Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çok kilo almak istiyorum

SolidSnake

Öne çıkan mesajlar

Önce burda okuduğun herşeye kulaklarını tıka :) Sağlıklı kilo almaya, sağlıklı kilo vermek gibi bakabilirsin. Doğru yapılmadığı taktirde başına bir çok problem alırsın.

Ayrıca daha önemli olan kilo alamıyor olmanın altında yatan neden mutlaka araştırılmalı. Bir çok hastalık kendisini sadece kilo alamama ve hızla kilo verme gibi bulgularla belli eder. Mesela tiroidin fazla çalıştığı hastalıklar..

En kısa zamanda bir dietisyene gidip konuş.[hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Dietistenler insanları soyuyorlar resmen =(...

Ve aşşağı yukarı insanlara sabit dietleri veriyorlar...

Ama almak gerçekten zor iş.
Yani tanıdığım çok kişi var kilo alamayan.
Ama en iyi kilo alma programlarını bilimum takımlarda verirler.
Futboldu basketti kürekti.
Hele hele kürekte bakar kilona.7,8 kilo alman lazım der.Belli bir program verir sana.Alamıyorsan, çoğu kişi gibi kilo alamama gibi bir özürün varsa protein tozu hede hödö kullandırıyorlar.[hline]He shall appear to thee and thou shall know him.He is no son of God, he is the son of the earth.
Facito aliquid operis, ut semper te Diabolus inveniat occupatum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Alexi_Septimus, 08 January 2004 18:35 tarihinde demiş ki:
Dietistenler insanları soyuyorlar resmen =(...
Ve aşşağı yukarı insanlara sabit dietleri veriyorlar...

Sosyetik diyetisyenlere gitmek zorunda olmadığın gibi 20-30 milyon vermek istemiyorsanda sağlık karneni eline alıp bir hastaneyede gidebilirsin. Burada önemli olan kilo almak değil neden kilo alamadığını bulmak.[hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

sabahları 1 bütün ekmeği ısıt tereyağı ve bal ile ye
öğlen dışardaysan ekmek arası bol yağlı bişeyler al ( en az 2 tane ) akşamları da bir tencere bol yağlı makarna ye
belki bu kısmı biraz ahalıya malolabilir ama aralarda sık sık gofret çikolata vb ye bilgisayarla daha çok ilgilen hareket etmeden zaman geçirmeye çalış. evde olduğun sürece sürekli mutfağa uğrayıp dolabı aç. bişey yemesen bile dolabı aç bak öyle. illaki bişey dikkatini çeker tıkınırsın.[hline]If only I could breathe to see the sun of May...
Sosyal ağlarda paylaş

Benim de baya bi kiloya ihtiyacım var oldukça zayıfımm bende. kafadan 20 kilo lazım ama olmuyo işte sırf kendımı kastıgım zamanlar oldu bu yuzden 4-5 tabak yemekler yesemde ardından cipsler colalar vs ler yiyip içsemde olmuyor. Ciddi anlamda kilo sorunu yaşıyoru mve alamıyorum. Ama kendımı bıldım bılelı zayımdır yeni bişey diil yani.

Umarım bu yıl alırım biraz toparlanırm.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

gel bana ben sana kullanmadıklarımı verıyım boylece ıstedıgım kıloya gelmıs olurum gel 20 kılo bendensın :D[hline] Zed, 06 January 2004 02:54 tarihinde demiş ki:
oside gmler yeşile boyanıp "ciem bonepart the hulk" adını alıp bankanın önünde "beni döven yok mu?" diye bağırıp sonra da rp only demiyolar

Laurelin Duilwen-Alliance of Light-Mix RebornUO

Sosyal ağlarda paylaş

said:
baaluo, 22 June 2003 21:04 tarihinde demiş ki:
bende 1.80 e 70 kiloyum
ama almak istemiyorum :)[hline]Justin (09:56 PM) :
olm nickin ne die okunuo baal diyemem ben öle kro gibin
Behran (02:34 PM) :
bu arada baal nası okunuyo
Sam :
baal de beal de fark etmez nası okursan oku

Bende 1.83 ve 70 kg ama ben 10-15 kilo istiyorum.[hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

1.85 boyunda 70 kilo ağırlığındayım, yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum[hline]
karpuz, 02 December 2003 16:19 tarihinde demiş ki:
You hödö you hödö my self controoool
hödödö hödö Dırırırı DIIIII dırırıııı DIII
Emaleth, 03 December 2003 18:37 tarihinde demiş ki:
hödöhödöyle dırırıdııları da birleştirsen şahane olacak...
Sosyal ağlarda paylaş

body e git biraz. dün benim gittiğim body salonuna birisi geldi 1.93 fılan boyu var . basketciyim ben işte kilo almam lazım biraz güçlenmem lazım pota altında fılan lazım oluyor demişti. bence sende git.[hline]"keko içiysen kendinden geçiysen"
sdasweqr ea
$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hasansemre, 09 January 2004 14:35 tarihinde demiş ki:
said:
baaluo, 22 June 2003 21:04 tarihinde demiş ki:
bende 1.80 e 70 kiloyum
ama almak istemiyorum :)[hline]Justin (09:56 PM) :
olm nickin ne die okunuo baal diyemem ben öle kro gibin
Behran (02:34 PM) :
bu arada baal nası okunuyo
Sam :
baal de beal de fark etmez nası okursan oku

Bende 1.83 ve 70 kg ama ben 10-15 kilo istiyorum.[hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...

1.82 70kg yım 5-6 kg daha vermek istiyorum.[hline]"keko içiysen kendinden geçiysen"
sdasweqr ea
$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

Abi iyice kuru kalmak mı istiyorsun ya ben daha iri olmak istiyorum ama yaş ilerledikçe de kilo almayı durduramamaktan korkuyorum.
Bide ben dik durmuyorum artık kemikler yamuldu diyeyim yani o kadar da değil ama hafif bir kamburluk var bunu nasıl düzeltebilirim ayna karşısında dim dik duruyorum gayet normal ama ayna yokken dik durunca sanki kasılıyormuşum gibi geliyor.

[Bu mesaj hasansemre tarafından 09 January 2004 15:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bütün sporları yaptım Bursasporun altyapısında futbol oynadım belediye takımında basket oynadım 3 ay gençlik spor il müdürlüğünün yüzücü kadrosunda yer aldım.
Amatör tenis oynadım ama banamısın demedi ve bütün gün bilgisayar başında 2 büklüm oturuyorum işim gereği de bundan sonra böyle olacak zaten artık spor yapacak halimde kalmadı sigara yüzünden 100mt koşunca nefes nefese kalıyorum hatta baya öksürüyorum.
Bana daha çook tedavi tarzı bişiyler lazım.[hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...