Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hayrunnisa Hastanesi

Wacky

Öne çıkan mesajlar

Her sabah ve akşam vapurda maruz bırakıldığım reklamına biri dur desin kafayı çizmek üzereyim.

Ayrıca o "Levent" (Gözün aydın Levent!!) rolündeki arkadaşa da göz amelyatından fazlası lazım...

İşiniz düşerse nolur gitmeyin o hastaneye.

Töbe yarabbi..[hline]Madem herkes bigün ölecek, o zaman ben niye ölüyorum ya?! (!!)

Phann - Exca/Hib

Hatırlar mısın bir aralar OSI'de etrafa para saçan Wacky diye onurlu bi mage vardı... Verin lan paraları geri!
Sosyal ağlarda paylaş

hayrunnnisssaaaa hastaaanesiiii, sağlıklı göözleeer
:tebrikz:

yarın erkenden kalkıp vapura yetişecem okul için, ve her sabah gördüğüm bu antipatik, sinir gerici reklamı izleyeceğim... İMDAAT[hline]Bizim Estel, 08 Aralık 2003 20:06 tarihinde demiş ki:
"ulan ben ölünce içimi doldurun"
Sosyal ağlarda paylaş

evet evet evet
kabuslarima giriyor
gercekten benim gibi baskalari da varmis demek ki
ahh
bu kadar yapmacik bisey olabilir mi
her sabah..ahh.. cok kotu
'gozun aydin annecim'
of o bakismalar o sesler falan
butun sinirlerim tepeme cikiyor
cok yanlis bi reklam
excimer laser yaptirmam gerekince de hayrunnisa hastanesine gitmicem
aaaa
Sosyal ağlarda paylaş

Vapura tv koyanlara KAFAM GIRSIN!

Yok Hayrunnisa yok Sarah Brightman icine ediyorlar vapur zevkimin bazen... Neyseki discman diye bisi icat etmisler, o da olmasa acinacak duruma dusecektik...[hline]"Wir aber wollen die werden, die wir sind - die Neuen, die Einmaligen, die Unvergleichbaren, die Sich-Selbst-Gesetzgebenden, die Sich-Selber-Schaffenden." - F. W. Nietzsche[/b]
...a Dream for the Blind...
"You know, if you take everything I've done in my entire life and condense it down into one day, it looks decent." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 06 January 2004 02:19 tarihinde demiş ki:
gozunuz aydın levent bey derken o herifin aslıdna o kızdan hoslandıgını kızın yıllardır adamı oyalayıp zengin zuppelerle cıkıp emekci elventi tersledigini sabah sabah kızın neden gozun aydın dediğin anamayan leventin icinde dogan o umut parcacıklarının nasılda yuzune yansıdıgını gosteren basarılı bi reklam[hline]BonePART - Pepelek Saplar Birliği OnursalBaşkanı ve Kurucusu
BonePART FriarHealSuxx of Hun - Kay Server - Level 50 Drunken Friaa
BonePART From Bestine - Tattoine - Kettemoor- Novice BE, Novice CH
Emaleth, 02 December 2003 20:42 tarihinde demiş ki:
bone'unkinin benzeri, şaka yollu asılmalara bi diyeceğim yok.

Kocaman bir LOL ahahUHEUHEA

Hayrunn hede hödö hastanesinde ne para var be kardeşim!!! Okul açıldığından beri aynı reklam.. Yeter ulan sıçtınız vapur sefama.. Koyacam T cetvelini tv nin içine o olacak
Sosyal ağlarda paylaş

Bence Levent aslında gay dir ve kızın toramandan ayrıldığını duyunca, evet hayaller kurmaya başlar toramanla birlikte olmanın, onla sabahlara kadar ofis odalarında oynaşmanın hayallerini. Kıza bakışından da bu belli olmaktadır zaten. Levent böylece "Göz amelyatı olacam" niyetiyle gittiği hayrunnisa hastanesinden daha çok kadına benzeyerek çıkar. Toramanı mutlu edebilmek içindir herşey. Aslında kızın "Gözün aydın Levent!" demesi, imalı bir "Artık onlardan kurtulmaman için bir sebep kalmadı, meydanı sana bıraktım" dır. "Onlar" ise burada gözlükleri değil, testisleri simgelemektedir. Leventin testislerini...[hline]Patates püresi sevmezdim ben eskiden artık seviyorum. Yani bi süredir yiyorum güzelmiş baya. Bi aralar kuzu beyni yemiştim iğrenmiştim falan.. Neyse ya ne diyorum ben bu ne biçim imza!

Phann - Exca/Hib
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...