Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aşk Hikayesi

Halfmumi

Öne çıkan mesajlar

Norse Myths

Evet soğuk bir yaz günü. asgard da.Dunyadaki en kanlı insani gördün ismi sif , ve kiz in fizigi sana cok cekici gelmişti.Yakin arkadasın thor a dönüp, "offff bea hayatimda gordugum en güçlü vücut bu" dedin,Aniden kiz sizin yaniniza yaklasmaya basladi ve kiz sunlari dedi:, "selam sizden cok hoslandım
ve siz cok karizma siniz, acaba benimle arkadas olup birlikte valhalla e gidip ehi yapmaya ne dersiniz?" Suratında aptal bir ifadeyle, " yıh yıh yıh dedin " ve onla birlikte gittin. valhalla a vardıgınızda , kiz sana iyice yakınlasmaya basladi ve seni öpmeye basladi
öpüsmeleriniz hizlandigi sirada,birden kafana mjolnir carptigini hissettin.ve gozlerin acildi..hepsinin bir ruya
oldugunu anladın..fakat oda ne yatagının yani basinda bir not var..

O notta yazanlar ise: " sif seni seviyor hayatı boyunca senin gibi birini bekliyor.. kiz sana 7 gün icinde, tüm hislerini dogrulari aciklıyacak...eger bu sayfayi icq veya emaille
en az 10 kişiye gonderirsen ne kadar cok kişiye yollarsan bu o kişiyi daha cabuk bulacaksın.Bu notu hafife alıp
gormemezlikten gelme eger gormemezlikten gelirsen 7 yil kotu sans peşini bırakmayacak."[hline]Aket Atum

Sosyal ağlarda paylaş

Evet Hızlı bir yaz günü. Taksim da.Dunyadaki en Büyük insani gördün ismi Ezgi , ve Kız in fizigi sana cok cekici gelmişti.Yakin arkadasın Fırat a dönüp, "offff bea hayatimda gordugum en yeşil vücut bu" dedin,Aniden Kız sizin yaniniza yaklasmaya basladi ve Kız sunlari dedi:, "selam sizden cok hoslandım
ve siz cok Güzel siniz, acaba benimle arkadas olup birlikte Ortaköy e gidip Ödev yapmaya ne dersiniz?" Suratında aptal bir ifadeyle, " Hebee höbee portakal oley! dedin " ve onla birlikte gittin. Ortaköy a vardıgınızda , Kız sana iyice yakınlasmaya basladi ve seni öpmeye basladi
öpüsmeleriniz hizlandigi sirada,birden kafana Plastik Ördek carptigini hissettin.ve gozlerin acildi..hepsinin bir ruya

Lol komikmiş...[hline]"Enseleri öperim, kulaklara üflerim." Jean Jacques Rousseau
Sosyal ağlarda paylaş

Evet vampir bir yaz günü. sato da.Dunyadaki en zayif insani gördün ismi melek , ve kiz in fizigi sana cok cekici gelmişti.Yakin arkadasın ahmet a dönüp, "offff bea hayatimda gordugum en kola vücut bu" dedin,Aniden kiz sizin yaniniza yaklasmaya basladi ve kiz sunlari dedi:, "selam sizden cok hoslandım
ve siz cok sicak siniz, acaba benimle arkadas olup birlikte istanbul e gidip dolasmak yapmaya ne dersiniz?" Suratında aptal bir ifadeyle, " naber lo dedin " ve onla birlikte gittin. istanbul a vardıgınızda , kiz sana iyice yakınlasmaya basladi ve seni öpmeye basladi
öpüsmeleriniz hizlandigi sirada,birden kafana koltuk carptigini hissettin.ve gozlerin acildi..hepsinin bir ruya
Sosyal ağlarda paylaş

Evet zeki bir yaz günü. istanbul da.Dunyadaki en şişman insani gördün ismi derya , ve kiz in fizigi sana cok cekici gelmişti.Yakin arkadasın erman a dönüp, "offff bea hayatimda gordugum en öküz vücut bu" dedin,Aniden kiz sizin yaniniza yaklasmaya basladi ve kiz sunlari dedi:, "selam sizden cok hoslandım
ve siz cok mert siniz, acaba benimle arkadas olup birlikte fatih e gidip sex yapmaya ne dersiniz?" Suratında aptal bir ifadeyle, " ne diyimki dedin " ve onla birlikte gittin. fatih a vardıgınızda , kiz sana iyice yakınlasmaya basladi ve seni öpmeye basladi
öpüsmeleriniz hizlandigi sirada,birden kafana bardak carptigini hissettin.ve gozlerin acildi..hepsinin bir ruya

O notta yazanlar ise: " derya seni seviyor hayatı boyunca senin gibi birini bekliyor.. kiz sana 6 gün icinde, tüm hislerini dogrulari aciklıyacak...eger bu sayfayi icq veya emaille
en az 10 kişiye gonderirsen ne kadar cok kişiye yollarsan bu o kişiyi daha cabuk bulacaksın.Bu notu hafife alıp
gormemezlikten gelme eger gormemezlikten gelirsen 6 yil kotu sans peşini bırakmayacak."[hline]benim hala umudum var.
Sosyal ağlarda paylaş

ben istediği şeyleri yazmadım mesela sıfat istedi kuş yazdım
çok komik oldu

Evet ince bir yaz günü. kuş da.Dunyadaki en çilek insani gördün ismi ıkınsu , ve kız in fizigi sana cok cekici gelmişti.Yakin arkadasın osman a dönüp, "offff bea hayatimda gordugum en pabuç vücut bu" dedin,Aniden kız sizin yaniniza yaklasmaya basladi ve kız sunlari dedi:, "selam sizden cok hoslandım
ve siz cok çekmece siniz, acaba benimle arkadas olup birlikte cüzdan e gidip kuş yapmaya ne dersiniz?" Suratında aptal bir ifadeyle, " tavuk dedin " ve onla birlikte gittin. cüzdan a vardıgınızda , kız sana iyice yakınlasmaya basladi ve seni öpmeye basladi
öpüsmeleriniz hizlandigi sirada,birden kafana tırtıl carptigini hissettin.ve gozlerin acildi..hepsinin bir ruya

O notta yazanlar ise: " ıkınsu seni seviyor hayatı boyunca senin gibi birini bekliyor.. kız sana 13 gün icinde, tüm hislerini dogrulari aciklıyacak...eger bu sayfayi icq veya emaille
gormemezlikten gelme eger gormemezlikten gelirsen 13 yil kotu sans peşini bırakmayacak."[hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde demiş ki:
yakınlaşan dudaklar ve birbirini kovalamaca oyunu
Obscura K.Matthew Guildmaster/Keepers Of Rebellion
Sosyal ağlarda paylaş

bunuda öylesine yaptım

Evet seksi bir yaz günü. eski zelanda da.Dunyadaki en yumuşak insani gördün ismi lara , ve kiz in fizigi sana cok cekici gelmişti.Yakin arkadasın abdulrezzakmuzmuzoğlulları a dönüp, "offff bea hayatimda gordugum en zıpzıp vücut bu" dedin,Aniden kiz sizin yaniniza yaklasmaya basladi ve kiz sunlari dedi:, "selam sizden cok hoslandım
ve siz cok müşkülpesent siniz, acaba benimle arkadas olup birlikte filkulağı sahili e gidip pokemo taklidi yapmak yapmaya ne dersiniz?" Suratında aptal bir ifadeyle, " sapımmmmmmmmmmmmmmm ulaaaaaaaaeynnnn dedin " ve onla birlikte gittin. filkulağı sahili a vardıgınızda , kiz sana iyice yakınlasmaya basladi ve seni öpmeye basladi
öpüsmeleriniz hizlandigi sirada,birden kafana taze sıkılmış öredkli napalm bombası carptigini hissettin.ve gozlerin acildi..hepsinin bir ruya

O notta yazanlar ise: " lara seni seviyor hayatı boyunca senin gibi birini bekliyor.. kiz sana 011001 gün icinde, tüm hislerini dogrulari aciklıyacak...eger bu sayfayi icq veya emaille
gormemezlikten gelme eger gormemezlikten gelirsen 011001 yil kotu sans peşini bırakmayacak."[hline]benim hala umudum var.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet gec bir yaz günü. saklıkent da.Dunyadaki en heyecanlı insani gördün ismi jennifer , ve hatun in fizigi sana cok cekici gelmişti.Yakin arkadasın al di meola a dönüp, "offff bea hayatimda gordugum en kaygan vücut bu" dedin,Aniden hatun sizin yaniniza yaklasmaya basladi ve hatun sunlari dedi:, "selam sizden cok hoslandım
ve siz cok haşin siniz, acaba benimle arkadas olup birlikte sihir kafe e gidip frp yapmaya ne dersiniz?" Suratında aptal bir ifadeyle, " senle frp oynayalım dedin " ve onla birlikte gittin. sihir kafe a vardıgınızda , hatun sana iyice yakınlasmaya basladi ve seni öpmeye basladi
öpüsmeleriniz hizlandigi sirada,birden kafana pamuk carptigini hissettin.ve gozlerin acildi..hepsinin bir ruya

O notta yazanlar ise: " jennifer seni seviyor hayatı boyunca senin gibi birini bekliyor.. hatun sana 0 gün icinde, tüm hislerini dogrulari aciklıyacak...eger bu sayfayi icq veya emaille
gormemezlikten gelme eger gormemezlikten gelirsen 0 yil kotu sans peşini bırakmayacak."[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Don't Cause any Trouble.
Sypro, 02 January 2004 23:30 tarihinde demiş ki:
alayinizi operek uyandirayim..
Sosyal ağlarda paylaş

Evet karizmatik bir yaz günü. ankara da.Dunyadaki en balık eti insani gördün ismi dilek , ve kiz in fizigi sana cok cekici gelmişti.Yakin arkadasın bertug a dönüp, "offff bea hayatimda gordugum en sisman vücut bu" dedin,Aniden kiz sizin yaniniza yaklasmaya basladi ve kiz sunlari dedi:, "selam sizden cok hoslandım
ve siz cok güzel siniz, acaba benimle arkadas olup birlikte ankara e gidip basket oynamak yapmaya ne dersiniz?" Suratında aptal bir ifadeyle, " seni seviyorum dedin " ve onla birlikte gittin. ankara a vardıgınızda , kiz sana iyice yakınlasmaya basladi ve seni öpmeye basladi
öpüsmeleriniz hizlandigi sirada,birden kafana masa carptigini hissettin.ve gozlerin acildi..hepsinin bir ruya

O notta yazanlar ise: " dilek seni seviyor hayatı boyunca senin gibi birini bekliyor.. kiz sana 3 gün icinde, tüm hislerini dogrulari aciklıyacak...eger bu sayfayi icq veya emaille
gormemezlikten gelme eger gormemezlikten gelirsen 3 yil kotu sans peşini bırakmayacak."
Sosyal ağlarda paylaş

Evet null bir yaz günü. null da.Dunyadaki en null insani gördün ismi null , ve null in fizigi sana cok cekici gelmişti.Yakin arkadasın null a dönüp, "offff bea hayatimda gordugum en null vücut bu" dedin,Aniden null sizin yaniniza yaklasmaya basladi ve null sunlari dedi:, "selam sizden cok hoslandım
ve siz cok null siniz, acaba benimle arkadas olup birlikte null e gidip null yapmaya ne dersiniz?" Suratında aptal bir ifadeyle, " null dedin " ve onla birlikte gittin. null a vardıgınızda , null sana iyice yakınlasmaya basladi ve seni öpmeye basladi
öpüsmeleriniz hizlandigi sirada,birden kafana null carptigini hissettin.ve gozlerin acildi..hepsinin bir ruya

O notta yazanlar ise: " null seni seviyor hayatı boyunca senin gibi birini bekliyor.. null sana null gün icinde, tüm hislerini dogrulari aciklıyacak...eger bu sayfayi icq veya emaille
gormemezlikten gelme eger gormemezlikten gelirsen null yil kotu sans peşini bırakmayacak."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...