Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kadıköy'de Rezil Oldum!!

zlorwf

Öne çıkan mesajlar

Geçen cuma Rıhtım'a doğru yürüyoruz bi' arkadaşımla birlikte. Gaztecilere gittik dergi fln sorduk. Sonra midye yedik 2 tane otobüslere doğru yürürken etrafı izliyordum bi' baktım KAPLAN BAŞLI BİR ÇOCUK!! Çığlık attım, artı zıpladım yerimde, arkadaşı çekerek kalkan yaptım kendime:D Tüm Kadıköy cemaati bana baktı o an nasıl utandım anlatamam :utaniem: Çocuğa tekrar baktımda o üstünde kaplan başı fln olan çantalardan birini kafasına geçirmiş. Çok gergindim o gün o yüzden korktum galba.[hline] Part metal, part bone and all death..

I trade for life with the insurgents. My resources, unlike theirs, are limitless.
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten türkçe çok tehlikeli bi dil. Her kelimeyi biraz düşünsen bi tarafa çekersin :)[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

eheh..
gene hiç bir şeymiş...

Ben 300 kişinin arasında(parkta) 20-30 hızla giderken zincirim koptu,arabaya kafalama daldım(Kaporta yamuldu allahtan kafamda kask vardı :D) Arabanın sahibi gelmeden ve ıslık çalarak;

*!vınnnnnnnnn*

hehe :)

Bisikletle felan hareket yaparken rezil olmak süper oluyor,tavsiye ederim (Gerçi artık alıştık :P)[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Jimenez artık LTDF da olamayacak...
Sosyal ağlarda paylaş

Daha beteri var...

Metroda yürüyoruz.İçmişiz biraz taksimden levent'e gidecez.Bomboş kimseler yok önümüzde.Neyse merdivenlerden indik.Arkadaş "Olm ben çok kötüyüm kuscam galiba..." dedi bende...

"Kus abi kimse yok..." dedim...
Adam bir kustu iç organlarıda çıktı sandım...
"Oha mnakym için mi çürüdü lan OHA OLM BAKSANIZA LAN YIĞIT KUSTU HAHAHAHAH..."
"*IK MI YEDIN OLM BU NE BIÇIM KUSMUK BÖYLE UAUHAUHAUH."

Sonra "Sessiz biraz..." diye bir ses duyduk arkamıza baktık.Arkamızda bir kalabalık var meğersem taksim'e gelenlerin indiği yerde duruyormuşuz, gidiş tarafında bekleyenlerde ses'e gelip toplanmışlar arkamızda.

Felaketti rezil olmuştuk 30 kadar insana...

Birde ölüm sessizliği olmaz mı ondan sonra...[hline]I am the light that shall lead you to darkness.
The time for honouring yourself will soon be at an end...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...