Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

blue jean'den saçmalık...

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

evet yılın en iyilerini vs seçmişler

en iyi metal grubu:LINKIN PARK
said:

e yuh dedim yaa..iron maiden metallica vs album çıkardı adamla neyi seçmiş bi de kocaman yazyo METAL....

sadece gülerim....[hline]doğum acıdır
yaşam acıdır
ölüm acıdır
aslında hepsi aynıdır...

:rock:To LiVe iS To Die:rock:
Sosyal ağlarda paylaş

ona gelen kadar neler var

bu ülkede ayna mayna gibi gruplar yıllarca en iyi rock grubu ödüllerini aldılar. hele o kel gitar çalmayı bilmeden çalar gibi yapıyo ya.. arghh hem de o canım ibanez le...

blue jean ne yaparsa yapsın benim jenerasyonum için önemli bir dergidir ve bize kattıklarını yadsıyamam. laneth, blue jean ve hıbır da aptulica... hepsi çok ayrıdır, özeldir :))[hline]smthng about sx&drt
Sosyal ağlarda paylaş

en iyi black metal : müslüm gürses seçilir yakında blue jean de[hline]Llama, 16 December 2003 18:36 tarihinde demiş ki:
sperm triballerı lazım arkadaslar bıldıgınız varmı allah askına acıl sekılde lazım sıgara ıcın ola bılır sakallı ola bılır yanı elınızde ne varsa buraya koya bılırmısınız....
Sosyal ağlarda paylaş

Peki abi. Biz Abidik 3 powerchord öğrenen grupları baştacı yapalım adam gibi virtüyözleri hiçe sayalım. Neden opeth in adı geçmiyor, neden mesela blind guardian diil, veya en önemlisi neden satriani veya vai diil? i wanna feel i wanna rock i wanna suck i wanna fck bune ya? Bi de adamları koruyosunuz. :yapma:[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Don't Cause any Trouble.
Sosyal ağlarda paylaş

muzikten nekadar anlayip anlamadigimi seninle tartisacak deilim deamon beyfendi.mainstream ve underground muzik arasinda ellerinden geldiginde denge yaratmaya calisan blue jean hakinda bole abuk subuk konusursanizda araya girerim.O abuk subuk dediginiz dergi sponsor oluyor bu ulkedeki metal konserlerinin coguna , o yuzden bi bok bilmeden atip tutmayin.Ha ayrica sen portakalda vitaminken ben konserler veriyordum , oda ayri konudur.Laf etmeyi biliyosun ama icini doldur bare guzelim..[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

abi her turlu kavga aptal aptal adamlarin muzik turlerine garip garip isimler vermesiyle oluyo linkin park en iyi grupolabilir kitlesi farkli adamlarda o kitleyi garip bi isimden metale baglamislar..

yani linkin park iyi olsada yaptiklari muzik metal olmasada oyle geciyo ve sizin bu konuda yapabilecegeniz hicbirsey yok[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Maalesef arkadaşlar piyasada bunlar sevilince bunlarda seçilir Çok mu kötü müzikleri hayır ama metal DEĞİL böyle gösterince insanlara bunu insanlarda aha ben metalciyim diye dolaşıyor yanlış bir olay kökten değiştirmek lazım ama nerdee?[hline]Whispering Banshee am I
Saygı güçlü olana verilir.
Est Sularus Oth Mithas; Otorite ya bilekle kazanılır yada yürekle
Sosyal ağlarda paylaş

Haa ayrıca linkin parkı severim hoş müzikleri vardır ama
Müzik tarzları new school hardcore'dur(Hatta başlatan korndur yaygınca kullanılan ismi Nu-metaldir.)[hline]Whispering Banshee am I
Saygı güçlü olana verilir.
Est Sularus Oth Mithas; Otorite ya bilekle kazanılır yada yürekle
Sosyal ağlarda paylaş

bunu ne blue jean belirliyo ne siz belirliyosunuz, çoğunluk diye bişi var, böylece senin sorun cevaplanmış oluyo solonorcum, madem o kadar görmek istiyosun o grupları orda paşa paşa gitceksin anketi doldurcaksın ağır abi ayağına yatmıcaksın hele sonra buraya gelip bunları hiç demiceksin[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

abi müzik yapmakla müzikten anlamak arasında fark war git herşeyi sew ama linkin parkı sewme abi napıo ki bu adamlar klasik dünyadna habersiz amerikan genci hepsi boşwer gitsin
bu adamlar da ben portakalda vitaminken kosner weriodu ozmaman sen istediin kadar konser wer ki kosner wermek zor deil çok kastırdı igt laylaylom a boş salona bile konser werirsin[hline]bornozlu canavar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeamoN, 03 January 2004 00:10 tarihinde demiş ki:
abi müzik yapmakla müzikten anlamak arasında fark war git herşeyi sew ama linkin parkı sewme abi napıo ki bu adamlar klasik dünyadna habersiz amerikan genci hepsi boşwer gitsin
bu adamlar da ben portakalda vitaminken kosner weriodu ozmaman sen istediin kadar konser wer ki kosner wermek zor deil çok kastırdı igt laylaylom a boş salona bile konser werirsin[hline]bornozlu canavar

nokta abi başka söze gerek yok.
nu-metal sux(metal bile demeye dilim varmıyo)[hline]In Flames We Trust
Sosyal ağlarda paylaş

Sen benim muzikten anlayip anlamama laf edemezsin.Taniyormusunki beni?Ayrica ben Linkin park`i cok seviyorum super grup mu dedim?Bu yilin en dikkat cekici grubu dedim!Nerenle okuyupta nerenle cevap veriyosun?Ayrica bu yeni nesilin muzik turleriyle olan derdinide anlamis deilim.Var kardesim ishte nu-metal diye bir tarz sen istedigin kadar bIk bIk et !!Sizin metal muzik kavraminiz metallica ve iron maiden`la sinirliysa , vizyonunuz bukadar darsa ben size daha neyi anlatiyim.
[hline]

[Bu mesaj DamienThorne tarafından 03 January 2004 01:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abi şimdi küfredicem msjım deiştiricelicek edemiyorum
abi derginin adı blue jean ya ne hakkı war bu derginin en ii metal grubu seçmesine falan. nerden bu hakka sahipler yani bilgi olmadan yorum yapma hakkına sahip olmak ne demek

off teenage dergilerinin yaptıklarına bak ya[hline]a.k.a "bay bomba"
Sosyal ağlarda paylaş

%90'i britney ve 50 cent olan dergiyi undergroundla mainstreami dengeli tutuyo dedin ya, bun birsey ekliyemem.

dunyaya yeni muzik gelmismis, geldide gitti o muzik turu.

yasin kac ona gore konusalim?
tanimadigin insanlar portakalda vitaminken belki sen ilk okulda folklor oynuyorsundur, onuda konser sayiyorsundur. peh nelerle ugrasiyoruz.

git dinle limp bizkitini super muzik yapiyorlar, konser vermeyide unutma, ha bide yarim kilo beyaz peynir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...