Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

olamaz ya..

ascraeus

Öne çıkan mesajlar

bi hangi şarkıları çalmışlardı geöen konserde[hline]Don't Cause any Trouble.
TTnet yetkilisi Owner Ravenloft'un "net ne zaman gelicek" sorusuna cevap olarak demiş ki:

Beyfendi elimizden gelen bişi yok. Tüm yurt'ta bu böyle.
Sypro, 02 January 2004 23:30 tarihinde demiş ki:
alayinizi operek uyandirayim..
Sosyal ağlarda paylaş

tam hatırlayamıyorum, ama pull me under'la giriş yaptılar.
scenes from a memory albümünden epey çaldılar çoşturdular ama.

portnoy Türk milli takım formasıyla gelip zilyon şaklabanlık, hokkabazlık yaptı eheh. çalarken seyircilerden geri atılan bageti yakalayıp zile vurup geri attı hatta bi ara (gözlerim beni yanılmıyorsa o anki heycanla eheh).[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

oha süper. :D[hline]Don't Cause any Trouble.
TTnet yetkilisi Owner Ravenloft'un "net ne zaman gelicek" sorusuna cevap olarak demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

abi öyle bişey hatırlıyorum, belki de seyirci getirdiği bageti attı portnoya..

ehe ama yazıyor da olabilirim, o heycanla ne gördüğümü tam hatırlamıyorum yani. portnoyun uçan bir bageti yakalayıp zile vurduğunu hatırlıyorum (kendi atıp tuttuğu bagetlerden bahsetmiyorum, seyircilerden geliyordu).

onun dışında, portnoy amca nerdeyse üç bagetle çaldı eheh, havada 1 baget vardı hep. ;) hokkabaz mıdır baterist midir belli değil.[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]

[Bu mesaj Mirage tarafından 09 January 2004 00:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

eee, şimdi sonuç olarak geliyolar mı gelmiyolar mı?[hline]
karpuz, 02 December 2003 16:19 tarihinde demiş ki:
You hödö you hödö my self controoool
hödödö hödö Dırırırı DIIIII dırırıııı DIII
Emaleth, 03 December 2003 18:37 tarihinde demiş ki:
hödöhödöyle dırırıdııları da birleştirsen şahane olacak...
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bir tek Rudess'ın sitesinde "cancelled" görünüyo ama diğer DT siteleri biraz geç güncellendiği için olabilir.
Adam evine 13 Şubat'ta dönücekmiş felan bişeyler diyodu arkadaşım ama dur bakem[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Önemli Açıklama:
Dream Theater ile yapılan görüşmeler neticesinde konserin iptali veya ertelenmesi söz konusu değildir.

An Evening with Dream Theater
Train of Thought 2004 World Tour

2002 Kasım ayında Türkiye'ye ilk kez yapılan DREAM THEATER konseri, muhteşem sahne performansları, teknik altyapıları, seyirciyle iletişimleri ve 2 haftada tükenen biletleriyle hala hafızalarımızda...

Dream Theater'ın, albümlerindeki kompleks müzikal altyapı ve hayata dair derin lirikleri, yüksek kalite anlayışı, sahip olduğu deneysel yetenek ve müzikal profesyonalite, icra ettiği progressive müziği dünyaya benimsetmesindeki ve zamanının gruplarından hep birkaç adım ileride olmasındaki önemli etkenler oldu. Bir başka etken ise grup elemanlarının Caz temelli müzik eğitimine sahip olmaları ve bunu kendi çalışmalarına yansıtmalarındaki başarılarıdır.

Enstrümanları üzerinde virtüözlük derecesinde hakimiyete sahip 5 kişiden oluşan grubun 13 yıllık profesyonel kariyerine ait, üçü canlı kayıt, biri EP olmak üzere 10 albümü bulunuyor. Kariyerindeki mozaiği, sürekli bir yaratıcılık ve üretim zenginliğine sahip grup elemanlarının yan projelerde oluşturdukları birçok albüm ve konuk müzisyen olarak katıldıkları albümler tamamlıyor.

İlk olarak, 1992 yılına ait ikinci albümü "Images and Words" ile müzik piyasasında dikkatleri üzerine çeken Dream Theater, kariyerindeki dönüm noktasını 1999 yılında siyasaya sürülen konsept (tek hikaye üzerine kurgulanmış bütünlüğe sahip) albümü "Metropolis Pt. II : Scenes From A Memory" ile yaşadı. Bu dönemden sonra kendi türünün dışındaki birçok Rock ve Metal grubuna da örnek oldu ve kompleks müzik anlayışını kitlelere tanıttı. 2002 yılında piyasaya sürülen yedinci stüdyo albümü "Six Degrees Of Inner Turbulence" ile yeni bir Dream Theater olarak, kalitesinden ödün vermeden farklı bir bakış açısı yarattı ve zirvedeki yeri üzerindeki kararlılığını bir kez daha ispatladı, Kasım ayında piyasaya çıkacak son albümleri TRAIN OF THOUGHT 'la şimdiden tüm eleştirmenlerden tam not aldılar...

14 Şubat 2004 Cumartesi günü, CNR Hall 3'de, sahne yerleşimi ve akustik için yapılacak özel çalışmayla DREAM THEATER'lı sevgiler günü gecesini unutamıyacaksınız.

Dream Theater:

James LaBrie - vokal
John Myung - bas
John Petrucci - gitar+vokal
Mike Portnoy - davul+perküsyon+vokal
Jordan Rudess - klavye

Dream Theater Türkiye Resmi Fan Kulübü
http://www.dt-home.com/

CNR’a NASIL GİDİLİR?

1- Aksaray ve Atatürk Havalimanı'ndan metro ile ulaşım
2- 3 alternatif arterden karayolu ile ulaşım (E5, TEM ve Sahil Yolu)
3- Bakırköy IDO iskelesinden 5 dakikada, Yenikapı hızlı Feribot iskelesinden 20 dakikada
4- Taksim'den IETT otobüsleriyle ulaşım

aynen biletixten alıntıdır. sallamayın arkadaşlar . gelmiyomuş felam diye sapıtıcam yeaaaaaaaaaaaaa:) yüreğime incekti.[hline]
Qui Bono?
Sosyal ağlarda paylaş

Numb bu açıklama taaaa, terör saldırılarından sonra yapıldı. Yine arkadaşımdan aldığım bilgi doğrultusunda, Rudess'ın karısı hamileymiş o yüzden 13'ünde dönmeyi planlıyomuş, gelişmeleri bildirecem.[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Eveet, arkadaşlarla konuştum. Onlara göre Kevin Moore hazır Okul filminin galası için Türkiye'deyken konsere de DT ile çıkabilir diyolar. Benim de kafama yattı valla.[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

gitme gibi bi şansım yoktu zaten (aile). ama gidecek olanlar için üzülmedim değil.[hline]The lady in red is dancing with me cheek to cheek
There's nobody here, it's just you and me, It's where I wanna be
But I hardly know this beauty by my side
I'll never for get, the way you look tonight
The number you have dialed is walking with his girlfriend please, try again later.
Sosyal ağlarda paylaş

lan hangi enayimsi kişilik attı portnoyun bagetini geri,
ben nereme olursa olsun sokar biyerime kapardım onu.

bi de bi ark, okul filminin müziklerini yapan eski klavyecileri burda olduğu için işte istememişler falan öle bi dedikodu var dedi,
ne yazıştır ya[signature][hline]a.k.a wicked
Alexi_Septimus, 11 December 2003 10:22 tarihinde Ghost1989'la iletişim kurmaya çalışır:
H4XX0R3D?
H4XX0R DUD3?
B@B TH3 K3NK?
Girin girin hepinizi beklioruz!: e-all
Sosyal ağlarda paylaş

oh be.[signature][hline]Don't Cause any Trouble.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...