Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En iyi oynancak , zevkli Online Oyun ?

Deathblade

Öne çıkan mesajlar

Ben ultima oynadım, SWG oynadım, AO ve EQ da oynadım
ultima bambaşka bir zevk hiçbir oyundan bu kadar zevk alacağımı sanmıyorum. SWG 1 ay kadar çok zevkli grafikler falan süper bayağı eğlenmiştim hele iyi bir grupla bayağı zevkli oluyor, ancak bir süre sonra yapçak hiçbirşey bulamıyorsun oyunu açmak istemez hale geliyorsun(benim fikrim). PVP yoktur, loot yoktur kısaca bi halt yok tavsiye etmiyorum. AO fena değil beğendim ben ama yüksek level adamlarla grup yapamıyorsun(XP gelmiyor)dolayısıyla arkadaslarınla değil yoldan bulduklarınla takılmak zorunda kalıyorsun ancak yinede zevkli bir oyun bide oynayan türkler yardımsever bana bayagı yardımcı olmuslardı sagolsunlar. EQ kesinlikle tavsiye etmiyorum çok sıkıyor, shadowbane PvP sever isen tam sana göre sürekli savaş vs güzel lootlar,ancak grafik ses zayıf. Şu an bunu oynuyorum idare eder. WOW bende bunu bekliyorum. Ama UO gibisi gelmeyecek,yada ondan aldığımız zevki daha iyisi gelse de alamayacağız.[hline]ultima OSI`de oynanir.
Sosyal ağlarda paylaş

mrbomb en çok türk oyuncu olan mmorpg daoc
swg verilen cevap yannış =)[hline]Oski lvl50 The Hero Gayzerker RR4+
Excalibur - Non-Guild | Hibernia / EU
Dogan lvl50 The Bard RR3+
Excalibur - Celtic Fist | Hibernia / EU

unity100, 01 November 2003 14:23 tarihinde demiş ki:
multi media online ROLEPLAYING game. diyor. multimedia online PLAYER VS PLAYER game demiyor. degil mi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
-Aragorn- swgde olabilir şuan için en çok Türk oyuncusu olan
Bone birkaç yazı yazmıştım genel olarak daoc hakkında sblen daoc karşılaştırılıyordu 1 ve 2. sayfalarda yazım var yeterli gelmezse veya kafana takılan şeyler olursa pmden msg atabilirsin veya daoc bölümünde araştır derim.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
45-50arası sırf eclipsede oynuyor diğer serverlardada oynayan birçok insan var.gerçi ben bırakalı baya zaman oldu ama şuanda rip guildi en saglam guildlerden biri eclipse gibi bir serverda.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

Dragon Court dermişim :P bencede UO gibi yapıştırıp 2 yıl beni sürükleyen oyun görmedim bu yıl zar zor kurtuldum neyseki banlandım eski zevki kalmadı fln ama şimdi Ultima X Odysey geliyo dehşet grafikler var oynanabilirlik güzel olursa süper bi oyun olur Morrowind'in Online Massive'si gibi olur bu arada Elder Scrolls 4 çıkıyomu?[hline]quote oyunun hazin sonu
Happy is the one who says i'ma Turk!
Mana alassë equë inyë Turk!!!
Ne mutlu Türküm diyene!!!
K.S.D.M.P.A.L
Sosyal ağlarda paylaş

Swg den zevk alabilmek için sw dünyasına karşı daha önceden kazanılmış bir sevgi olması lazım. Oyundanmı sıkıldın git jabba'dan vader'dan palpatine'den görev al. Fambaa ları, cu pa ları seyret. Tatooinein ucsuz bucaksiz çöllerinde speeder sür. Ha bu bahsettiklerim sana birşey ifade etmiyorsa swg en fazla 2-3 ay oynattırır kendini.[hline]Muhendis A'abof Eclipse
Muhendis of Atlantean [retired]
Even a Jedi could LD.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
İptan olmadı hatta adamlar oyunu tanıttı Amerikada bir çok kişi stantlarda oynadı bana kalırsa tek yanlışları Sosaria haritasını değişmeleriydi herkes sosariayada 3d olarak dolaşmak isterdi.Odyseusda köprülerden yürümeyi filan çok güzel yapmışlar.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

ben de WoW bekleyenlerdenim. WoW çıkana kadar beni öyle cezbedecek bir oyun geleceğini zannetmiyorum.

shadowbane oynamak isterdim, ama çok az kişi var ve craft sistemi yok.

daoc eskidi, bi de beni pek cezbetmedi açıkcası, kuyruk şeklinde dolaşan adamlar, level atlamak için çok uğraşmak falan..

swg ise güzel, ama benim türüm değil. setting'i seven biri için oynanası bir oyun bence, ama bence mmorpg dediğin medieval olmalı.

özet: WoW'u bekliyorum..[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

Bağlantım 256 k ama bende aynı soruyu pc yönünden sorucam !

Üç yıl önce aldığım onboard ekran kartlı p3 550 makinemle oynuyorum hala. Ekran kartı 3D olmadığı için her türlü oyuna heveslenemiyorum. Onboard olduğu içinde değiştirmekte zorlanıyorum. Yeni bir makine alana kadar acaba diyorum DAOC oynayabilirmiyim.
Bana kalsa oynamaz diyeceğim ama bazen beni şaşırtıyor makine. Mesela Dungeo Siege oynamaz zannediyordum ama rahatça oynuyorum şu an.[hline]---------------------------------------------
Now I lay me down to sleep
Pray the lord my soul to keep
If I die before I wake
Pray the lord my soul to take

:-) :-)
Sosyal ağlarda paylaş

ekran kartı ne ki? 3d desteklemiyor ne demek?
hardware opengl ya da direcd3d desteği mi yok yani?

küçük bir ihtimalle tüm detayları kıstığında çalışabilir, ama daoc'ta rvr yapabileceğini zannetmiyorum, yüzlerce kişinin olduğu bir ortama girdiğinde ekran kartına yük düşer çünkü sanırsam. e rvr olmadan da daoc'un zevki olmaz.[hline]Pretty women make us buy beer,
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

daoc eskimedi ki eskiyen oyun kötüleşti demek değildir hiçbir zaman bakınız everquest e 6 yıllık oyun 600-650 bin oyuncuyla dünyanın en çok oynanan mmorpg si. uo keza öyle hala[hline]Oski lvl50 The Hero Gayzerker RR4+

multi media online ROLEPLAYING game. diyor. multimedia online PLAYER VS PLAYER game demiyor. degil mi.
Sosyal ağlarda paylaş

kötüleşti demek değil tabii, eh oyun eskidikçe de oyuncu sayısı artabilir eğer zevkliyse. öyle de oluyor zaten.

ama devamlı yeni mmorpg'ler çıktığı için, yeni başlayan birinin daha yeni bir oyuna başlaması daha mantıklı olabilir. tabi daoc daha zevkliyse ayrı.. oynamadan fazla yorum yapmayayım ama epey izledim ve az çok bilgim var ve beni sarmadı açıkcası. zevk meselesi.[hline]Pretty women make us buy beer,
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

Shadowbane meselesi şöle: Trialini oynadım, koca dünyada 150-200 kişi olunca kendini yalnız hissediosun.
Ultima Online meselesi: Oynicak gerçek hayattan arkadaşın olursa aşırı keyifli oluo, ama tek başına olursan kasmak sıkıo, arkadaşınla dungeon falan yapmak ya da pklara sataşmak çok keyifli gelişme aşamasında. Gelişince zaten muhtemelen bi guilde falan giriosun keyifli. Ama OSI tavsie etmiorum, oynamadım ama laglı vs die duydum. www.darkvenue.com tavsie ederim.
Dark Age of Camelot meselesi: Bilgisayarın kaldırmaz. Güzel bir 3D MMORPG oynamak istiosan bilgisayarını yenile derim.
MMORPG meselesi: Bazen çok kasmak gerekiyor. Normal hayattan soğuyabiliosun. Arkadaş grubuyla oynamak keyifli. Kendini kaptırıp sürekli kastıktan sonra serverı kapanmış bulunca sinirleniosun. Arkadaş grubunla dağlara ormanlara gitmek daha keyifli oalbiliyor bazen. Ama kastığın karakterin ölmemesi için harcadığın çabada ürettiğin adrenalin de hat seviyede..
Sonuç olarak ille de MMORPG diosan bilgisayarını yenileyip DAOC başla. Yeni çıkacak oyunları bekleme diyorum. Çok çabuk çıkartırlarsa buglı olur, oyunun oturmasını bekle. Shadowbane triali indirip deneybilirsin, 3D MMORPGler hakkında bilgin olur: www.shadowbane.com[hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
McsPeyn, 09 January 2004 23:41 tarihinde demiş ki:
Kendini kaptırıp sürekli kastıktan sonra serverı kapanmış bulunca sinirleniosun. [hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)

free shard lar adına konuşuosun. mmorpg leri oynamak için belli bi ücret ödüosun bildiğin gibi ve bu ücret karşılığında en üst hizmeti almak yasal hakkın. server kapanması gibi bişey karşısında olay çıkar o oyunun camiasında, olmaz öyle şey[hline]Oski lvl50 The Hero Gayzerker RR4+

Sosyal ağlarda paylaş

Özellikle Ultima Online'daki free shardlar için söylemiştim zaten, OSI'de falan böle şeyler olmaz. Diğer yerlerde de olmaz. Ancak o bölgede deprem olur, tüm server makineleri ve yedekler patlar, o zaman olabilir tabi :P[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Sosyal ağlarda paylaş

MMPORPG dünyasına yeni katılan Horizons şu an itibariyle, consept'ler, grafikler, dünya vs. olarak en iyi oyun olarak görünüyor..

Daha yeni Beta'dan çıkması nedeniyle, 1 yıl içerisinde şu anki halinden çok daha gelişmiş olacağını hesaba kattığınız zaman Horizons ileride insanları bayaa bir bağlıyabilir..

DaoC evet dengeli, bugsız vs. şu an için ama uzun süre oynayan insanlar bilir ne demek istediğimi, oyunda alternatifiniz yok.. Crafting'i bayık, sürekli olarak aynı yerlerde aynı şeyleri yapmak zorundasınız, sürekli olarak RvR bir süre sonra insanı inanılmaz şekilde bayıyor.. yaklaşık 1.5-2 yıl DaoC oynadım o nedenle artık benim için bir anlam ifade etmiyor..

Bir süredir Horizons'ı gözüme kestirmiştim, inceliyordum, okuyordum, geçenlerde siparişini verdim.. Daoc'da ilk çıktığı zaman çok sorunları olan bir oyun'du muhakkak Horizons'da da olacak bu sorunların büyük bir kısmı ama kısa zamanda halledeceklerine inanıyorum.

Bence onu da bir incele..[signature][hline]
MS / Linux System Admin, Backbone Administrator, VoIP Technician, NooBie C# Developer , ex pisikopat
MCSE,MCSA,MCDBA,CCNA

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...