Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

RVRde başarılı olma yolları ve kolay RVR grup bulma yöntemleri

Qal

Öne çıkan mesajlar

Ehum.... Salaklık olarak ifade ettiğim şeyleri savunma özelliği genelde yok bende... Anlama sıkıntısı yaşayanın kim olduğu konusunda şüphelerim var... (Bkz 3 mesajımdada combat mode+gg aggro = salaklık = komik)

Hangi mesajın neresinde crit shottan korunmak için combat mode dolaşın dedik yav?

Neyse, anlamsız tartışma yarattık threadinde Qal, esas sen kusura bakma..

Saygılar.[hline]Fui - Up & Coming Shade
Laimes - His Dumb Bot
Sosyal ağlarda paylaş

Tebrikler Qal çok güzel olmuş yazın. Benim gibi yeni başlayan ve rvr için kasan insanlara yol gösterir umarım.
Benim sistemim:
amd 1700@1900 overclocked
radeon 9000 pro 128mb ddr
512 ddr
60 seagate barracuda

full detayda si kasiyor bariz, dediginiz gibi su efekti, gölgeleri falan baya kıstım şimdi çok daha iyi oldu. görüntüde halen cok güzel..ama 30-40 kişilik bir combatta nolacak bilemiyorum.[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Gereksiz polemige girme ihtiyaci neden bu kadar fazla ben orda bi soru sordum ona cevap verilmesini bekliorum kac saaatir.Adam hakli seyler soylemis ve kesinlikle katildigim seyler ki adi ustunde bunlar SALAKLIK (kendi kendi ile dalga gecebilme yetenegi )...

tekrar soruyorum üzüntüyle PAN CAM nedir ?[hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

Albion Mid relic keepine saldırıyor, kapıları kırıyor, fakat organizasyon o kadar kötü ki bir armsman, grubunda minstrel, cleric olmayan bir armsman, relici alıp geri götürmeye kalkıyor, yolda hibler adamı kesiyor :-P

bildiğim kadarı ile sadece Assasın sınıfları relic leri alabiliyor ?
yanlışmı biliyorum acaba diye sordum ?[hline]Mirzabey / Paladin
Daggerfall / İnfiltrator
DAOC Kay
www.the-huns.com
Sosyal ağlarda paylaş

Durlag, combat movielerde iyi örnekleri oluyor. /stick vaziyette, autorun durumundayken veya herhangi bir şekilde hareket ederken, combatteyken arkana bakma, kamerayı pan ederek 360 derece etrafını kontrol etmek pan cam... Benim anladığım öyle doğrusu, pan cam özelliklerini geliştirmek için mordred'de bir hafta /level 20 gezinmesi tavsiye ederim :-P

Default tuşun "~" olması lazım yanlış hatırlamıyorsam.

Edit: Dagger, şu an nasıldır bilmiyorum RRa katılmayalı uzun süre oldu. Eskiden herkes alabiliyordu, onu biliyorum...

Saygılar.[hline]Fui - Up & Coming Shade
Laimes - His Dumb Bot

[Bu mesaj Orf tarafından 09 January 2004 13:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Daggerfall, 09 January 2004 13:46 tarihinde demiş ki:
Albion Mid relic keepine saldırıyor, kapıları kırıyor, fakat organizasyon o kadar kötü ki bir armsman, grubunda minstrel, cleric olmayan bir armsman, relici alıp geri götürmeye kalkıyor, yolda hibler adamı kesiyor :-P

bildiğim kadarı ile sadece Assasın sınıfları relic leri alabiliyor ?
yanlışmı biliyorum acaba diye sordum ?[hline]Mirzabey / Paladin
Daggerfall / İnfiltrator
DAOC Kay
www.the-huns.com

Evet sadece assasinler relicleri taşıyabiliyor Dagger.[hline]Sungur - Scout of Hun
Necrocks - Necromancer of Hun
Olcayto - Infiltrator of Hun
Sosyal ağlarda paylaş

HAaaaaaa anladim e onu yapiyoz tabi canim :) onsuz olmaz ki tartaklaniosun direk..terim olarak ismini de oorenmis olduk boylece ...Aberigan Serverlerinin canini yirim...[hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

Grats Gladric!! merak ediyom neler feda ettin bu arada?

Durlag, Orf güzel açıklamış, Pan Camera hareket halinde iken 360 derece ortami gözlemek anlamına geliyor. Ben "O" tuşuna yerleştirdim, şu şekilde işliyor.
genelde grupları ben lead ediyorum sağolsun grup üyeleri de Qal lead etsin derler genelde. 8li grup halinde run etmeyi severiz.

-Autorun tuşuna basılır (lead konumu olduğundan, diğer üyeler /stick iken yapabilir).
-Harita lead eden tarafından çok iyi tanınmaktadır. frontal 180' arc scan edilir. sağ ve sol saldırılar için.
-Daha az oranda arka 180 kontrol edilir. Arka 180 kontrol edilirken grup üyelerinden lag yapanlar geride lagdan kopmak üzere olanlar varsa tespit edilir.
-Stickten kopmuş ve yetişmeye çalışan biri var ise Walk tuşuna basılır (hala autorundayiz, pan cam ile arkaya bakıyoruz)
-eleman catch up yapınca walk tuşundan parmak kaldırılır. (walk tuşu tepelerden minstrel hızı ile inerken grubun yaralanmaması için de kullanılır)
- frontal standart goruntuye gecmek için reset pan cam tuşuna basılır.
- senaryo: lineer koşu yaparken saat 10 yonunde dusman grubu goruldu, buf yapiyorlar. Derhal Pan cam tuşundan parmak kaldırılır, mouse ile sola 70'lik donuş yapılır (bu arada düşman benim ekranda görüntü dışında kaldı face etmiş olduk ama ben hala saat 10 yonune bakıyorum ama grubuma düşmanı göstermiş durumdayım). VE son olarak reset cam tuşuna basılır ve sprint ile Allah Allah nidaları atılır. gerisi gruba kalmış.
Pan cam sırasında dönüş açıları biraz pratik yapmayla kazanılabiliyo. Pan camin nasil yardımcı olduğuna dair kucuk bir ornek vereyim. Apk'dan auma solo gidiyorum autorunda. Arkama bir bakayım dedim. o da ne goborların ordan bir sb (saxo) pop olmuş beni izliyo. mesafe de 1500 falan.. aklınca ben camp noktasina gidip durunca tekrar stealth olup dalacak. çaat face tuşu ve spirint çaktım. eleman şaşkın saniyesinde slami yedi.

Bir de god mod tiyosu: ancak grupta bir chat dalgacısı veya 1 afk varsa yürümez. grupta minstrel, sorc, necro ve end 5 pally vardır. move= sprint diye kararlaştırılır. end chant açılır. harekete geçince herkes sprint atar. leader 10 sn sonra ve herkesin sprinte geçtiğini gördükten sonra spirinte geçer (spd 6). paladin manası sorc regen buff veya daha iyisi hareket halinde iken necro mana transferi ile şarj edilir. Gerek düşmana saldırılırken veya kaçılırken otomatik olarak %30 avantaj sağlanmıştır.[hline]Qal 50 Armsman 8L2 nasırlı şovalye
Sercain 50 Cleric 3L4
Margot 48 Theurg 3L7
Sosyal ağlarda paylaş

pan camera gercekten cok ise yariyo. olayi bilmeyen leaderlara stick etmiyorum ben zaten. adam bi saga bi sola donuyo ben ekrana bakarken kafam karisiyo basim donuyo. :) adam durmadan saga sola bakinca cidden berbat bi durum oluyo. :)
sonra duvarin arkasina saklanip dusman beklerkende cok ise yariyo. pan camera olmadan beklediginde bazen avci degil av oluyosun hehe[hline]Forumun cop kokmasina karsiyim.
Laraok Deadsoul Qoiw Deadsoul
copyright Tum haklari saklidir ve thanatos'a aittir. ©
Sosyal ağlarda paylaş

baya bisi feda ettim butun passive defans agirlikli ra lari kaybettim (dodger 3 parry3 toughnes aug cons ve benzeri seyleri) fakat bunlarin yaninda determination 5 aldim ve gercektan cok guzel oldu adauc ile test yaptim dun aksam adauc mezz atti iste kirmizi renk mezz 5 saniye tutuyo root ta ayni sekilde ayrica pf inanilmaz guzel daha onceden solo yapiyorum falan diye almamistim fakat rr10 configi me bile eklemeyi dusunuyorum su anda cunku gercekten super calisiyo mercin en buyuk sorunu birisi senden kacmak istedimi cok rahat kacmasi oluyodu cunku arkadan hinder veya stun style i yok (sadece crush merc te 2 sec stun var) fakat su anda arkasini donen adam %100 diyorum kesin pf yiyo daha 1 kere bile kacmadi ve hizini inanilmaz dusuruyo + bidahaki vurusunda target spd ini geri kazanmiyo buda cok guzel bisi..
son olarakta grupla takilicagim icin kalan puanlari dmg ra larina yatirdim mop3 duelist1 falan aldim tabiki ip ve purge umde var onlari almak sart heh durum boyle baya bi feda ettim ama kazancimda cok oldu tabiki sadece gurup icindeyken[hline]Gladric lvl 50 Mercenary RR 8L1 - Kay
Gwaledric lvl 50 Armsman RR 3L2 - Kay
Yettimgare lvl 50 Thane RR 3L7 - Merlin
Astinus lvl 50 Paladin RR 3L0 - Kay
Sosyal ağlarda paylaş

gladric vnde senin için çok pis vuruyo diyolar. bi threadde de en çok gladrici oldurmeyi isterim diye yazmış. şimdi bu ra'lardan sonra ne yazarlar bilemem. :)

prevent flight için ben de kasıyorum, ağzımın suyunu akıtıyo, zate frontiers ile gelecek ilk respecte edinecem.[hline]Qal 50 Armsman 8L2 nasırlı şovalye
Sercain 50 Cleric 3L4
Margot 48 Theurg 3L7
Sosyal ağlarda paylaş

Ben RvR basarili olmanin ana kuralini Belirli kisilerle herzaman oynamadan gectigine inaniyorum.Belirli bi grubun olcak kafa insanlar herzaman beraber olucaksiniz en azindan grubun iskeleti degismeyecek we zaten bi süre sonra herkezin nerde ne yapicagini ezberliyo ve olaylar düzgün , yerinde gerceklesiyo
ben boyle dusunuyorum.[signature][hline]Woodoo -]Lvl 50 wizard-R.I.P[/b]
Barracuda -]Lvl 45 Armsman-R.I.P[/b]
Delvac -]Lvl 50 Minstrel[/b]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...