Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[CS] Cheating Death sorunu beni delirtecek... yardımlar lütfen

Afterdeep

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar Counter'ı uzun süreden sonra tekrar kurdum. Önce Half-life (wastelands) cd sini yükledim bilgisayara. Üstüne 14full/1109 daha sonra 14'ten-15'e yükseltme ve 1109'dan-1110'a yükseltme patchlerini kurdum. Bağlantım 128 k adsl(aslında 256 fakat şu an deneme aşamasında, gerçek username-şifreler verilince asıl hızına ulaştırılacakmış) buraya kadar herşey güzel. Cheating death kurdum en son sürüm(4.8.0). Oyuna girdim, orjinal cd-key istemeyen sunuculara girdiğimde ya Cl_Flush Entity Packet olup disconnect oluyorum, bu olmassada tüm sunuculardan "bu sunucuda Cheating death gereklidir" uyarısı ile atılıyorum. CD açık olmasına rağmen neden bu hatayı verir? Yardımcı olabilecek olursa sevinirim çok. Cl_Flush Entity Packet uyarısının bağlantımla alakalı birşey olduğunu düşünüyorum, umarım ilerde düzelir.[hline]Sungur - Scout of Hun
Necrocks - Necromancer of Hun
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
C-D nin bazı surumlerınde problemler olabılıyor bu tur durumlarda hemen yenı surum cıkıyor eger kullandıgın surum son surumse yanı V.4.8.0 ve hala aynı sorunu yasıosan C-D den oto update olayını kapat ve acılır acılmaz mınımıze etmesı seklınde ayarla...[hline]" pantaREi " DIED...!!!
" MAtt " IS STILL ALIVE...!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...