Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Başlıyorum sizce seçimim nasıl ??

Resh

Öne çıkan mesajlar

Yeni başlıyorum vede char açıcam, Hibernia - Nightshade açmayı düşünüyorum sizce nasıl bi seçim ?? Birde sormak istediyim belli classların yani mesela Nightshade in özellikle daha iyi kullandıgı bi skill gibi bişey varmı yani classlara özel yetenekler mevcutmu acaba ???

Teşekkürler...
Sosyal ağlarda paylaş

shade açma kesinlikle ilk charın olarak
artı hib de oynayacaksan eu excalibur serverına gel[hline]Oski lvl50 The Hero Gayzerker RR4+
Excalibur - Non-Guild | Hibernia / EU
Dogan lvl50 The Bard RR3+
Excalibur - Celtic Fist | Hibernia / EU

unity100, 01 November 2003 14:23 tarihinde demiş ki:
multi media online ROLEPLAYING game. diyor. multimedia online PLAYER VS PLAYER game demiyor. degil mi.
Sosyal ağlarda paylaş

Kesinlikle katılıyorum.ns olarak başlarsan bir süre sonra solo takılmak çok sıkıyor.exp gruplarından, savaş alanlarına kadar nightshade genelde yanlız oynanan bir karakter.
Başlangıç olarak Druid/Bard classlarını tercih edip, zamanlamalara alıştığın takdirde çoğu grupta yer bulup rahatlıkla level atlayabilirsin.
O classlar beni sıkar diyorsanda Mentalist tavsiye ederim.Ment olarak, levelları senden çok daha yüksek olan gruplarda yer bulabilirsin.[hline]"And Shepherds we shall be
For thee, my Lord, for thee.
Power hath descended forth from Thy hand
Our feet may swiftly carry out Thy commands.
So we shall flow a river forth to Thee
And teeming with souls shall it ever be.
In Nomeni Patri Et Fili Spiritus Sancti."
Sosyal ağlarda paylaş

zegna oha...
eger sen rr5 olupda hala shade lerin yuksek ra larda en guclu assasin class oldugunu bilmiyorsan....
shade ler wild arcane da spec olabiliyor Ra olarak... sen yebakalim o str/con decrease poison i critli bi nolyo :)
viper RA si direk dot u x2 ile katliyor... viper olmasa bile wa ile dotlarida crit vurabiliyor.. ustelik bunun ustune ap de ekleniyor.. ben ne diyim artik.[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
Lalunya OneShot lvl50 scout (DELETED)
Excuse Me lvl50 infiltrator - Grandmaster Tailor
(DELETED)

Excuse Me lvl45 Savage (FotM) (DELETED)

Excuse Me lvl 46 Briton İnfil (DELETED)

Excuse MeBuTiAmADoctor lvl 3x Celt Druid (HAPPY NOW!)
Sosyal ağlarda paylaş

Infiltrator >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Nightshade > Shadowblade diyebilirz sanirim oyunun su anki haliyle...

Gelelim tavsiyelere, bence hibernia'da oynayacaksan warden iyi bir secim olabilir. Herhangi bir stalker sinifi (Nightshade ve Ranger) kesinlikle onermem. Fighterlar eglenceli olabilir. (Hero, Blademaster, Champion.... Bu sirayla tavsiye ediyorum) Buyuculer mmorpg tecrubene bagli, eger hic bir fikrin yoksa tavsiye etmem, biraz fikrin varsa kesinlikle ve kesinlikle buyucu derim. (Enchanter, Eldritch, Animist, Mentalist... yine bu sirayla) Support siniflari bence yeni baslayanlar icin uygun degil, cunku gruplarda istenmelerine ragmen oynanmalari zor. (Druid, Bard... tavsiye etmiyorum) Valewalker sinifi icin de iyi diyorlar, ben kendim oynamadim, bir fikrim yok...

En onemli tavsiye, karakterlerin guidelarini ve neler yapabileceklerini bir oku, ve gercekten ne tur bir karaktere bakarak saatler, ve saatler gecirebilecegini iyi bir dusun. Gecirecegin saatler konusunda bir fikir vermek gerekirse en son levela ulasmak icin; (lvl 50)
x = sana bagli bir sayi, kesinlikle 1'den buyuk
Nightshade 500x
Ranger 450x
Champion 400x
Hero/BM 350x
Mentalist/Animist 300x
Eldritch 250x
Enchanter 200x
Valewalker ?x

Dogal bu saat miktarlari kisiler arasinda inanilmaz farkliliklar gosterecektir. Bazilari solo sever, bazilari hep grup bulur, power level edilir vs vs. Ama aralarindaki oranin cok degisecegini zannetmiyorum.

Benim ilk karakterim Troll Berserker'di, cok eglendim bir tank olarak.

Saygilar.[hline]Fui - Up & Coming Shade
Laimes - His Dumb Bot
Sosyal ağlarda paylaş

infiltrator ın NS e üstünlük sağlamasının tek nedeni thrust spec. Slash spec le çıkmayı deneyin karşılarına. Aynı şekilde SB nin karşısına slash le çıkın.

Hm, birde karakter seçerken onemli nokta söylendiği gibi solo takılmaktan hoşlanıp hoşlanmıyacaın. Gruplara rahat alınacak class lar bu aralar daha avantajlı gözüküyor, buffbot un yoksa.

[Bu mesaj Dariel tarafından 06 January 2004 21:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

muhaha zegna ben infilimle yani elajt la oynarkene rr8 bi sb 2handed ile 1500 küsür koymuştu bana ikimizde stealth dik lol o bufflu ben buffsuz olmama rağmen oyundan soğumuştum direk sattim zaten accountu sonra lol :P harbi benim zamanimda inflerin işi çok zordu 5 - 10 tane sb kesin amg de takiliyodu yerse gitsin 46 inf le amg e haha[hline]fug yu
Sosyal ağlarda paylaş

1.si orf o söylediğin saatler yanlış
minstrelimi 5 gün oyun zamanı ile yaptım buna rr3 rvr de dahil ve tonla sidi raid
infilimi 1-28 gruplarla kastım
28-30 pl ile şu anda lvl44.6 5 gün oyun süresi oynandı
infilde bu sürenin yüksek olması tamamen 1-28deki grp bulma zorluluğudur
ayrıca ilk charım çooook uzun sürmüştü mmorpg alışık deilsen kolay bir char seç zorlanma grp yok ortalıkta artık herkes pl yapıyor
ayrıca artık bir sb infili hayatta alamaz aynı lvldalarsa gerçi tabikii arada rr uçurumları varsa üstünlük sb dedir fakat artifactlerle infil neredeyse ölümsüz oluyor[hline]karga theurgist of the theurgists
Hatun ooc Cleric
Rojon minstrel for all
Kargy Necromancer is my bish

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ceti, 06 January 2004 20:02 tarihinde demiş ki:
zegna oha...
eger sen rr5 olupda hala shade lerin yuksek ra larda en guclu assasin class oldugunu bilmiyorsan....
shade ler wild arcane da spec olabiliyor Ra olarak... sen yebakalim o str/con decrease poison i critli bi nolyo :)
viper RA si direk dot u x2 ile katliyor... viper olmasa bile wa ile dotlarida crit vurabiliyor.. ustelik bunun ustune ap de ekleniyor.. ben ne diyim artik.[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
Lalunya OneShot lvl50 scout (DELETED)
Excuse Me lvl50 infiltrator - Grandmaster Tailor
(DELETED)

Excuse Me lvl45 Savage (FotM) (DELETED)

Excuse Me lvl 46 Briton İnfil (DELETED)

Excuse MeBuTiAmADoctor lvl 3x Celt Druid (HAPPY NOW!)

yavaşş. hibe geçeli 3 gün oldu daha, albiyondayken nslerele dalga geçiyordun free rp diye, hemen hibe geçtim nsler yüksek rrlerle yarar geçer edebiyatı yapma be :P 47 halime brehonun birini ben sololuyordum neredeyse :D[hline]Obscurd BEAST - Minstrel - Proud officer of ASq
Sosyal ağlarda paylaş

Glath, bende de biliyorum o saatlerin tatamen şahsa bağlı olduğunu. Zaten öyle de yazdım, vermek istediğim yaklaşık oranlardı. Bir stealther'da (infitrator, nightshade, shadowblade) eğer süper pl yapan devamlı bir guild grubunuz yoksa diğer tüm karakterlerin %25 ila %200 fazlası zaman harcamayı bekleyin, demek istedim. Bir minstrel, bir cleric vs. gibi gruplara zıp diye girecek sınıflar doğal olarak süper daha süratli level alma şansına sahiptir. Şanssız support oyuncuları kötü gruplarla çok çok daha uzun süre sürünebilirler doğrusu.

Saygılar.[hline]Fui - Up & Coming Shade
Laimes - His Dumb Bot
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...