Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pilav nasıl yapılır konusunda naçizane bir reçete...

BlackRose

Öne çıkan mesajlar

• Admin
valla jet gibi okudum hepsini süper :)

bi tarifte ben verim

Ultra Süper Patates Yemeği

Ufak Patatesler yıkanır , tencereye su doldurulur ve içine atılır , haşlanır, 45 dk falan sürüyo işte..

Sonra diğer tencere vs ne varsa su konur yumurtalar atılır onlarda haşlanır 10-15 dk da onlar dursun

patatesler cıkarılır suya ttulur el yanmasın diye üflenerek soyulur, atılır tabaga
üstüne kaşar peyniri rendelenir ve çatalla iice karıştırılır, tuzlanır.

üstüne yumurta konupğ dilimlenir, ve zeytinyağı veya ayçiçek yagı ne varsa accık üstüne dökülür

yenir

(öğrenci işi yemekler serisi ver.3.0.0)
ver1.0.0=makarna
ver2.0.0 hazır çorba

kolay gele afiyet ola[hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

Yeter dayanamıyorum ya...

Biz burda mandalinayla mandalina yiyip kola içelim siz yemek tarifleri falan...

Bir yerlerim şişecek sigarayı çiğniyorum açlıktan...

MERHAMETSIZLER BÖHÜÜ...

Mandalinada bitti...

Gidip ayvaları limona yatırıp tuzlayıp yiyim bari...

Ulan yemek yok evde çıldıracam, millet ailesiyle yaşıyor yediği önünde yemediği arkasında, biz ailemizle yaşıyoruz millet eve arada bir uğrayıp "Hala ölmedi mi lan bu?" edasıyla bakıp çıkıyor...

Zaten turuncu terler olacam turunçgil yemekten.

Yeter kardeşim insafsızlık bu.Bide neymiş doyana kadar falan.

Yemek olsa yapacaz yapmayı biliyoruz yani.AMA YOK KARDEŞIM YEMEK YOK EVDE...

Yeter isyan ediyorum.Gidip kuşbaşılı pide falan mı söylesem...

Millet ICQ'da "Yemek away" diyor onu bile kıskanır oldum...

Evde herşey var bira var fıstık var fındık var cips var kola var.

Ama yemek kategorisine koyulabilecek bir halt yok...

Sigaraya abanıp açlığımızı bastıryoruz yakında ya nikotin sıçacam yada kusacam zaten...

Yeter kardeşim insaf yazmayın şuraya birşeyler daha, mide asidim burnuma kadar geldi zaten...[hline]He shall appear to thee and thou shall know him.He is no son of God, he is the son of the earth...
Sosyal ağlarda paylaş

Cipslisini bilemeyeceğim ama en basit tavuk yemeklerinden biri olarak corn flakesli tavuk var. Yanlış hatırlamıyorsam beşamel sos hazırlayıp tavuğu ona buluyorsunuz, sonra corn flakesleri üstüne döküp fırınlıyorsunuz. Süper oluyor ama bir iki parça eklemesi var, hatıurlarsam adam gibi yazarım bir ara.

Ayrıca hala krebe bir yumurta = çay kaşığı un koyuyorum, çokta memnunum.
*!kaçar*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nefr, 05 January 2004 19:55 tarihinde demiş ki:
Cipslisini bilemeyeceğim ama en basit tavuk yemeklerinden biri olarak corn flakesli tavuk var. Yanlış hatırlamıyorsam beşamel sos hazırlayıp tavuğu ona buluyorsunuz, sonra corn flakesleri üstüne döküp fırınlıyorsunuz. Süper oluyor ama bir iki parça eklemesi var, hatıurlarsam adam gibi yazarım bir ara.

Ayrıca hala krebe bir yumurta = çay kaşığı un koyuyorum, çokta memnunum.
*!kaçar*

Nefr bundan bahsediyorum :) bul onu bana[hline]"Cok zoru yapariz ,imkansız biraz zaman alır"
Fornication Under Control of the King
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben cok merak ettim bu çay kaşıgı olayini anneme bi gün kaşıkla bi gün bardakla yaptirticam bakalim hangisi daha iyiymiş hani annem nefrden yada atheadan daha ii yapar ama bi fikrim olur yani.. :D

ha olmaz bu test gerçekti deil diyorsaniz bi şekilde yedirmeniz lazim sabah kahvaltisi tercihimdir yannız[hline]İnsan beyni moleküllerinin sıkıştırılmasından yapılmış olan kalkan ile korunuyordu Dünya.(Dünyayı Kurtaran Adam)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...