Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Büyük Rezalet(a.k.a rock the nations)

Gilean

Öne çıkan mesajlar

Opeth dedi ki: '' Damnation tur çerçevesinde size cici parçalar söylemeye geleceğiz'' :-P[hline]Sam, 29 June 2003 00:10 tarihinde döktürmüş :):
mesela benim elime geçerse o silah türkiye'deki cabrio araba sayısını arttırmaya çalışacağım, maksada göre aynı aletle bambaşka şeyler yapılabilir yani..
Sosyal ağlarda paylaş

abi aradik biletixi verecez dediler :) saka bir yana giremeyenler beni kesin görmüştür. bej pantalon, siyah düz siyah fila marka tişört sari kisacik saçlar, kirmizi pancar gibi surat, kocaman iri cüsse. Isyanin lideri bendim :) Milleti toplayan örgütleyen fln :)[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Chemical, 25 June 2003 21:33 tarihinde hayatinin en düzgün lafini etmiş ki o da şöyle birşey:

Havaya zıplamış araca birkaç saniyelik zıplama hareketi "Uçan araç" sıfatını kazandıramadığı için air Force One adını almaz
Aracın "Uçan araç" sıfatını kazanması için uçmak için dizayn edilmiş ve yer üstündeki faaliyeti havadakinden daha fazla olmamalıdır

Sosyal ağlarda paylaş

orda herkes kendi capında liderdi Estel... herkes cıldırmıstı cünkü :D[hline]Sam, 29 June 2003 00:10 tarihinde döktürmüş :):
mesela benim elime geçerse o silah türkiye'deki cabrio araba sayısını arttırmaya çalışacağım, maksada göre aynı aletle bambaşka şeyler yapılabilir yani..
Sosyal ağlarda paylaş

opeth the drappery fallsi caldi ben kaçtim arcane le kendimi attim taksiye..[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Chemical, 25 June 2003 21:33 tarihinde hayatinin en düzgün lafini etmiş ki o da şöyle birşey:

Havaya zıplamış araca birkaç saniyelik zıplama hareketi "Uçan araç" sıfatını kazandıramadığı için air Force One adını almaz
Aracın "Uçan araç" sıfatını kazanması için uçmak için dizayn edilmiş ve yer üstündeki faaliyeti havadakinden daha fazla olmamalıdır

Sosyal ağlarda paylaş

Estel bişi sorucam sen hiç kafana şişe yedin mi sırada beklerken? Yoksa senden başka kırmızı suratlı senin resimdeki tipini andıran biri daha mı vardı:-p(hayır ben atmadım onu ama çok pis indi kafaya:))[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

Yedim kafama bi şişe ben.. En öndeydim.[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi bir yazi hazirliyorum pederin çevresi geniştir tanidigi tüm gazetecilere gönderecek.[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Sosyal ağlarda paylaş

arcane sikkosu yanında nüfus cüzdanı paso dahil hiçbi kimlik belgesi taşımadığından girememiştir yoksa kendisi reşittir yaş ile sorunu olmaz[hline]fizban, 29 June 2003 04:55 tarihinde demiş ki:
paticik klima çıkarsın ..
19 enseme
20 gooobeeeme
21 ayakuçlarıma diyim ..
sora paticik gelsin, şı-mar-ma fiz-ban desin. hatta r leri söyleyemesin. şı-mav-ma fiz-ban desin.
Sosyal ağlarda paylaş

sadece -18 ler değil yanında nüfus cüzdanı olmayan kimse giremedi[hline]fizban, 29 June 2003 04:55 tarihinde demiş ki:
19 enseme
20 gooobeeeme
21 ayakuçlarıma diyim ..
sora paticik gelsin, şı-mar-ma fiz-ban desin. hatta r leri söyleyemesin. şı-mav-ma fiz-ban desin.
Sosyal ağlarda paylaş

18 değilim dediğim 3 ay falan var 18 olmama. resimsiz nüfus kağıdıyla resimli okul id cardıyla beraber bi sorun çıkmadı
said:
jankis, 30 June 2003 01:46 tarihinde demiş ki:
bişiyi merak ediyorum yaşını başını almış adam kimliğini evde unutmuşsa gene mi inanmıyolar +18 olduğuna[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)

benden hemen önce gelen 30 yaşlarında bi kadını almadılar içeri kimliği olmadığı için.
ama onlarca biletli insanı kapıda bıraktıkları doğruysa allah belalarını versin[hline]consume the forsaken
Sosyal ağlarda paylaş

yaş sınırı dahil hiçbirşey önceden belirtilmedi

yarın akşam ana haber bülteninde çıkıcak

lol estel i görüceksiniz tv de bol bol
bende bi ara çıktım yanlışlıkla arka planda[hline]fizban, 29 June 2003 04:55 tarihinde demiş ki:
19 enseme
20 gooobeeeme
21 ayakuçlarıma diyim ..
Sosyal ağlarda paylaş

Abi çok komik bişi oldu abim atlayıp gitme planları yapıyo bi köpek klübesi vardı lan içinde köpek varsa yer bizi diye abim pet şişe alıp alıp köpek klübesine atmaya başladı köpek var mı diye 2-3 tane attı köpek möpek çıkmadı yokmuş hadi gidelim dedi ben tuttum 7 tane badigard bize bakıyo allahım manyakmıdır nedir...[hline]Seraxis, 12 June 2003 22:44 tarihinde demiş ki:
frp dediğin de konuşmalı barbut dimi?

Icqm bu arada.:77103821 (bunu ben dedim)
Sosyal ağlarda paylaş

girdik içeri rezalet sadec o kısımdı ama içerde herşey mükemmeldi
kafamı sağa sola çeviremiorm boyun ağrısından...
ayrıca kimlik getirmeyenler cidde maldır diorm bi kere konserin çıkışı gece 2 gibi oldu sanrm bilmiorm sonuna kadar kalmadık o saatte dışsarda kimmliksiz mi dolaşçaktnz...
polis çevirdiinde kimlik sorduu anda boku yersinz...
yaş sınırının sebebi içkiden dolayı..
bana ztn venue de 18 yaş sınırı olduu sölenmişti organizasyonda deil venue de war...

bizim ark yanında doum tarihi yazmayan bi kimlik göstermiş ben 85 liyim demiş almşlar adam 86 lı geçmiş olsn size ...

bu arada mikael cidde şok oldu filan opeth tekrar gelicek gelmeseler ayıp çünkü bu kadar ilgilisi coşkuyu başka hangi ülkede bulabilirki...
ayrıca opethi de ayakta alkışlamak lazm adamlar pedallaerı havaalanında çaldrmış (pedal olması lazmdı öle hatrlıorm) ona rağmen çıkıp pedalsz çaldlr... bunu da her grup yapmıo :)

bide koptumz olaylardan biri rotting çalarken cross patladı hauah

neyse çok güzel eelendik dio yu uzaktan izledk ama olsn bu bence bir başlangıçtı seneye filan bu tip daha uzun ve daha fazla gruplu festivaller olur umarm...[hline]:rock:There is only one way to come into this world , but so many ways to leave... :rock:
:tebrikz:
:yapma: sakın lamlerlik yapma :yapma:
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Eheh evet ilk içeri girdiimde Opeth çıkamayabilir dedi arkadaşlar hönk dedim processor ları çalınmış tabi bir tek sinirimi bozan hadise konserin geç başlamasından dolayı ve Dio nun 10:45 ten sonra çıkmam demesinden dolayı Opeth daha mini bir performans gösterdi.

Ama en güzeli ne oldu o kadar senedir dinlediim Kreator dan ve Opeth'ten tüm grup elemanlarından imza almayı başardım odur.

Devamını bekliyoruz.[hline]RK1
"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
theKingpin, 17 June 2003 21:39 tarihinde demiş ki:
tentike ukugnauheaniahea tentike..
Alexi_Septimus, 19 June 2003 15:18 tarihinde demiş ki:
tekiniki dediğin get busy veya get chicky bölümü olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

bide şarkıyı hatrlamıorm ama 2. olcaktı opethin nakarata gelince herkes ooo ooo die bağırınca adamın gözünün içi güldü resmen napçanı şaşrdı güldü vs bu kadar ilgiye alışkn deiller ztn inanlmaz seviler her turnede bekliorz ztn artk :)
bide bence konserler venue da yaplsn ses sistemi filan süperdi içerde herşey iidi
kuyruklar dışnda :)[hline]:rock:There is only one way to come into this world , but so many ways to leave... :rock:
:tebrikz:
:yapma: sakın lamlerlik yapma :yapma:
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

walla iceri girdikten sora fena konser diiLdi...waLLa içeri giremeyenLere üzüLdüm..18 yaş die bişi dememişLerdi..bariz Lame Lik yaptıLar...Bu arada konserden 1 gün önce party wardı..rotting christ faLam geLdi baya iyiydi..

Arcane oLayına hem güLdüm,hem sinirLendim Arcane´e hemde çok üzüLdüm..Taptığı bi grubu izLeyememesi açısından..:(([hline]I'm enbodyment of Antichrist
I'm living for my own Demise

Sosyal ağlarda paylaş

Bende gittim Kemancıdaydı parti Kreator un davulcusu geldi birde.[hline]RK1
"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
theKingpin, 17 June 2003 21:39 tarihinde demiş ki:
tentike ukugnauheaniahea tentike..
Alexi_Septimus, 19 June 2003 15:18 tarihinde demiş ki:
tekiniki dediğin get busy veya get chicky bölümü olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...