Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Büyük Rezalet(a.k.a rock the nations)

Gilean

Öne çıkan mesajlar

1- büyük bir organizasyonsa, bu büyük hatayı yapmamaları gerekirdi.
2- bu devirde kimliksiz dışarı çıkılır. Ya biri cüzdanını çalarsa? Uğraş dur sonra, Dİ Mİ?
3- Kimliği evde bıraktım. Bilete bilmem kaç milyon ödemişim, ve en sevdiğim gruplar var. Sırf evde kimlik bıraktım diye bu kadar ağır ceza gerekmiyor bana di mi? Çok büyük bir kayıptır bu ana kadar yaptıklarım.[hline]fizban:
forza tayvan malı chipsetler
Sosyal ağlarda paylaş

ya kardeşim bak
kimlik neden taşınır?
bu soruyu sor kendine hele bi sırf konsere girmek için taşınmaz kimlik
ordan kaçta çıkıcan bilmiomusun sen?
kimliksiz dolaşmak bana göre mallktr abi
kimlik o zaman nie war madem işine yaramicak hayret ya
içerde herşey süperdi
venue de herzaman olan bişey 18 yaş sınırı ayrıca kafa çalştr içerde içki war ve yaş sınırı olmicak ee pess[hline]:rock:There is only one way to come into this world , but so many ways to leave... :rock:
:tebrikz:
:yapma: sakın lamlerlik yapma :yapma:
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

YA KARDEŞİM KASTİ OLARAK ANLAMAMAYA MI ÇALIŞIYORSUNUZ SİZ???
BİZ DİORUZKİ ADAMLAR 18 YAŞ SINIRI YOK DEDİ,İNANMADIK MAİL ÇEKTİK,SORDUK,YİNE YOK DEDİLER,ALDIK BİLETLERİ GİTTİK VE GİREMEDİK..ŞİMDİ NÜFUS CÜZDANINI NİYYE TARTIŞIYORSUNUZ..ZATEN NÜFUS CÜZDANI OLMASA BİLE YANINDA ÜNİVERSİTE KİMLİĞİ FLN BİŞİ VARDIR GİRERSİN..AMA SORUN O DEĞİİL..SORUN ÖNCEDEN SÖYLEMEDEN YAŞ SINIRI KOYMALAR..I[hline]Deren Gürsel
Shadowbane Avatar
Avaturk
Sosyal ağlarda paylaş

+18 olup da yanında kimlik taşımamak yanlış

kimliğini almayı aklına getiremeyenlere de "oha hayvansın sen nasıl olurda kimliğini yanına almazsın" muamelesi yapmak daha da yanlış

adamlar zaten canlarını sıkmışlar içeri giremeyip bilet paraları yandı diye
ama nedir bundan sponra kimliklerini yanlarında taşırlar başkaları da gelip "saalak, aaptal, kimliğini-yanına-al-ma-mış-kiii!! böööö!" diye ilkokul zeka seviyelerinde aşşağılamalara girişmez

bi daa ilokul celallenmesi yapmayın arkadaşlarınız germeyin emi? hadi bakalım[hline]I know that the spades are swords of a soldier
I know that the clubs are weapons of war
I know that diamonds mean money for this art
But that's not the shape of my heart
Sosyal ağlarda paylaş

bakınız 18 ime girdiğim sene yanıma kimliği almadan bara gitmeye kalkmıştım almamıışlardı kapıdan sonra fasıla gitmek zorunda kalmıştım :)

neyse fasılda da bayaa bi eğlenmiştim[hline]I know that the spades are swords of a soldier
I know that the clubs are weapons of war
I know that diamonds mean money for this art
But that's not the shape of my heart
Sosyal ağlarda paylaş

yazık walla çok yazık feci şekilde yazık ii ki üşendik gitmeye.

PS: Ewt doru bildiğim kadarıyla kimlik taşımak mantık kullanmaktan öte kanun[hline]a.k.a LaResistance!

Let me ask you one question
Is your money that good
Will it buy you forgivness
Do you think that it could
I think you will find
When your death takes its toll
All the money you made
Will never buy back your soul
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...