Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

xp'nin özelliğimi bu?

pirireis

Öne çıkan mesajlar

My Documents'te My Music var benim orda bissürü mp3 var ve grupları tek tek ayırdım metallica,nightwish gibi falan bugün bi baktım dosyanın üzerinde metallicanın resmi almora diye ayrı bir dosya var ondada almoranın albüm kapağı resmi.anlamadım ben ya içinde resimde bu mp3 dosyasının...[hline]piri reis
Sosyal ağlarda paylaş

XP'ye güzel demeyin daatırım. Çok b.ktan bi işletim sistemi. Akıllı durun dellendirmeyin beni :)

bide mümkünse bu topicleri buraya yazmayın. son zamanlarda bu bölümde çok fazla alakasız konu görüyorum ve çoğu bilgisayarla ilgili oluyor.

ha birde sanane yetkililer var derseniz ki şöyle bir şey söylemek durumundayım: ben bu forumun bir üyesimiyim? evet üyesiyim. o zaman bu soruyu sormaya cüret eden arkadaş için üzgünüm çünkü çenemi kapatamaz :)[hline]Uniyasam.Com Admin / ICQ#85889898
Sosyal ağlarda paylaş

Cookies'i çörek diye çeviren kişioğlu, pek tabii thumbnail'i başparmak tırnağı diye çevirir.

Peki bizim okulun forumları napar. Cookies'i gider kukis diye çevirir, benide yarar![hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]

(bkz: Quinthalus) (bkz: Qui)
Adaxe Wiabolih of Eclipse, Rifleman/CH
Liga Sonega of Bloodfin, Weaponsmith/Architecth
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...