Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yusuf gözaltına alındı ve Rüştü'nün Celta'dan yediği gol.

Fistan

Öne çıkan mesajlar

İki topic açmiyim dedim iyi ettim demi iki konuyu bi topicde birleştirdim ehehe.
Konu 1
Fenerbahçeli Yusuf yasak park nedeniyle aracına ceza yazan trafik polisiyle tartıştığı için gözaltına alındı. Antalya'da 19 Mayıs Caddesi üzerinde otomobilini park eden futbolcumuz, yanındaki arkadaşlarıyla birlikte yasak park nedeniyle aracına ceza yazmak isteyen trafik polisi Coşkun Boran ile tartıştı. Yusuf, trafik polisi Boran'ın durumu merkeze bildirmesi üzerine olay yerine gelen asayiş ekipleri tarafından gözaltına alınarak Yenikapı Polis Merkezi'ne götürüldü.

Konu 2
Rüştü dün puyolun geri pasında (büyük ihtima puyol unuttum) topu uzaklaştıramadı topu ceza sahası içinde kaptırdı Jesuli de golü attı. Rijkaard delirdi resmen bu golden sonra bağırdı çağırdı. maç 1-1 bitti.Bu gün ispanyol basını ağzına zıçmıştır rüştü'nün.
Ama orda hata geri pası verende.rüştünün fenerde oldugu zamanlardan beri bariz zayıflığı var bu toplara karşı.
ama ondan sonra bi kaç kurtarış yaptı puyol la falan sarıldı bu puyol seyircileri falan rüştüyü desteklesin diye kışkırttı.her kurtarışında rüştü alkış aldı[hline]Bulacak bi şey yazamıyorum.
Sì man i yulman nin enquantuva?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 22 December 2003 19:29 tarihinde demiş ki:
ondan sonra bi kaç kurtarış yaptı puyol la falan sarıldı bu puyol seyircileri falan rüştüyü desteklesin diye kışkırttı.her kurtarışında rüştü alkış aldı[hline]Bulacak bi şey yazamıyorum.
Sì man i yulman nin enquantuva?

eheh ama her geri pasdada seyircilerin ugultulari dehşetti şahsen ben bile heyecanlaniyodum ueheu.[hline]Ölümden neden korkayim ki? Ben varken o yok o varkende ben..
Sosyal ağlarda paylaş

ewt ispanyol gazteleri ağzına zıştı resmen rüştünün, 0 puan falan vermişler ki, o da abartısı yani adamın yediği gol dışında feci kurtarışları var..
bu sırada antrenör maçtan sonra "hata rüştüde deil ona geri pası verende" dedi[hline]a.k.a wicked
Alexi_Septimus, 11 December 2003 10:22 tarihinde Ghost1989'la iletişim kurmaya çalışır:
H4XX0R3D?
H4XX0R DUD3?
B@B TH3 K3NK?
Sosyal ağlarda paylaş

çok kötü gol yemiş harbi ya, o kontrol nedir. rüştü'nün top kontrolu youla'nın top kontorlü kadar kötü en az :D
bkz: youla'nın trabzon maçında attığı gol[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

[Bu mesaj LvL_Sabo tarafından 24 December 2003 00:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

her ne olursa olsun rüştüyü destekliyorum artık bu olayın beşiktaşı gs ı feneri kalmadı çunku

adam inat etti ispanyollara iyi görünmek için(Teknik direktör)
vitor valdesi oynattı uzun bir dönem
biliyorsunuz ki rüştü oynadığı resmi maclarda bu golle birlikte sadece 3 gol yemiş oldu...
abi umarım başarılı olur... efsane olur:D[hline]Eye of twilight, give us sight...
Take our offer, give us might...
Make our power, tears of night...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...