Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Besıktas Ta Flash Flash

Llama

Öne çıkan mesajlar

zaten bi ise yaramıyodu ilhan da giderse en iyisi olucak takım icin[hline]Batıdan batar Güneş;karanlık basar birazdan.
Gece gölgeleri çöker,kapı açılır o zaman,
Pencereden sızar ışık,etrafı aydınlatır.
Korkmayın kara kızılağaçtan!Kır söğüt zararsızdır!
Korkmayın ne kökten,ne daldan!

Click to my world wide web site
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bullet, 16 December 2003 21:05 tarihinde demiş ki:
Sımdı fener almasın bu pıslık adamıda.[hline]"İki şey sonsuzdur. Birincisi Evren, ikincisi insanoğlunun aptallığı. Ama ilkinden o kadar emin değilim !"
Albert Einstein

oyle soylentı vardı bı ara bılemem ne kadar dogru ama bence artık bu adam futbolu bırakmalı[hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 16 December 2003 21:09 tarihinde demiş ki:
milliyette yazıyodu ahmet dursunun gönderildiği, yabancı bi avrupada oynayabilecek forvetin alınacağı.

yabancı, avrupada oynayabilecek, dönem ortasında serbest kalmış forvet kaç tane var ? bunlardan "iyi" diye hitap edebileceğimiz var mı ? kaç tanesi ahmet dursundan daha iyi oynar ?[hline]despite all my rage, i'm still just a rat in a cage

oha bi saniye bu mesajı ben mi yazdım falan diye bi an düşündüm :)
tıpatıp aynı şeyleri yazmak için girmiştim de[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaşa ahmet dursun tipinde değilde daha çok hakan şükür tipinde bir forvet lazım. (burada striker , forvet geyiğine girmeyin). Uzun boylu hava hakimiyeti yüksek ve yerden oynadığında da kazma olamayan bir adam lazım.
Ama devre arasında böle adamı anca güney amerikadan çıkartabilirler, biz de o adamdan sene sonuna verim almaya başlayabilirz. Ama seneye tek ilhanla olmaz.
Keşke sinan a biraz daha fazla şans verse, sinan da kendini geliştirebilse bu forvet ihtiyacını giderecez. ya da ali cansun gençlerde iyice gelişip bize tekrar gelse (sanırım kiralıktı)[hline]NO PAIN NO GAIN
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

aha ahmet dursun beleşse gs alsın
bedava oyuncu valla gs'nin ihtiyacı olan şey
ehehh para olmayınca böyle dökülenleri toplamak iyi oluyor :)[hline]CsnFrp
Mosquito, 08 December 2003 22:18 tarihinde demiş ki:
daha fazla uzatmamanın anlamı yok

Infernal, 06 December 2003 14:15 tarihinde,csnfrp forumlarında demiş ki:Regulus sen önce nickimi doğru yaz bonepart kesildin başımıza
Sosyal ağlarda paylaş

ilhanda yolanmak üzereymiş ama duyumlara göre klübe maddi yarar sağlıyomuş hani karizmatik adamya
oyüzden yollayamıyorlarmış
doruluk payı nedir bilmem ama doru olabilir gibi geldi bana
çünkü ahmet le ilhan arasında pek fark yok gbi[hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde demiş ki:
yakınlaşan dudaklar ve birbirini kovalamaca oyunu
Obscura Matthew Bard/Mage Reborn
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...