Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Visitors (Ziyaretçiler)

Creel

Öne çıkan mesajlar

sleepingdeath said:

yaw bu losttaki sarışın bana rolünü çok abartıyormuş/yapmacık gibi geliyor "eee uzaylılar gelmiş, tyler emo oğlum nirde vuram 2 dene yanaklarına" diye geziyor ha bide ben fbi'danım raat olun tavırları feci zaten.

aynı fikirdeyim,çok itici bi oyunculuğu va.Lostta hani bi yere kadar katlanılırdıda burda feci.
Sosyal ağlarda paylaş

güzel güzel gidiyor, her bölüm adım adım tane tane ilerliyor işte,

bu sene steven speilberg amcanın terra novası da çıkıcak galiba, sci-fi - medieval diziler falan coşacaz baya izliycek şey oldu.

startrek felan olmadığı sürece hertürlü sci-fi izlenir sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...

lan baban ölmüş annen bitmiş. sen gemide yaşicamda gemide yaşicam. siktir git gemide yaşa. yok işini yapsaydın babam ölmezdi blabla. dizi ztn çok ortalama ama şu tyler karakteri kadar dallama bi karakterde hiçbi dizide görmedim. oyunculukta beceremio ztn oynayan eleman. mal gibi bişi yani cocuk baştan başa. bide şu aile birleşir 5 dakka sora 1 tanesi ölür klişesindende kurtulsalar keşke. ha ayrıcada bu ne lan. çocuk gitçem diyo kadın yapabilceğim bişi yok diyo. patlat bi tane daha suratına GİTMİOSUN LAN İT BU YAŞINA KADAR ONLAR MI DOYURDU SENİN KARNINI OTUR LAN OTURDUĞUN YERDE dese nereye gidio o mal çocuk.

Sosyal ağlarda paylaş

aynen mokoko

anacim o anna denen queen istanbula demir atacakti ki gorecekti bir tarafini tersten, 50 kere oldurur 120 kere olusune tecavuz ederdik, nasil bencil bir irkmissin amerikanyalilar, sen anna nin dibine kadar bacaginda silahla git virvirvir cene cal , madem eminsin cikar vur gebert be. bumudur senin dunyayi kurtarma icgudun, resmen dizi uzasin bikbikbik. sefil bir dizi cok kotu.

dunyayi kurtaracaksin ama cocugundan vaz gecme, ailenden vaz gecme, masumlar olmesin, eee dunyanin cogu sana bakiyor salak kari.

sinir oluyorum ben bu diziye sinir. ama izliyorum illet ediyor ama izliyorum..

beceriksizler.
Sosyal ağlarda paylaş

2.sezonun onuncu bölümünde dianın yanı sıra başka bir misafir oyuncu daha çıkıyor, donovan.. merak eden varsa aşağıdaki linkten ilgili resimleri görebilir. ben tutamadım kendimi baktım, o da yaşlanmış bayağı :)

http://www.visitorsite.net/gallery/displayimage.php?album=30&pos=24

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

tyler iyice salağa bağladı bitkiden farkı yok artık. diana, anna yı 5th column yardımı devirip kontrolü ele alacak, ondan sonra asıl ondan sonra başlayacak olaylar. diana en sonunda dianalığını yapacak yani. ilk başta da tümünü deşifre ettiği 5th column un çanına ot tıkamak olacak işi.

Sosyal ağlarda paylaş

abi koymuyo haftada 45 dakka suna ayırmak o da sırf onceki saatlerim bosa gitmesin diye. cok cok kotu su anda dizi hakkaten. bi yere baglasalarda bitse bu sezon sonunda. cunku hiçbi yere baglanmicak gibi gelio bana. son bolumude hala izlemedim içimden gelmedi resmen. haftasonu falan izlicem artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Tam ne yapacaklar karar veremiyorlar yani bir şekilde visitors açıklanırsa niyetleri bu sefer topyekün dünya savaşa girmek zorunda kalır ama diğer yandan böyle saklambaç onayarak da dizi kısırlaşıyor gittikçe. Bu sezon sonu muhtemelen diane kontrolü ele geçirir biter gelecek sezonu heyecanla bekleriz belki aksiyon olur diye.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk sezon ara verilmeden önce mi ne bırakmıştım da. sırf meraktan soruyorum

justin bieber'ın büyümüş hali, emo gencin ailesi ile sorunu bitti mi?
dizinin konusu buydu çünkü o sırada. uzaylı falan geyik hikaye idi.

4400ü iptal edip bunları devam ettiriyorlar ya ona üzülüyorum ben
Sosyal ağlarda paylaş

@dasaaa

en son tam bunun annesi babası birbirin affetti aile birleşicek derken baba vuruldu öldü. annede çıldırdı AGRASİF SALDIRICAZ diye gaza geldi. çocuğuda aldılar gemiye pilot yapıcaz seni diye kandırdılar. ole takılıo mal mal ben pilot olcam diye. hemde babasının olduğu gunun ertesi gunu gemiye gidiom ben diye çıkıp gitmişti.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...