Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sigara sarmayı bilenlere..

mobaran

Öne çıkan mesajlar

Bol tütün koymalısın cimrilik etme sararken zaten sıkışıyor o... Marka falan veremeyeceğim açıkçası bu kadar ilgili değilim sarmasını da burdan anlatamayacağım ama makineleri var onlarla sarabilirsin... Bu arada sigara kağıdı alırken dikkat et de... Ben en son alırken esrarkeş sandılar baktılar 3 saat. Yani öyle her vatandaş sigara kapıdı satın almıyor. :)[hline]Some people are born with tragedy in their blood.
UIN: 2060306
Sosyal ağlarda paylaş

ya git al sarmalık tütünle kağıdını aldığın tacir sana izah etsin nası sarıldığını
şimdi ben bi anlatıyim dedim saçma oldu göstermek lazım:
böle boydan kağıdın ortasına tütünü diziyosun, sora altta ve üstte boş kalan yerleri birleştirip "fitifitifiti" hareketiyle sıkıştırıp rulo haline getiriyosun tütünü. yalama işlemlerinden sora yakıp yeah diye bağırmak kalıyo[hline]consume the forsaken
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sylvanthas, 28 December 2003 19:55 tarihinde demiş ki:böle boydan kağıdın ortasına tütünü diziyosun, sora altta ve üstte boş kalan yerleri birleştirip "fitifitifiti" hareketiyle sıkıştırıp rulo haline getiriyosun tütünü.

hmm[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

Kağıdın iyisi OCB'dir.
Sigara sarıcaksan normal boylardan tavsiye ediyoruz.King Size'a falan gerek yoktur.

Tütün dersen git dene zevkten zevk'e değişir tütün olayı.

Ama tütün alırsan paketle içine elma kabuğu koymayı ihmal etme rutubetten etkilenmesin.[hline]I am the light that shall lead you to darkness.
The time for honouring yourself will soon be at an end...

Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıcanak unutmadan.
Normal sarıp iç.Çok sert gelirse dayanamazsan.OCB nin kartonundan ufacık tırnak kadar bir parça koparıp onu rulo yapıp kağıdın ağız bölümüne koyabilirsin filtre niyetine...

Tabii normal tütün rahatsız etmez o kadar ama bilemem.[hline]I am the light that shall lead you to darkness.

Sosyal ağlarda paylaş

carsafı alıcan tutunu yerlestırecen ıcıne bır yalıyacan sonra yuvarlıyacan olduda bıttı masallah
uygulamalı ders verılır...[hline]Döncem ben sanaaa...
''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault

[Bu mesaj Llama tarafından 28 December 2003 22:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ocb slim kullan carsaf olarak , sarmayida gosterirdim ancak silth'in elindeki teknolojiye sahip olmadigimdan gosteremiyorum boyle anlatilmasida imkansiz gibi ama bol kalmasi cok normaldir ilk saranlarin hep oyle bol olur sigarasi.sigarayi azaltmak icin guzel bi yontem olarak kullanmistim vaktinde bu sistemi :)
Sosyal ağlarda paylaş

Abi senin derdin belli sigara sarmayı öğreneyim öbürünü de ben sararım diyorsun çünkü normal sigara sarmayı hangi kahveye gitsen 60 yaş üstü dedelerin sana gösterir nasıl olduğunu ama adama verip otu sardıramazsın :Pp gel bursa'ya sana yolunu yordamını öğretiriz :) bende pek bilmiyom ama profesionel arkadaşlar var![hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

ocb kağıdı alıyosun, paran yetmiyosa başka da olur. illa da ocb diye bi kaide yok. hem onları tek de veriyolar(örneğin modaya doğru havuzun ordaki tekel bayii)
tütün samson derim.. bi miktar alıp serpiştiriyosun, sıkıştırıp rulo yapıyosun. anlatması kolay da, aslında sarmak o kadar da kolay bi işlem değil. fışkırıyo ordan burdan, sonra dandik kağıt oldu mu yalayınca dağılıyo... bu işlem için ufak, sempatik makineler var. eğer illa da "sarma içecem ama beceremiyorum" diyosan bi tane edin. fakat sarmak da ayrı bi zevktir.

bi tarafı daha ince sarıp, koni şeklinde yaparsan ince tarafını alttan tutar, üstteki geniş tarafta arta kalan kağıdı içe büzüştürürsün. böylece alttan tütün dökülmediği gibi, üstten dökülmesini de engellersin.
Sosyal ağlarda paylaş

Koni yapılmasını tavsiye etmiyorum.
Türk polisi esrar falan sanıp alıyor içeri.Al iç diyorsun görev başındayım diyorlar...

Felaket ya.
Sırf sarsanız bile yanlış anlamalar olabiliyor.

OCB kağıtta 1 numaradır.
Tütün olarak Virginia'ların inek boylarından tavsiye ediyorum =).[hline]I am the light that shall lead you to darkness.

Sosyal ağlarda paylaş

bu arada sarmanın kesinlikle bilmekle alakası yok kardeşim. yetenek de istiyor resmen. teoride biliyorum bütün ayrıntısına kadar; yani en iyi ve en iyi tadı nasıl aldırabileceğimi biliyorum. ancak sararken saçmalıyor her şey, dağıtıyorum bir şekilde, bir şekilde fazla ıslatıyorum. ehoe genelde kimse sarma bilmiyorsa yanımdakilerden, birini çekip anlata anlata sardırıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...