Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[GuildHall] Lonca Kuruluyor!!!

game947

Öne çıkan mesajlar

zaten bir pa kurmanın esas şartı, diğer ihtiyaçlar bir yana bir birliktelik oluşturabilmek. game947 isimli arkadaş çok heyecanlı davranıyor bu konuda. keşke önce bir oyuna başlasaydı, eş-dost anlamında bir çevre edinseydi de ondan sonra böyle bir işe soyunup soyunmayacağına karar verseydi.[hline]Her hakkı mahfuzdur. ©2003
Sosyal ağlarda paylaş

Ben o işin ne kadar zor olduğunu biliyorum ve oyunda olmayışım bu konunun ne kadar zor olduğunu bilmemem demek değil.FAQ lardan forumlardaN VE PATİCKİN VE en önemlisi MIghty_THor un söyledikleri . Bu işin ne kadar kompplike olduğunu biliyorum lütfen kimse önyargılı davranmasın ve benim de amaçladığım şeyler yukarıdakiler.

[Bu mesaj game947 tarafından 11 September 2003 19:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
said:
unity100, 22 December 2003 20:44 tarihinde demiş ki:
bes.

bu lonca ne oldu hala kurulmadi mi ?[hline].~:&:* Let the sunshine in *:&:~.

Kurulmadı Enako dostum da Eylül ayında kalmış bi mesajı tekrar niye tartışmaya açıyosun onu anlamadım... Ricace (Game947) RIP üyesi ve şu anda yeni bir guild kurmayı düşündüğünü zannetmiyorum...[hline]Devvo Ki'yyst
Master Sharpshooter
Teras Kasi Novice
Ex-Master Creature Handler
Ex-Master Ranger
(R.I.P.), Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

Bişi yapmadı dostum yapsaydı haberin olurdu... Kalan son 5 üyeniz de oraya giderdi, gene Sufi'yle başbaşa kalırdınız... :-P

Bu arada geçen gün sonunda sizin şehre gelebildim, kimse yoktu şehirde ama, şehir düzenlemesi güzel olmuş...[hline]Devvo Ki'yyst
Master Sharpshooter
Teras Kasi Novice
Ex-Master Creature Handler
Ex-Master Ranger
(R.I.P.), Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

devvo'cum, bizim enako ile koskoca galaxy'de 2 türk rebel iken bu durumdan bir şikayetimiz yoktu. hatta enako oyuna başlamadan önce ben tek türk rebel iken de durumdan şikayetçi değildim. durum yine o hale gelirse yine bir şikayetimiz olmaz. önemli olan olmayi istedigimiz tarafta sonuna kadar mücadeleye devam etmeye kararli oluşumuz.

kaldı ki öyle bir durum da yok.[hline]Her hakkı mahfuzdur. ©2003

[Bu mesaj Sufi tarafından 25 December 2003 01:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...