Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Radyoda "HIM - Gone with the sin" de çalarmış.. Vayyy bee

Bone

Öne çıkan mesajlar

Dün akşam yarı uyur yarı uyanık vaziyette ders çalışırken bir baktım radyoda tanıdık bir melodi..
İlk başta "acaba yanlışlıkla mp3 cd'mi mi yerleştirdim" diye düşünürken bir baktım "103.1" yazıyor.
O sırada annem geldi "kar yağıyor gel izleyelim ne güzel yağıyor" diyip mutfağa götürdüğünden, sabah da her yer kar olduğundan, rüya da olamaz..

Demek ki gerçek..
Yakında Nightwish - Wishmaster çalarsa şaşırmam herhalde..

Vayy be HIM çaldılar, hem de en sevdiğim şarkısını..
Bakalım daha neler görücez?

Missy Elliot, Ja Rule, Bubba Sparxxx gibi veletlerden DJler de sıkılmış olmalı herhalde..[hline]Shishio's logic dictates that the winner of a battle, in other words, the strong, is always correct, that it does. If the truth could be discovered by winning one or two battles, then we'd all go through life without ever being wrong. A person's life isn't so simple a matter, that it isn't. The true answer is something you find out yourself by how you live your life from this day forward, that it is.
-Kenshin Himura
Sosyal ağlarda paylaş

çokda ağır diil be him bence
nolcak beyenen dinler negüzel abi keşke her kesime hitab edicek radyolar olsada radyo dinlesek
güzel bi şarkı çaldıklarında "obaa" desek
%80 i pop fln çalıyo haber radyoları çounlukta bide[hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde demiş ki:
yakınlaşan dudaklar ve birbirini kovalamaca oyunu
Obscura K.Matthew Guildmaster/Keepers Of Rebellion
Sosyal ağlarda paylaş

radyo dokuz eylül de (izmir tabiki) pazar günü 16:00 da unspoken oluyo baya güzel şeyler çalıyolar e tabi kuzen çalıştığı için :)
anathemaydı nightwish ti blind guardian dı falan çalarlar ama...
yani çok bilinmedik bişey beklemeyin :)[hline]Sergen, 06 November 2003 14:07 tarihinde demiş ki:
Cinin basına piskopat bir adamın gecmesini bekliyorum.
Yasasın Cin!
Sosyal ağlarda paylaş

iide eskiden o şarkı çok çalınıodu radyolarda hatta mtvde kusana kadar klibini gösteriolardı =)

mtv grubu yani (ne demekse) =P[hline]This holy reality, this holy experience.
Choosing to be here in...

This body. This body holding me. Be my reminder here that I am not alone in
This body, this body holding me, feeling eternal all this pain is an illusion.

Playlist
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...