Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi...

Hollow-Man

Öne çıkan mesajlar

gecen gunlerde ailesindekilere sahte biletle `bakin kazandim buyuk ikramiyeyi` fln diye saka yapan herifi oldurmusler yuh dedim yani.. aman abi saka fln yapmayin bizimde gozumuz donebilir yani![hline]İnsan beyni moleküllerinin sıkıştırılmasından yapılmış olan kalkan ile korunuyordu Dünya.(Dünyayı Kurtaran Adam)
Sosyal ağlarda paylaş

Banada çıkmadı çünkü herzamanki gibi yine bilet almadım :-D[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

eheh imkaansızı yine gerçekleştirdim bu yılda :)

"Oha has" demekte serbestsiniz...

Bilet almadım,almayıda düşünmedim...

Tam o sayıların çekilişi yapılacağı zaman,yanımdaki arkadaşım(Cafede oturuyoruz,herkezin arasında)

-Lan söyle,at bakalım rakamları tutcak mı?

dedi..

2 - 33 - 16 - 5 - 13(böyle bir şeydi yanılmıyorsam?)

Direk olarak HEPSİ tuttu..(Yukarda bir tane eksik yazmış olabilirim,hatırımda değil şimdi no lar)

Tüm kafe çekiliş bittikten sonra dönüp bana baktı..heh :)

komediydi ya..

bir kerede Lotoda 6lıyı tutturup yatırmamıştım bileti..Öyle cebimde bırakmıştım.bi kaç trilyonda oradan kaçmıştı :p

hehe

Hiç oynamadım bir daha...Oynamamda...[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Jimenez artık LTDF da olamayacak...
Sosyal ağlarda paylaş

10 trilyon çok fazla para, kontrol etmesi kasar çok feci. o yüzden bana çıksa ben parayı elit 3-4 akraba seçip (zaten 3-5 tane tanıyorum lol) onlara 1 er trilyon sora bazı best friendlere de 500 er milyar şeklinde bölüp ufak bir şeyh familyası oluşturabilirim :-P

bana max 2-3 tril kalsa yeter :) (1 tril = 715 bin $)[hline][i]Wow - MM - SmS
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...