Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eti'nin azerbeycan'daki reklami

pokemon__RIZA

Öne çıkan mesajlar

said:
Sensible, 26 December 2003 19:14 tarihinde demiş ki:
pokemon bunları tek tek buralara yazacağına aldığın siteyi ver herkes girsin baksın...[hline]60-70'lerden CSNY... Ama Neden Kimse Bilmiyor!
mailime geliyor bende hosuma gidenleri sizinle paylasyorum bide tepki almasam :([hline]Sizi çok ama çok seviyorum.Ya! gerçekten çok seviyorum hepinizi neden inanmıyorsun.Tatlım senide seviyorum yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

ya poke_rıza tepki herkez alır normal kar$ıla .. Bak bana onune gelen gecen ele$tiriyo hatta bak kemikıl'a cocukcaazın ustune u$u$tu hepsi .. Normal bi$i bu yani ...[hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SadButcher, 26 December 2003 14:26 tarihinde demiş ki:
Hehe Barış Mançonun TRT deki programında anlattığı bi hikaye vardı gülmekten fenalık geçirmiştim.

Barış Manço Azerbaycanı ziyaretinde karşılayan heyet buna hayran kalıyor acaip misafirperver davranıyorlar sonra Barış Mançoda Türkiyeden getirdiği hediyeyi verince heyetteki arkadaş dönüp Barış Mançoya "Anına Koyim" diyor millet susuyor dumur herkes sonra biri gelip fısıldıyor kulağına "yav aklında kalayım hep unutmayın bizi demek" diye.

Mouuhauhaasd :D
Süpermiş.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

said:
eagle_dnz, 26 December 2003 23:07 tarihinde demiş ki:
hikaye süpermiş ya...

azerilerin dil süper bi spikerleri var zaten arada azeri tvde çıkıyo morali bozuk olan izlesin[hline]yer:Fenerbahçe Cumhuriyeti
başkent:Kadıköy
+1[hline]Sizi çok ama çok seviyorum.Ya! gerçekten çok seviyorum hepinizi neden inanmıyorsun.Tatlım senide seviyorum yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SadButcher, 26 December 2003 14:26 tarihinde demiş ki:
Hehe Barış Mançonun TRT deki programında anlattığı bi hikaye vardı gülmekten fenalık geçirmiştim.

Barış Manço Azerbaycanı ziyaretinde karşılayan heyet buna hayran kalıyor acaip misafirperver davranıyorlar sonra Barış Mançoda Türkiyeden getirdiği hediyeyi verince heyetteki arkadaş dönüp Barış Mançoya "Anına Koyim" diyor millet susuyor dumur herkes sonra biri gelip fısıldıyor kulağına "yav aklında kalayım hep unutmayın bizi demek" diye.

hehe.[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Story of SadButcher"

horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...

:'(
*!bir kaç damla yüzünden kayar aşağı doğru..*
Allah Rahmet Eğlesin..Babamdan çok severdim kendisini,huzur içinde yatsın Barış abi..

Bu arada harbiden Aradaki Lehce(bölemidi?)farkı çok acaip komik oluyor :) Bazen arkadaşlara gittiğimde ara sıra açıp açıp koparız

-Ne eder?Ele iliştirmelisen.
-Neynen çığrarsın?

:)[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Jimenez artık LTDF da olamayacak...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pokemon__RIZA, 26 December 2003 13:36 tarihinde demiş ki:
Ayrı 1 topic acmak istemedim zaten sevenim yok :(

"Ankara'da soyle bi olay vukuu bulmus :
melih beyimiz buseferde ulustaki genelevlere takmis, kapatcakmis.kanal A'ya cikmis canli yayin halkin sesini yorumlarini falan dinlemek icin.kadinin biri aramis. once konusmus doru durust; demis ben hayat kadiniyim kapatmayin. Sole mantiksiz bole mantiksiz.sora baslamis.
- melih bey ben bi o .... yum.biz burda 30 o .... calisiyoruz ,hepimiz bir olsak senin gibi bi o ..... cocugu doguramayiz. diyip caaat
kapatmis."[hline]Sizi çok ama çok seviyorum.Ya! gerçekten çok seviyorum hepinizi neden inanmıyorsun.Tatlım senide seviyorum yaa.

masudaushd :D[hline]
-Nobody is perfect.. I'm Nobody ..!

Sosyal ağlarda paylaş

antalya'ya okumak için gelen bir grup Azeri, ortaokul çağındaki öğrencileri, öğretmenleri şehir gezisine çıkarmış. ışıklar caddesinde (ki antalyanın bağdat caddesidir) gezerlerken öğrencilerden bir çocuk mağazanın birinin önünde, vitrinler bakarken grubu kaybetmiş. antalya'yı da bilmiyor. polisin yanına gitmiş. "abi ben azdım". polis "ne diyon lan sen?". çocuk "abi ben azdım". polis "lan s. git. başımı belaya sokma benim". "yok abi öyle değil ben azdım yaa!" polis nerdeyse alaşağı edecek çocuğu gruptan biri yetişmiş. polis bey arkadaşım kayboldum demek istiyor...

[Bu mesaj bedeviizz tarafından 27 December 2003 15:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

MUhuaa! topic acaip komik oldu valla! Bu arada pokerıza neden kimse beni sevmiyo falan diyon anlamıyom. Biz seviyoz seni ayıpsın yani.[hline]Ejderha Gibi Uçarım,
Elf Gibi Sokarım(ok bakımından)...

DiaBoLiC, 15 September 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
bu cinlerin toplu organizasyonları var bu fotoğrafın internete çıkmasına izin verilir mi???
Sosyal ağlarda paylaş

eheh geçen lemanda bi karikatür vardı, iki azeri kanal d izleyip kopuyo , kadın diyo "ay birader bu türklerin konuşakları çok güldürücü olar yaa hahaha" gibilerinden ,adam diyo öyle konuşarsın emme türgler de azeri tilivizyonundaki konuşmalara çok gülermiş=) eh güzel yani=)[hline]Halfmumi, 08 June 2003 06:13 tarihinde demiş ki:
açıkcası evlenince karım olursa o yöntemi uygulayacam.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...