Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elazığspor-Gs

nonos

Öne çıkan mesajlar

said:
Diablo, 20 December 2003 17:33 tarihinde demiş ki:
şu 2 senedir ben hatırlamıom kaç tane penaltı attık
2-3 tane falandır[hline]Nanee nanee nane
Nane şekeri
Bu ne bahaneeeee
Şahaneyim şahane
Bundan sananeeee

Sadece son 2 senedir bakarsan takip edersen hatırlamazsın tabi
Ben sanki hatırlıyorum ufak bi araştırmayla ispat edebilirim
Attı yani gs bi maçta 2 penaltı yada 90da penaltı
Sosyal ağlarda paylaş

Bundan 7 sene önce 6 da olur Fatihin ilk senesi gs 1 istanbulspor 1, son dakikada penaltı kazanmıştık, maçı 2-1 almıştık.

Ama hani Galatasaray düştü yere, gelen geçen vuruyor kardeşim. Bratu ya çift girdiler, sakatlanıp çıktı, Prates e taş attılar, eline geldi Ali aydın devam et diyor, illa kafa göz mü yarılmalı ciddi bir yaptırım için bunu mrak ediyorum.
Penaltı 90+5 te verildi
maç 4 dk uzadı sözüm ona..

Hani kötü olursun filan tamamda hakkını yemesinler bari, ilk penaltı çalınmaz bile o kadar yalan, adam kendi kendine düştü gibi . Birde out tan gelen orta ile oldu pozisyon.

Yani bu gencecik kadroya yazık bu arada Ümit Karan - Bratu ikilisi çok teknik oynuyorlar, oh be dedim allahın pis tarikatçi fetullahçısı hakan gibi top tepmiyor, bağnaz yobaz yakışmıyor GS ye![hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Diablo, 20 December 2003 17:03 tarihinde demiş ki:
ofsayt tı[hline]Nanee nanee nane
Nane şekeri
Bu ne bahaneeeee
Şahaneyim şahane
Bundan sananeeee

walla penaltılar tartışılır haklı olabilirsiniz de olmayabilirsiniz de,
ama bi kesin var o goldü,
öyle ki zaaaten pası bir elazğlı vermedi,
gsli defansın ayağının arasından uzaklaştırmak için vurduğu top elazığlıya gitti,
busırada penaltı 90+1 veya 2de geldi,
ama penaltılardan biri penaltı olmayabilir,
her koşulda sonuç deişmio,
gs biraz fazla çabuk koptu yarıştan,
bari onun yerine heyecan katacak başka bi şampion adayı çıksa yetişse,
daha dorusu denizli böle devam etse de yetişse
zvkli olur[hline]a.k.a wicked
Alexi_Septimus, 11 December 2003 10:22 tarihinde Ghost1989'la iletişim kurmaya çalışır:
H4XX0R3D?
H4XX0R DUD3?
B@B TH3 K3NK?
Sosyal ağlarda paylaş

Bende isterim aslında ama zor Gençler, Trabzon Denizli ne kadar uğraşsada biliyruz geçen seneden olanları, bjk 100 yılında diye takdir hakları diğerlerinin aleyhinde kullanılmıştı (lütfen atlayıp tartışmayalım birde bunu Gençlerin başına gelenler, GS nin bariz verilmeyen golleri - ADANA maçı filan en taze hatıralar, birde bjk zaten bayağı öndeydi inönüde yenmesede GSyi şampyiondu zaten nerden şampiyonluk golü oldu anlamadım tabi sevinmek serbest :p), birde Anadolu takımlarının lobisi yok.
Bir yerden sonra illa ki kopuyorlar, GS ilk 4te bitirir gene. UEFA ya gider[hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

Elazıg sporun offside dıye verılmeyen golu barız goldu. petremı ne o caylak futbolcunun ayagından cıkıyor pas. bu arada ılk penaltı tartısılır. dısardan cevrılmedı top dıkkatlı ızleyın topun golgesınden anlasılıyor. 2. penaltı ıse buz gıbı penaltı.[hline]"İki şey sonsuzdur. Birincisi Evren, ikincisi insanoğlunun aptallığı. Ama ilkinden o kadar emin değilim !"
Albert Einstein
Sosyal ağlarda paylaş

Ha bu arada gs nın 1. gol oncesınde de batıstanın sanırım, yaptıgı bır faul vardı adamı gecerken. Yanı kısacası hakem rezaletı yasanmıs.ama bu bundan etkılenen sadece 6s degıldır.Esıt durumlar. elezıgnın yedıgı golde, ve verılmeyen golde hakem hatası var. gs'nın de yedıgı pnealtı gollerının oncesınde bıseyler var :P[hline]"İki şey sonsuzdur. Birincisi Evren, ikincisi insanoğlunun aptallığı. Ama ilkinden o kadar emin değilim !"
Albert Einstein
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mexinth, 20 December 2003 22:10 tarihinde demiş ki:

Penaltı 90+5 te verildi
maç 4 dk uzadı sözüm ona..

[hline]sonunda yeniledim.

doru ama çok oluyo böle şeyler. bi kere kocaelispor la mı ne bjk oynamıştı 90+4 tü maç hakem bjk çok baskı yapmaya başlayınca bekledi bekledi 90+7 de gol geldi[hline]Gitar Nubisi
------------
Birlikte yasayabilecegin biriyle degil,
Onsuz yasayamayacagin biriyle ol!
Geldigi zaman bosluk dolduranlardan degil,
Gittiginde yeri doldurulamayanlardan olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...