Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alb vs Hib vs Mid

McsPeyn

Öne çıkan mesajlar

Sanırım üzerinde tartışılabilecek bir konu ama en azından her iki tarafı da oynamış kişiler ortam, eğlence olrak kıyaslama yapabilir mi? Yoksa her tarafta da aynı mı ortam?
MMORPG oynamak istememin amacı gerçek insanlarla beraber eğlenmek. Yani eğlenmek ve eğlenmek. Ölünce eşya kaybedince sinirlenirim ama içimde kalır genelde, hiçbir zaman birini kırmak istemem bu yüzden, sonuçta tekrar kazanılacaktır eşya, xp herneyse. Hangi tarafı seçmeliyim?
Ya da sorduğum sorular cevapsız sorular mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Bu senin seçimine kalmıs aslında her uc realminde kendilerine gore artıları eksılerı vaa.İstersen paticigin daoc web sitesine girip ordan irklar,classlar,stiller,buyuler,aklıma gelmeyen dier seler hakkında bilgi alabilirsin.Ondan sonra realm secimi yabarsın senın begendıgın realme gecer guzel guzel oynarsın.
:)[hline]Monk.
Sosyal ağlarda paylaş

esya kaybetmezsin hic bi sekilde ama su oyunda yapman gereken en onemli sey char secimi bicok insan taniyorum o chardan otekine atlar kendine uygununu bulamaz iyice dusun arastir hatta usenme kendin oyna gor istediklerini belirli bi lvl a kadar sonra ilerki lvl larda basin agrir baska char oynamak istersin eldekini birakamazsin emek sonucta[hline]Gladric lvl 50 Mercenary RR 8L1 - Kay
Gwaledric lvl 50 Armsman RR 3L2 - Kay
Yettimgare lvl 50 Thane RR 3L7 - Merlin
Astinus lvl 50 Paladin RR 3L0 - Kay
Sosyal ağlarda paylaş

Pardon, sorumu yanlış sormuşum; benim için önemli olan ortam, büyücü olurum healer olurum savaşçı olurum ama kötü bir ortam iyi bir ortam çok şey farkeder. Shadowbane oynamıştım bi ara koca serverda 150 kişi oluodu, koca dünyada tek başına yalnız hissettim ve single player oyun gibi gelmeye başladı, bıraktım.
Merak ettiğim ortam. Bazı yerlerde görüyorum tüm albler tüm hibler olaylara aynı tepkiyi veriolarmış. Onu merak ediyorum. Newbieyim die ezerler mi, grup bulmak zor mu olur vs?
Sosyal ağlarda paylaş

Serverlar cogu zaman prime time da 2000 kisiyi geciyor o konuda sikinti cekmezsin grup bulmanda acicagin karaktere gore degisim gosterir.. newbie oldugun icin ilk zamanlar sikinti cekebilirsin ama kimsenin ezicegini sanmiyorum.. ama ezebilirlerde :-p harita bakimindan en kolay realm hibernia bence tavsiye ederim.[hline]Daverc...WTF ?! --> ..Mandooo, 11 December 2003 16:52 tarihinde demiş ki:
kim ne derse desin en pis pislik şudur abi:
özellikle UEFA ve ŞAmpiyonlar ligi maçlarında Brezilya taraftarı uygulamaktadır bunu...

Sosyal ağlarda paylaş

rp den hoslaniyosan ve kalabaligi seviyosan us teki rp serverinda 3000 kisi oluyo en kalabalik (normal) server olan merlinden bile kalabalik ama turk lerle beraber olcam diyosan o zaman us/kay veya eu/exc serverlarini denicen[hline]Gladric lvl 50 Mercenary RR 8L1 - Kay
Sosyal ağlarda paylaş

turklerin oynadigi realmde oynaman isine gelir sanirim exc serverinda ikiye bolunmus durumda turkler hib ve alb olarak biraz arastir kendine gore olan bi char begen tamam abi bu char dediginde ona gore realm sec[hline]Gladric lvl 50 Mercenary RR 8L1 - Kay
Sosyal ağlarda paylaş

Olayın şu açısı var yanlız şu an bi bizim alt grup dışında tüm türk gurupları (eu/exc/alb için) lvl 50 yane Türk bulsan bile takılamazsın uzun bi süre...
Ama bu aralar başlıyosan haftaya flm bizim tayfa bi 5 kişi başlıcak bizde0 dan charlar flm açıcaz herhalde bize takılırsın bolbol...[hline]Froc Vormbeyn
:-p Deli merc, Ashmish worm :-p
DaoComics
Sosyal ağlarda paylaş

hibde de bulursun her zaman adam merak etme =)[hline]Oski lvl50 The Hero Gayzerker RR4+
Excalibur - Non-Guild | Hibernia / EU
Dogan lvl50 The Bard RR3+
Excalibur - Celtic Fist | Hibernia / EU

unity100, 01 November 2003 14:23 tarihinde demiş ki:
multi media online ROLEPLAYING game. diyor. multimedia online PLAYER VS PLAYER game demiyor. degil mi.
Sosyal ağlarda paylaş

Yavas bul!

hehehe Hibde ne bileyim hangi chr olduunu karistirip adama giren BARDlar fln var ya birak orayi naapcan :P

OSKI nerelerdesin olm deli ettin beni yoksun icq da fln bayadir..

Abi turk bulacam 24 saat diosan albe gel her daim turk oluyo devriyeli calsiyo gibiyis.gececiler - gundusculer bide ayri class var 24 saatciler gbi :)[hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

hibdekiler 24 saat online olamıolar belki ama erkekler!!! =P
ben burdayım olm ya sen yoksun hatta adsl aldım 24 saat açık icq heh
ha buarada burdan söliim 15 tatilde geliom size yatıya =) 1 hafta kadar[hline]Oski lvl50 The Hero Gayzerker RR4+
Excalibur - Non-Guild | Hibernia / EU
Dogan lvl50 The Bard RR3+
Excalibur - Celtic Fist | Hibernia / EU

unity100, 01 November 2003 14:23 tarihinde demiş ki:
multi media online ROLEPLAYING game. diyor. multimedia online PLAYER VS PLAYER game demiyor. degil mi.
Sosyal ağlarda paylaş

zuhahah durlag a gorucu gelio :P
Tabi o isin sakası en kalabık realm albion ama daha oncede vurgulandıgı gibi cohu herkezin en az 1 lvl 50 si var yani biraz zor olacak senin icin basından bil ama kendini baya gelistirecegin bi oyun fevkalede zamanlar gecireceksin simdiden soliim[hline]Konhart 50.8 Necro
Mosqi 50 İnfil 4L3
Coming soon 50 reaver
Sosyal ağlarda paylaş

said:
yosun, 05 January 2004 21:58 tarihinde demiş ki:
Olayın şu açısı var yanlız şu an bi bizim alt grup dışında tüm türk gurupları (eu/exc/alb için) lvl 50 yane Türk bulsan bile takılamazsın uzun bi süre...
Ama bu aralar başlıyosan haftaya flm bizim tayfa bi 5 kişi başlıcak bizde0 dan charlar flm açıcaz herhalde bize takılırsın bolbol...[hline]Froc Vormbeyn
:-p Deli merc, Ashmish worm :-p
DaoComics

Hangi realm'de açıosunuz siz?
Bi de ben yarın sipariş verecem kredi kartı hesap kesim tarihi olayı dolayısıyla, şu içinde bulunduğumuz hafta + bi sonraki hafta oynayamam zaten çok yoğun sınavlar var, ama sonra rahatlıyor..
Sosyal ağlarda paylaş

excalibur un 3 realm indede en deneyimli keva$e olarak sana sadece hib diyebilirim.. ortam acisindan insanlarin konusmalari.... dialoglar....
inan bana senin kanina girecek olan realm hib dir.. midgard da sacini basini yolarsin.. insanlar yanindan gecer reslemez falan.. ablbion guzel realm dir ama canin sıkılır kesin bir ara sonra... cok kalabalik... o kadarda fazla action olmuyor..
ama hib hem az kisi hem gercekten oynamayi bilen ve yardimsever insanlardan olusuyor.....
hic kimseyi dinleme direk hib e gel.. emin ol memnun kalirsin.. ben hib de daha fazla insan istedigimden falan degil.. senin oyle guzel post una karsi bu msg i atiyorum..[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
Lalunya OneShot lvl50 scout (DELETED)
Excuse Me lvl50 infiltrator - Grandmaster Tailor
(DELETED)

Excuse Me lvl45 Savage (FotM) (DELETED)

Excuse Me lvl 46 Briton İnfil (DELETED)

Excuse MeBuTiAmADoctor lvl 3x Celt Druid (HAPPY NOW!)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ceti, 06 January 2004 00:37 tarihinde demiş ki:
ablbion guzel realm dir ama canin sıkılır kesin bir ara sonra... cok kalabalik... o kadarda fazla action olmuyor..
ama hib hem az kisi hem gercekten oynamayi bilen ve yardimsever insanlardan olusuyor.....

Az kişi derken grup bulmak zor olabilir mi?
Dediğim gibi önemli olan ortam, arkadaşımla beraber başlicaz acaba birimiz alb birimiz hib olup beğenilen tarafta mı açsak?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...