Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KAR YAĞIYOR!!!/IST/LEVENT

Alexi_Septimus

Öne çıkan mesajlar

resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim resim!!!

KARA HASRETİM!

YAĞDIR MEVLAAAAAM!! 40 CM KADAR !!!

*! Kaskı paslanmıştır*
*!Bisikletin Kontrollerini aylardır hazır tutmaktadır*
*!Gidip dışarı çıkar,kar yağmadığını görünce duaya devam eder*[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Jimenez artık LTDF da olamayacak...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 05 January 2004 23:40 tarihinde demiş ki:
ya yağmasın kar mar leventte alooooo trafik noluyo biliyo musunuz siz. hem internet yok tatili napıcaksınız boşverin siz.[hline]ölmeden önce ben de melektim..

Herkez sap değil beyim =)...

Resim koyamıyorum ne yazık ki, çünkü webcam'imin pili yok USB den söker sökmez kapanıyor =(.[hline]He shall appear to thee and thou shall know him.He is no son of God, he is the son of the earth...
Sosyal ağlarda paylaş

Genel Öğrenci Kurulu Bildirgesi:

Yapılan olağanüstü kar toplantısı sonucunda

a) Karpuzun yarılmasına
b) Fizban'ın iğrenç esprisiyle birlikte yerin dibine gömülmesine

Oy birliği ile karar verilmiştir.[hline]Ayşe Hatun Önal bana demiş kii:
Ayılık var hamurunda. Kırıcan mı belimi?

Sam, 01 January 2004 04:39 tarihinde demiş ki:
Allah'ın koruması protection atıp armor rating yükseltmek.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karpuz, 06 January 2004 00:14 tarihinde demiş ki:
ulan kar kar diye dua ediyosunuz, o kar yüzünden evine ekmek götüremiyecek o kadar zavallı insanı düşünmüyosunuz... amma egoistsiniz ya... olmasın tatil falan...[hline]"Enseleri öperim, kulaklara üflerim." Jean Jacques Rousseau

Herseferinde 1-2 kisi lafi suraya getiriyor..Yani sanki biz istedigimiz icin yagiyor.[hline]Azmodai, 02 December 2003 16:01 tarihinde demiş ki:
you have a very kara baht young padawan...
Sosyal ağlarda paylaş

abi ne kadar klişe ve aptalca geldiğini biliyorum ama bi düşünün... ben de istiyorum tabii ki okulun tatil olmasını ama yani ne biliyim... yazık değil mi abi... senin şu mesajları atabileceğin bir bilgisayarın bile var abi ne biliyim... elinizde olanların değerini bilin... (artık heralde ananızdan babanızdan öğretmeninizden 7500 kere duydunuz ama) yani ne biliyim biraz empati gösterin... yazık günah be! istiyorum tabii ki tatil olsun ama kar yağarak değil başka şekilde... İnsan denen şey bencil... buna kesinlikle karar verdim artık[hline]"Enseleri öperim, kulaklara üflerim." Jean Jacques Rousseau
Sosyal ağlarda paylaş

ha bu arada tatil olması bizim için de iyi deil ki... bi sürü sınav erteleniyo sonra okul ne yapsın eli mahkum bütün sınavları aynı güne koyuyo günde 3 sınav oluyosun sonra böyle iş olmaz diye avaz avaz bağırıyosun... kar yağsın diye ağlarken iyiydi ama? işte buna kıl oluyorum mesela...[hline]"Enseleri öperim, kulaklara üflerim." Jean Jacques Rousseau
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...