Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wizard için bilgi

ghaldszar

Öne çıkan mesajlar

En sonunda bir arkadaşımı kandırdım, öve öve bitirmedim ve kandı gitti bir tane DAOC ve SI aldı. Aslında o da buranın eski bir uyesi ama maalesef adam acc bilgilerini hatırlamıyor. Onlara da mail yoluyla nedense bir turlu de uulaşamadık. İnsallah yakında bulacak. Neyse konudan fazla dagılmayalım. Şimdi oyunu bilmediği için tabii ne yapacak oyunu oven adama musallat oluyor dogal olarak ve
Ne yapıcam
Ne char acıcam
Nasıl acıcam
Nasıl geliştircem
Ne özellik alıcam
gibilerinden sorular soruyor. Adamın tarzı caster oynamak. Sordum sorusturdum ve ona en uygun karakterin Wizard olabileceginje karar verdim ve o da biraz incelemis yurt dısı sitelerden bakmış Wizard uygundur dedi. Ama gelgelelim ben pek fazla wizarddan anlamıyorum.
Fire mi Ice mı yapsın?
Specleri nasıl dagıtsın?
Specleri hangi duzende dagıtsın? Yani hangi levelda nasıl spec dagılımı iyi olur?
Wiz oynayan arkadaslar bir el atarlarsa sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok konu o diil
Fire wizard tek başına da xp yapabilir, yeni bolt düzeltmeleriyle daha da etkili oldular
Ice wizard HER zaman gurup ile xp yapmak zorunda, ve fakat uygun gurupta çok hızlı xp alır ve hatta gurubuna da aldırır.

RvR de ICe wizardlar daha etkili şu anda, ama herzaman değişir bööle şeyler

Arkadaşın yazı tura atsın olmadı LvL40 da respec yapar :))[hline]Kalima X.......Minstrel of The Hun (yarı aktif)
Jenissary......Scout of The Hun
Kalimax........Theurgist of The Hun
www.the-huns.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kalima, 05 June 2003 09:58 tarihinde demiş ki:

Fire wizard tek başına da xp yapabilir, yeni bolt düzeltmeleriyle daha da etkili oldular

)[hline]Kalima X.......Minstrel of The Hun (yarı aktif)
Jenissary......Scout of The Hun
Kalimax........Theurgist of The Hun
www.the-huns.com

NEA! Ne yaptılar yeni değişikliklerde?.Biri açıklarsa sevinirim.[hline]What we do in life,echoes in eternity.
Sosyal ağlarda paylaş

20 ye kadar fire gidersin , eger halinden memnunsan ve solo yapmaktan zevk aliyorsan aynen devam edersin.Lvl 40ta bir kez daha respec hakkin var.
Ama ben grup oyunlarindan zevk aliyorum ve fast'n'safe xp almak istiyorum diyorsan , ister ice ister fire basla , nasil olsa fire baslasan da oyun lvl 20+ dan sonra basladigi icin ve senin de 20 de respec hakkin oldugu icin , icea gecersin ve sonuna kadar oyle gidersin.Eger etrafta grup varsa , unutma ki ilk alinmasi gereken char seninki.[hline]Gliraniel "The Hun" lvl 38 Avalonian Ice Wizard on US Server "Kay"
Sosyal ağlarda paylaş

Grup bulamazsan da solo yollari var , fakat seni cok bayabilir.
DD atacaksin , root edeceksin ve geri gideceksin.Bu islem cidden canini sikabilir ayrica karsindaki mob rootu resist eder , yanina yaklasip vurmaya baslarsa , sansin olmaz.Geri gidip med edip tekrar ayni seyleri tekrarlamak zorunda kalirsin.
Zaten elinde SI varsa grup sorunu cekmeyecegine inaniyorum.[hline]Gliraniel "The Hun" lvl 38 Avalonian Ice Wizard on US Server "Kay"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gliraniel, 06 June 2003 12:23 tarihinde demiş ki:
20 ye kadar fire gidersin , eger halinden memnunsan ve solo yapmaktan zevk aliyorsan aynen devam edersin.Lvl 40ta bir kez daha respec hakkin var.
Ama ben grup oyunlarindan zevk aliyorum ve fast'n'safe xp almak istiyorum diyorsan , ister ice ister fire basla , nasil olsa fire baslasan da oyun lvl 20+ dan sonra basladigi icin ve senin de 20 de respec hakkin oldugu icin , icea gecersin ve sonuna kadar oyle gidersin.Eger etrafta grup varsa , unutma ki ilk alinmasi gereken charlardan biri seninkidir.[hline]Gliraniel "The Hun" lvl 38 Avalonian Ice Wizard on US Server "Kay"
[hline]Gliraniel "The Hun" lvl 38 Avalonian Ice Wizard on US Server "Kay"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ghaldszar, 06 June 2003 16:49 tarihinde demiş ki:
Evet respece kadar birini sonra diğerini denemek mantıklı bir durum. Hoşuma gitti. En azından ikisini de gormus olur 40 da da isteegini secer. Peki spec daılımını nasıl yapmalı ice için de fire için de.

fire isen full fire
ice isen full ice
; )[hline]Gliraniel "The Hun" lvl 38 Avalonian Ice Wizard on US Server "Kay"
Sosyal ağlarda paylaş

earth sux.
fire:1 shot yapabildiğin, aşmış menzilli bir bolt un oluyor-çok hızlı cast ve super dmg lı bir dd si var
ice:pbae, gerisini boşver

ilk ae root u secondary specle earth ten alacaksın. ice san root edip aralarına dalacaksın.
fire san bi bolt atıp dd lere başlıcaksın. en kral tank bile anında seriliyor.

Earth ün bir avantajını söylermisin
Oynadım biliyorum.[hline]Chucky
Belgarionn Riva the Cabby of the HUN
Atillabey the Polearmsman of the HUN
Dantess the Noob Assasin
Sosyal ağlarda paylaş

ice wizzie. herdaim favori, her guruba lazım. 40tan sorna solo yapmanın çok kıymeti olmadığı düşünülürse, fire wizardın uber-solo özellikleri çok da bi önem taşımıyor şahsi kanaatimce. ki rvr ortaminda kalabalığın içine girmiş bi ice wizardın neler yaptığını da gördükten sonra, wizard denince sadece ice wizzie geliyor aklıma.

Sisifos sağolsun çok güldürürdü bizi zamanında df'da. allah rahmet eylesin birdaha geldi aklıma. :([hline]Obscurd Stormhammer 50th season ASq Paladin
Cherisha Supergirl 19th season Abermenai Nightmare, ASq Infiltrator
Felici A newborn wannabe Ministrel
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...