerler Çöp Atmayın!
İmza:Kat Temizlikçisi
[Bu imza zgrw tarafından 11 December 2003 14:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bence terlık gelıyor terlık yalele yaa lele :P[signature][hline] Zed, 06 January 2004 02:54 tarihinde demiş ki:
oside gmler yeşile boyanıp "ciem bonepart the hulk" adını alıp bankanın önünde "beni döven yok mu?" diye bağırıp sonra da rp only demiyolar

Laurelin Duilwen-Alliance of Light-Mix RebornUO

Sosyal ağlarda paylaş

said:
lkonuşlan cüce fi tarihinde bir şarkıda demiş ki;
enseleri öperim kulaklara üflerim...

Fizban kişisi de bir aralar demiş ki;
kendinize gelin!
[signature][hline]wnJ0h!^3§ !u3§

Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

[Bu mesaj BabacumMostors tarafından 11 January 2004 21:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 11 January 2004 19:53 tarihinde demiş ki:
small tagi olmamış.. onu bi düzeltiver.. birde altta boşluk kalmiş...

herşey forum için.

Forum İnzibatı Estel görev başında[signature][hline]Bizim Estel, 08 Ocak 2004 19:25 tarihinde demiş ki:
"abi niye her seferinde iyisin di mi diye soruyorsun? potansiyel intihar teşebbüsçüsü müyüm?"
Bizim Estel, 08 Ocak 2004 20:39 tarihinde demiş ki:
"yok abi ben dünyaya herhalde örnek alın bunun gibi olmayın halinize şükredin diye parmakla gösterilmek için gönderildim."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
quamor, 11 January 2004 21:24 tarihinde demiş ki:
yaw dun zagadaydilar 16 yaşımdayım dedi ben yerlerdeydim ..

Doğru söylemiş 16 yaşında. Neyine güldün anlamadım? :)[signature][hline]nukbasliklikiz 28 May 2003 04:06 tarihinde demiş ki:

patlıcan ın altındaki goril yokedilsin..
Sosyal ağlarda paylaş

abi içerik de onemli

o kızı tanıodum zamanında 3 yıl once aynı dersh. deydik

salaktı yane aldanmamak lazım olmaz boyle nedir bu sitenin karıkız merakı yane paticik abazan team yine gorev basında.. :D[signature][hline]Eye of twilight, give us sight...
Take our offer, give us might...
Make our power, tears of night...
Sosyal ağlarda paylaş

HAHAHAH BEN SİNEM KOBALI TANIYORUM DOKUNDUM BİLE ÖPTÜM BİLE HAHAHAH ! ( yanağından )
Kaldınız öle numarasını vermedi ama şerefsiz hahahahahh ama ben öptüm dokundum konuştum HAHAHA ! Onu hissettim bu yeterlii[signature][hline]Yaşıyorum, öyleyse başka problemim yok
Rujann Do/MixReborn
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Boojack, 11 January 2004 22:52 tarihinde demiş ki:
HAHAHAH BEN SİNEM KOBALI TANIYORUM DOKUNDUM BİLE ÖPTÜM BİLE HAHAHAH ! ( yanağından )
Kaldınız öle numarasını vermedi ama şerefsiz hahahahahh ama ben öptüm dokundum konuştum HAHAHA ! Onu hissettim bu yeterlii

oha artık diyorum baska bişi diyemiyorum
Ema aplaa bunlar azdı sunlara bi kose acsana yoksa heralde site elden gidecek...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Boojack, 11 January 2004 22:52 tarihinde demiş ki:
Kaldınız öle numarasını vermedi ama şerefsiz hahahahahh ama ben öptüm dokundum konuştum HAHAHA ! Onu hissettim bu yeterlii

helal sana karsında saygı ıle egılıyorum[signature][hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault
Bir Ülkede Küçük İnsanların Gölgeleri Büyüyorsa,O Ülkenin Güneşi Batıyor Demektir...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...