Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cleric icin tavsiye

ghaldszar

Öne çıkan mesajlar

benim clericim 40 rejuv/36 enhance
bu bufbot speci deil
40 rejuvde full health rez alıyorsun kesinlikle çok yararlı getto rez yaparken ayrıca 35 enhance dede birçok buff geliyor proclar hariç[hline]karga theurgist of the theurgists
Hatun ooc Cleric
Rojon minstrel for all
Kargy Necromancer is my bish

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Glatheros, 07 January 2004 16:36 tarihinde demiş ki:
benim clericim 40 rejuv/36 enhance
bu bufbot speci deil
40 rejuvde full health rez alıyorsun kesinlikle çok yararlı getto rez yaparken ayrıca 35 enhance dede birçok buff geliyor proclar hariç[hline]karga theurgist of the theurgists
Hatun ooc Cleric
Rojon minstrel for all

Sallama la :p[hline]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.
Sosyal ağlarda paylaş

Hed bi tane mp setli high rr guzel specli bir clericle duel yapsana sonucunu merak ediyorum o zaman 6 gri mi yoksa 6 sarı mı farkı anlarsın ...[hline]50 Tepesinden isiklar sacan soba borusu-50 alemin davulcusu hemide gorunmez oluyo-50 yankesici .....
Sosyal ağlarda paylaş

750 range le ne 6 sarısı ya saçmalamayın cleric oynamayan herkes yorum yapmış
bikere 750 rangeine yaklaşan herkes aklını alır çünkü purge ü olmayan char yok rvrde ayrıca smite cleric açıcağına wizard aç yada servant spec necro aç daha iyi neden kasıcaksın?[hline]karga theurgist of the theurgists
Hatun ooc Cleric
Rojon minstrel for all

Sosyal ağlarda paylaş

Beyler bu arada kimsenin bilmediği şey, Ghadszar arkadaşımız cleric spec ini bot açma teşebbüslerinden dolayı istiyor. Yani ben böyle biliyorum. Yani smite yada rejuv spec vermeyin. Daha dogrusu rahat lvl alabilecei bir spec verin.[hline]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.
Sosyal ağlarda paylaş

botu 40'a kadar rejuv giderek gruplara girip kasabilirsin. 40dan sonraki bufflar sana baya yeticektir.onlarla AC'de filan hem para kasip hem botu pl edersin.yavas yavas kasarsin. :) bayarsan yine bi grup bulursun.cleric sonucta yani ench specde olsa heal atabilen bi adam eger grup cok kusursuz degilse istenir genelde. :)[hline]Forumun cop kokmasina karsiyim.
Laraok Deadsoul Qoiw Deadsoul
copyright Tum haklari saklidir ve thanatos'a aittir. ©
Sosyal ağlarda paylaş

Benim Cleric im 40 enhance 36 Reju specli
40 enhance tüm sarı spec bufları ve resistler(resistleri onemli) sağlıyor
36 reju ise aynı 42 de gelen greater heal hariç tüm sarı healları alıyor ki +reju itemlar ve ToA dan gelen cast speed ve heal effectiveness arttıran itemlar ile gayet etkili bi healer haline geliyor

Bence hem PvE hem de RvR için Etkili bir spec
Tavsiye edebilirim[hline]Kalima..........Minstrel of The Hun
Jenissary......Scout of The Hun
Orhan..........Cleric of The Hun
Gon.............Armsman of The Hun
www.the-huns.com
Sosyal ağlarda paylaş

Peh
Bot için mi soruyormuş :))

o zaman full enhance git, çünkü seni pl leyenlere buf yapman gerekecek :))[hline]Kalima..........Minstrel of The Hun
Jenissary......Scout of The Hun
Orhan..........Cleric of The Hun
Gon.............Armsman of The Hun
www.the-huns.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...