Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Matematik sınavına nasıl çalışılır??

Xecutioner

Öne çıkan mesajlar

siiz hala oradamısınız ya ben oraları geçtim 1 aldım bitti biz saçmalama problemlerine geldik:) saçma bişi hiçbişi anlamadım

Zaten ağırlık belirleme dersane sınavı felana girdim
Fen 100% Mekanik akıl yürütme 80% Soyut akıl yürütme 80% sayısal 0 gibi ilginç bir sonuç çıktı
Türkce felan 50:)[hline]thanatos 01 January 2004 00:00 tarihinde demişki
20dk kaldi hala gelmedimi sampanyalar?

* saga sola kosusturur !
Not:Önemli olan mesaj diil tarriihhh:)

Sosyal ağlarda paylaş

Test ve/veya bolca soru çözebilirsin, ama konuları bilmiyosan bi günde matematik öğrenmen neredeyse imkansız. Bu sınavı geç, ancak gelecek sınnav için çalışmaya başlayabilirsin.[hline]Those of you who are lucky enough to have your lives, you may flee with them. However, leave your limbs here because they belong to me.
Sosyal ağlarda paylaş

Matematikle aran iyi ise ve anlayabiliyosan o zaman bu akşam otur ve notlarına da bakarak bol bol soru çöz. Ha, nasıl çözeveğin hakkında hiçbi fikrin yoksa ve derste hiç not tutmuyorsan o zaman bu işi bilen arklarına sor soruları. Bi defa çözmeye başladıkça devam edersen bayağı bir ilerleme kaydedersin. Yalnız bu bir akşamda olacak iş değil. Ama bi defa kaptın mı da rahat edersin.[hline]Those of you who are lucky enough to have your lives, you may flee with them. However, leave your limbs here because they belong to me.

The Bride / Kill Bill
Katana ile bi salon dolusu adamı kestikten sonra...
Sosyal ağlarda paylaş

Matematik çalışmaktan nefret ettiğim için ve kafamın da fazla basmaması yüzünden Sosyal seçtim sırf :-)[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

bütün formülleri ezberle sora da iyi bi anlatımlı test kitabı alıp onu yap
eğer sınavda hesap makinesi kullandırıyolarsa onunla bütünleş sora fonksyon çizmek için parabel denen cetvelden al ....[hline]Ne kadar carpe diem deseler de inanma. Hep geleceğe oyna. Neden mi? Çünkü şu anda bu yazıyı okuyosun, geçmiş de saniyeler önce geride kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

Otur bir kere oku. Sonra bi kac soruya bak yapabiliyhorsan tamamdir. Olmazsa bir daha oku. Bir daha cozmeye calis. Bu sekilde çözebilene kadar loop et. Bir de dusuk not almamaya calis ilerde "dunyanin en kolay konularindan dusuk not alacak kadar mal miyim" dememek icin. Ayrica calisirken odev, zorunluluk olarak gorme cunku bu temel konular cok yerde karsina cikicak.[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında Parabol-Parabel aynı şey. Yani biz dersleri alm. görüyoruz ve parabol diye öğretilen şey türkiyede aslında parabel. Yani çat diye almış geçirmişler türkçeye.

Bu arada sen türkçesinde böyle kasıyosun
2 tane sınav olduk aynı konulardan ama alm!!!

Bence o kadar büyütecek bişi yok ama kesinlikle dersi dinlemelisin fln yani anlamaya çalışmalısın. Aynı konunun alm.sından 85 alıyorsam,sen de alabilirsin diye düşünüyor

saygılar diliyorum :)[hline]VATAN SAĞOLSUN!

http://www.harbici.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...