Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uzun Saç Bakımı

Gilean

Öne çıkan mesajlar

Ya arkadaşlar saçımı uzattığımdan beri bana dert oldu.çok dökülüyor ve baya bir kepek oluo bazen..önerileriniz,tavsiyeleriniz varsa söyleyin tüm uzun saçlılar kurtulsun bu dertten:D[hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine
Emaleth, 24 December 2003 12:33 tarihinde demiş ki:
"bok sıçtım"
Sosyal ağlarda paylaş

ehe geçen hafta kestirdim saçlarımı. omzuma geliyordu. büyük dert.

her gün yıkamak zorundasın. yoksa direk yağlanıyor. yağlanınca da yapış yapış oluyor haliyle ve dökülüyor. gerçi yıkayınca da dökülüyor ya neyse..

ben ikisi bir arada şampuanlardan memnun kalmamıştım valla ayrı saç kremi ve şampuan daha iyi etki ediyor. kepek sorunum yoktu da devamlı gözüme ağzıma burnuma girmesi ve bakımı dert olduğu için direk kestirdim.

nası rahatladım anlatamam. bir daha da uzun süre uzatmam herhalde. zor iş.[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gilean, 25 December 2003 23:02 tarihinde demiş ki:
ya tamam iyi güzelde bunun dışında daha parlak fikirler bekliorum:)

Saçının bir bölümünü ace ile diğer bölümünü de kezzapla yıka.. Sonuç: Ace ile yıkanan kısım ne kadar yumuşak ve pürüzsüz ama kezzapla yıkanan yerde de kepek ve yağlanma sorunu bitti..[hline]ilk o vardı..
kalhiae koç
herkes gral biz lamer.. gralsınız valla!
Sosyal ağlarda paylaş

ok3 koç roxxor kalhiae..taqıl sen..esprilerini kaldıramıycam akşam akşam[hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
"bok sıçtım"

[Bu mesaj Gilean tarafından 25 December 2003 23:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Quivalen-soth, 25 December 2003 23:07 tarihinde demiş ki:
+5[hline]Eye of twilight, give us sight...
Take our offer, give us might...
Make our power, tears of night...

bu ne yeni modamı..+5 olunca nooluo?topiğin içine ettiniz[hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
"bok sıçtım"
Sosyal ağlarda paylaş

abi saç bakımını kolaylaştırcak çok yolun olacağını sanmıyorum. uzun saç = dert.

kepek için kepek şampuanı kullan. bakım için ayrıca saç kremi kullan. bir de saç türüne uygun şampuan kullan. sık sık yıkamayı ihmal etme.

kimileri her gün yıkamak sağlıklı değil diyor, ama başka türlü baş edilmiyor.[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kalhiae, 25 December 2003 23:14 tarihinde demiş ki:
Gilean.. Bakıyorum sende uzun saç derdinin yanında kıl dönmesi problemi de var..[hline]ilk o vardı..
kalhiae koç
herkes gral biz lamer.. gralsınız valla!
ahaha gece gece hiç güleceğim yoktu ya..sen nerden geldin kime laf ediosun abi[hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
"bok sıçtım"
Sosyal ağlarda paylaş

kaliteli şampuan+şaç kremi ve hergün yıkaman lazım ben kısa saç gibi jöle sürüp 2-3 gün yıkamıyordum bir süre sonra avuç avuç saç dökülmeye başladı,ya bu mereti hergüün yıkayacaksın yada keseceksin[hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

saçlarını tararken önden başlıyosan eğer geriye atarken saçlarını ensene kadar aralıksız tarama çoğu saçın ya kopar yada tarakta kalabilir arkaları tara düzelt ondan sonra önleri tara o şekilde
çünkü saçını köküne ne kadar uzak yerden güç uygularsan (uzunken) o kadar kolay kopar (zayıf olanlar tabi hepsi değil heh).[hline]Ölünün sandığı başında tam on beş denizci,
Yo-ho-ho... bir şişe de rom negrita...
İç, iç hepsini, aldırma sen şeytana...
Yo-ho-ho... bir şişe de rom negrita.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...