Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ukala, Ulan vs ... Hepsi benim bunların ...

kavel

Öne çıkan mesajlar

Ben aşırı üşengeç bir insanım. 50mt yürüyüpte markete gitmediğim için 1.5 gün aç kalacak kadar üşengeç biri. Bu yüzden yazı yazdığım yada yazarak insanlara birşeyler anlattığım bu forum a gelene kadar neredeyse hiç görülmemiş bir şeydi. Bu forumu çok sevdim ben. Sırf bu yüzdende hoşuma gitmeyen bazı şeyleri belirttim ve diğer kullanıcılara haksızmıyım diye sordum. Onlarda bana hak verince bazı şeyleri düzeltmek istedim ve buna göre davrandım. Ama adamın biri kalkıp. "Ulan", "ukala" gibisinden hitaplarla karşıladı beni. Belki hala sinirim yatışmadığından kaynaklanıyor ama forum u bırakmak gibi birşeyler geçiyor kafamdan. Sadece sizinde yorumlarınızı istiyorum. Çünkü yorumlarını çok beğendiğim kişiler var burada.

Olayın ne olduğunu url ile görebilirsiniz.

http://www.paticik.com/forum/view.php?id=63358[hline]Uniyasam.Com Admin / ICQ#85889898
Grafiker ( Corel Draw & Photoshop ).
Autocad öğrenmek zorunda kalmış olan kişi.
Fizik okumayı bilinçli olarak seçen bilgisayar manyağı ve ruh sağlığı yerinde olmayan biri.
Sosyal ağlarda paylaş

Tartışma thread'ini okumadım, söyleyebilceğim tek şey bunların deymeyeceğidir. Banada ukala dediler ayrıca üzülme :) Forumu bırakmak hiçbirşeye çözüm değildir. 100lerce kişinin yazı yazdığı bir ortamda herkesi sevmemiz diye bir durum söz konusu olamaz zaten. Sevdiklerimiz, tanışmadıklarımız, sevmediklerimiz hatta nefret ettiklerimiz daima olacaktr.[hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]

(bkz: Quinthalus) (bkz: Qui)
Adaxe Wiabolih of Eclipse, Rifleman/CH
Liga Sonega of Bloodfin, Weaponsmith/Architecth
Sosyal ağlarda paylaş

Eger yaptigi yorum da hakki var diye dusunuyorsan usteleme gec ...
Ancak haksizlik seziyorsan dis e dis, goz e goz kimse"ye hakkini yedirtme,sana terbiyesizlik yapilmasina goz yumma..
Burasi kimsenin babasinin mali da deil...
Herkes haddini bilsin bilmeyene bildirilir...
ohhhh rahatladim..
Sanada tesekkurler bu topigi actigin icin...
Sosyal ağlarda paylaş

Al işte bak. Bende bırakıorum forumu! :)

Ayrıca yanlız değilim fizboz, sende en az benim kadar ukalasın yeri geldiğinde!
said:
fizban, 27 December 2003 00:26 tarihinde demiş ki:
qui ukala zaten :P[hline]despite all my rage, i'm still just a rat in a cage
[hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere

Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben küsüp gitmiyorum yanlış anlamayın. sdece böyle olaylar olunca soğuyorum. bende çok kişiye ulaka demek istedim. salakmısın mal mısın die çıkışmak istedim. yaptım mı ? hayır .. ya sessiz kaldım yada adam akıllı bir açıklama yaptım. neyse ya .. sinirim yatışıyo yavaş yavaş ...

bu arada qui harbiden ukalaymış .. icq dan biliyom .. hatta ben yazarken taskbarda yanıp sönüo ismi ... : P[hline]Uniyasam.Com Admin / ICQ#85889898
Fizik okumayı bilinçli olarak seçen bilgisayar manyağı ve ruh sağlığı yerinde olmayan biri.
Sosyal ağlarda paylaş

Bide ben kalksam soğudum lan topunuzdan gidiyorum desem bi fizboş gelir "hadi çabuk git" demek için, başkada kimse gelmez! Bak ne kadar sevenin varmış hala soğuyosun utanmadan![hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 27 December 2003 00:21 tarihinde demiş ki:
şimdi bu gelip bize şikayet etmek gibi olmuş biraz hoş olmamış tabii. ama olayda hoş diil. Böyle şeyler olabilir arada sırada.. malum hepimiz insanız..[hline]Tanrılar kurban istiyor!

yok şikayet fln diil bu. sadece sorun bendemi die merak ettim sizinle paylaştım .. olay budur yani ..

bu arada Qui icqdan bana az önce demiş ki :P :
bu arada bakkala dün neden kız arkadasının gittiğinin özünde yatan sebebide ayak üstü ogrenmiş olduk!

alemsin walla .. ehueuhhu[hline]Uniyasam.Com Admin / ICQ#85889898
Sosyal ağlarda paylaş

fazla alingan olmamak lazim.İnsanlar forumdakileri kendine yakinda gordugunden boyle hitap etme cesareti buluyolar bence..ayrica soyleyisi yanlis ama adam hakli[hline]Daverc...WTF ?! --> ..Mandooo, 11 December 2003 16:52 tarihinde demiş ki:
kim ne derse desin en pis pislik şudur abi:
özellikle UEFA ve ŞAmpiyonlar ligi maçlarında Brezilya taraftarı uygulamaktadır bunu...

Sosyal ağlarda paylaş

Daha dayanıklı ve kendıne guvenır olmalısın patıcık benı neredeyse sapık bır abazan olarak tnaıyacaktı bır cok mode ve admınden laf yedım ama olsun haklıydım ve devam ettım kendı dusunce yonumde sen de boyle yap kendı yolunu cız oldugun gıbı davran banlanmak yada kufur yemek gurur kırıcı sayılmaz bu onların sucudur asıl sorun kendı ıcındekı olaydır....[hline]Magic.Yes,I know you think you know what it is,and how it works.You don't.You are an ignored fool,just like all the others.

Khelben 'Blackstaff' Arunsun
Sosyal ağlarda paylaş

ukala şey sen mi karar vericen geçip geçmeeceeeme

*!minik gnomelar toplanıp protesto eder*
*!gaaarbıç gaaarbıç gaaaarbıç*[hline]Gitar Nubisi
------------
Birlikte yasayabilecegin biriyle degil,
Onsuz yasayamayacagin biriyle ol!
Geldigi zaman bosluk dolduranlardan degil,
Gittiginde yeri doldurulamayanlardan olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...