Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Boyunda damar sıkıp yada büküp adam bayıltma olayı

zlorwf

Öne çıkan mesajlar

said:
Qui, 07 January 2004 19:54 tarihinde demiş ki:
Kağıt kesiği çok acıtır diyolardı galiba dimi? Hatta bi deyim bile vardı bunla ilgili ama hatırlayamadım..

benim babam kitaplarla ha$ır ne$ir olur .. Zate mucellit kendisi, Onun atolyesinde takılırken kagıt ile yarmı$tım elimi cook fellaket acıtıyo . 2. olaraktan eveeeeet shibumi'ydi cok saolasın .[hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti
Sosyal ağlarda paylaş

zamane gençleri kağıttan başka bişiyle kesilmediklerinden böyle bir yorum yapmaları normal sanırım.. :) şöyle katanayla kesilip de acıma derecesini kıyas edebilecek varsa buyursun.. :-p[hline]There were two men--they walked the same road, but after ten years they discovered completely opposite truths. So I think if I wander for ten years, I'll be able to find my own truth..
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm katanayı bi kenara bırak kryss vucuduna girsee , icerde 360 derece donderilsee bak bakalım neler oluyo =?[hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti
Sosyal ağlarda paylaş

genital bölgelerle ilgili asla duyamayacağınız bir refleks:

Aksiyon sırasında arkamdan malum bölgeye bir tekme gelirken iki bacağım arasında sıkıştırdım adamın ayağını. Hem de hiç görmediğim bir adamdı... Can havliyle nasıl bir refleks anlayın artık! Zaten dumur oldu olaya intikal etmiş olan şahıs[hline]Bizim Estel, 08 Aralık 2003 20:06 tarihinde demiş ki:
"ulan ben ölünce içimi doldurun"
Sosyal ağlarda paylaş

Hala anlamadınız galiba.
Bayıltmak için boyundaki damarlara gerek yok.

Bir balyoz yeterli bu iş için.[hline]He shall appear to thee and thou shall know him.He is no son of God, he is the son of the earth...
Ira furor brevis est, ipso facto, amantes sunt amentes.De facto nullum magnum ingenium sine mixtura dementiae fuit.
Sosyal ağlarda paylaş

bizim gittiğimiz body salonunda deli bir aikido hojası var. Herifin bakışlardan tipten filan korkarsınız. Sakat bir adama benziyor :) Lam ordaki koskoca adamı bir hareketle ayağını yerden kesti altına aldı :) belki bayıltma filanda bılıyordur :) ama hoja sakata benzıyor yaklaşmamak lazım pek fazla :yapma:[hline]"keko içiysen kendinden geçiysen"
sdasweqr ea
$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

ama insanın kendi uzuvlarıyla da yetinebilmesi onu her an "aman balyozum, taşım, gürzüm yanımda değil" paranoyasından korur. Akli dengesi yerinde olan bir insansanız değil bu söylediklerim ama önce aletsiz maletsiz dövüş öğrenmek lazım derim ben... Eğer iyice uçmuşsanız sokakta katana ile dolaşabilirsiniz ama ona da gerek yok bence. Kavgaya gitmediğiniz sürece her zaman kendi uzuvlarınızla yetinebilrsiniz[hline]Bizim Estel, 08 Aralık 2003 20:06 tarihinde demiş ki:
"ulan ben ölünce içimi doldurun"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...