Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gözümü toz kaçtı yardım..

Spartan

Öne çıkan mesajlar

Bu tür posizyonlarda yapılacak en büyük hata uzun süre gözü kurcalamaktır. Bir iki uğraştın baktın çıkmıyor daha fazla kurcalama. En basiti gözüne bir şey saplanmış olabilir sen kurcaladıkça etrafını daha beter oyar. Çok ufak bir şey olduğundan sen bunun ne olduğunu bile anlamazsın. Mesela benim iki gözümden de daha önce metal çapak çıkartıldı, öyle küçüklerki çıkartıldıktan sonra bile pek göremedim :-)[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

bi ara garbage'ladım ama sonra uyarı üzerine (saol fedaykin) içinde "bilgi" olduğunu fark edip geri aldım.

ama şunu söylemeden de edemiyorum:
gözüme bişey kaçtı threadi konu dışında baki kaldı diye, "su içtim", "kafamı kaşıdım", "bok sıçtım" nevi şeylere prim vermemeliyiz.
aralarındaki fark birinde yardım çağrısı ve cevabi bilgiler olması, diğerinde bi şeyim olmamasıdır.

mersi.
iyi günner.
Sosyal ağlarda paylaş

Hemen sağlık ocağı gibi biryerlere git en azından eczaneye git tehlikeli bir durum olabilir.
Lisedeyken işgüvenliği dersinde anlatmışlardı ufacık toz çapak ki fedaykinin dediği gibi çapak neler yapabilir adam korkuyor yani en kısa sürede uzman ellere teslim ol :)[hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 24 December 2003 09:54 tarihinde demiş ki:
Eczanaye git onlar tuzlu bi sıvı ile yıkıyor 1 saniyede çıkarıyorlar. Yalnız geçikme retinayı falan çizer başına iş alırsın.[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting

o çizilme bi süre acı verir 1 kaç gün sonra geçer.[hline]KinGpiN the striked sazan
Dön bakim 70'li yıllara ne modaydı ? Murat 124, böl ikiye 62 , 62 den ne yaparsın sen ? tavşan , böl ikiye şan , tersten oku naş hadi bakim naş anladın sen anladın...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Emaleth, 24 December 2003 12:33 tarihinde demiş ki:
bi ara garbage'ladım ama sonra uyarı üzerine (saol fedaykin) içinde "bilgi" olduğunu fark edip geri aldım.

ama şunu söylemeden de edemiyorum:
gözüme bişey kaçtı threadi konu dışında baki kaldı diye, "su içtim", "kafamı kaşıdım", "bok sıçtım" nevi şeylere prim vermemeliyiz.
aralarındaki fark birinde yardım çağrısı ve cevabi bilgiler olması, diğerinde bi şeyim olmamasıdır.

mersi.
iyi günner.

Ay gulmekten gozumden yas geldi resmen.....
"Su ictim "Kafami kasidim "Bok sictim" bunlar birsey deil sonundaki kibarlik oldurdu beni
Mersi iyi gunler.....
Peki guzelim yine bekleriz...:lol: :lol:
Sosyal ağlarda paylaş

geçen sene gözüme eşek arısının iğnesi kaçmıştı hala içerde ya çok acıyo napmalıyım?[hline]Ejderha Gibi Uçarım,
Elf Gibi Sokarım(ok bakımından)...

DiaBoLiC, 15 September 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
bu cinlerin toplu organizasyonları var bu fotoğrafın internete çıkmasına izin verilir mi???
Sosyal ağlarda paylaş

yok yanlış anladın eşek arısı zaten kaçmıştı ama onu çıkardık iğnesi içerde sadece. Ama o bile çok acıtıyo yardım edin.[hline]Ejderha Gibi Uçarım,
Elf Gibi Sokarım(ok bakımından)...

DiaBoLiC, 15 September 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
bu cinlerin toplu organizasyonları var bu fotoğrafın internete çıkmasına izin verilir mi???
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...