Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nero cd image yazma sorunsalı.


Arkansis

Öne çıkan mesajlar

Eskiden cd lerimi cd to cd olarak kopyalıyordum. Yanma riski yada çizik yüzeyleri bekleme riski artıyordu. Artık image olarak cd writerdan hdd ye atmasını bekliyorum. Cd image yapma olayını fazla kurcalamadım nero programımda. Cd yazarken wizard ın kendi kendisine cd writer a kopyalanacak cd nin konması kendi kendisine image ını çıkarması ve ondan sonra boş cd istemesine izin veriyorum. Peki bu çıkardığı image dosyasını ben programı kapattıktan sonra siliyormu ? Yoksa temp dosyalarının birinde kalıyormu. Hdd yi biraz araştırdım bişi bulamadım. Birde bir cd yi nası image cd yaparız ? (nero kullanarak)
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Nero da ımage basittir. Perfonmans modunu kaldır. zaten ımage ı balgelerıme atıyor. Image ı nereye atıcagını sectıgın menunun altındakı ımage yazdırılıktan sonra ımagelerı sıl seceneğini kaldırırsan çözersin.[hline]"keko içiysen kendinden geçiysen"
sdasweqr ea
$aban matrix Revolutions
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Nero yla image yapma extras in altinda save track ten oluo
orda dosya uzantisini img ya da iso olarak secebiliosun ama iso yapinca bende sorun cikio dosyalar eksik kalio bi daa kopyaliamiorum fln o yuzden img yapmak daa garanti
ama tabi bu sorun bnm neroda da olabilir

cd yaptiin image in kalmasiysa copy olayinda ustteki tablarda image var ordaki check i kaldirinca img saved olarak kalio
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Recorder->Choose Recoder dialog kutusundan "Image Recorder" ı seçtikten sonra herhangi bi yazma işlemi yaptığında cd ye değil hdd de senin seçtiğin image dosyasına yazılır. (Yazmak gerektiğinde senden dosya ismi falan soruo)

Yani bi cd nin imageini almak için önce Image Recorderı seçersin sonra cd-copy yaparsın olur biter.
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...