Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ÖZEL ZAR TAKIMI!!!!!

fohat

Öne çıkan mesajlar

evet zar kullanmayın yerine silgi kullanın böle dik gelince instant kill fln olsun çok dehe helecanlı :D:D:D

no offence[hline]Trust hurts, betrayel kills...
İn the Name of God, impure souls of The Living Dead shall be Banished into eternal Damnation. Amen.

Aket-Atum, 18 August 2003 16:54 tarihinde demiş ki:
ayrıca benim adım thomas disease bana komaz
Bonus 18 August 2003 18:36 tarihinde demiş ki:
İleriki levıllarda summon maganda, summon yeniçeri gibi büyülerde geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DiaBoLiC, 07 December 2003 18:47 tarihinde demiş ki:
evet zar kullanmayın yerine silgi kullanın böle dik gelince instant kill fln olsun çok dehe helecanlı :D:D:D

no offence[hline]Trust hurts, betrayel kills...
İn the Name of God, impure souls of The Living Dead shall be Banished into eternal Damnation. Amen.

Aket-Atum, 18 August 2003 16:54 tarihinde demiş ki:
ayrıca benim adım thomas disease bana komaz
Bonus 18 August 2003 18:36 tarihinde demiş ki:
İleriki levıllarda summon maganda, summon yeniçeri gibi büyülerde geliyor

ahaha[hline]shapshal, 16 November 2003 19:36 tarihinde demiş ki:
Grupta gitar nasıl çalınır? Biri akor çalar diğeri nota çalar falan mı veya ne biliim herkes aynı akora mı basar...bilgi lütfen!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonus, 07 December 2003 13:53 tarihinde demiş ki:
ne özelliği war ki bu zarların?[hline]MKC
_-Sturm-_ 06.12.2003 19.36'ta icq'dan demiş ki;
ee ne var yatılıların g.tleri yok mu?

_-Sturm-_'un dier bombası(tarihi kayıtlara geçmedi);
Ayağımda ayak var

hep 20 geliyomuş[hline]Aket Atum

Sosyal ağlarda paylaş

walla saklıkentin en son satısh politikaları göz önüne alındıgında bu zar setini normal bi setin "sadece(!)" 3 katı fiyata alabileceğimizi düsünmek biraz iyimser bi yaklasım olacak gibi...

benim tahminimce etiket fiyatı 30$ olsa saklıda 45 EU ya satarlar derim...
bu da ne yapıyo? 90 milyon mu? öyle bişey iste...[hline]You figure a sword and a
bunch of spells make you
tough? It ain't
what you got
that counts, berk.
It's
what you know.
-Fairven, a cipher
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Zarlar 15 euro seti normal zarlardan görünüş olarak ufak farkları olması dışında hiç bir farkları yok sadece koleksiyon için alınabilir..
Normal zar seti 7 euro
ben aldım ordan biliyorum :P
Birde içinden çıkan seri numarası ile haziran 20de açıklanıcak çekilişe katılıyosun amerikaya gitme şansı :=)
ayrıca 10000 adet değil 50000 adet basılmışlar 2 zar seti aynı değilmiş yapımcı garantisi walla 2 set görmedim :=)
26.5 milyon veriyosunuz alıyosunuz saklıda 20 tane satılıcak gerisi diğer illere gönderilicek toplam 50 tane gelmiş...

Budur gerekli gereksiz bilmem, isteyenler tükenmeden alsınlar bence tükenicek çünkü :=)

[Bu mesaj Szasstam tarafından 22 December 2003 17:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

iyiki bir knight mage resmı var dıye ozel set trendlerı de cıktı basımıza yakında Popstar a cevırırler mekanı aman aman...[hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...