Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rammstein

quamor

Öne çıkan mesajlar

mazur gorun ismi yalnis yazdiysam :)
gecen bi arkadas dinliyodu cok hosuma gitti aldim dinledim hosuma gitti ama metal yada hardrock dinleyen bi yapim yok nesi hosuma gidebilir diye dusunuyorum alla alla cok garip. ama birden hizlanan tarzlari acaip manyak bişi.simdi bunun uzerine kimin cd sini alayim. ama beni sogutmicak metalden.
birini onerin :).. acaba almanca olmasimi?[hline]Ölümden neden korkayim ki? Ben varken o yok o varkende ben..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Obscura, 17 December 2003 10:12 tarihinde demiş ki:
Rammstein[hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde demiş ki:
yakınlaşan dudaklar ve birbirini kovalamaca oyunu
Obscura Matthew Bard/Mage Reborn
[hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine
Sosyal ağlarda paylaş

Bende de sadece du hast sarkisi var..Teknodan da pek cakmam ama nasil diyim,bu sarki biraz ona benziyor(o nasil oluyor diyeceksiniz...Acikliyim;e-jay diye bir muzik programindan cok rahat yapilabilecek bir muzik.)Yani bence metale benzemiyor...Bir kere metalde melodiler surekli degisiyor..(aslinda metalden de cok cakmam ama oyle biliyorum.En iyisi ben burdan cikiyim ;))
Sosyal ağlarda paylaş

rammsteindan BAŞKA bişi istiosan Kraftwerk olabilir. bulabilir misin bilmyom. eskiden popülerdi. helloween olabilir. efendim hocico olabilir.[hline]unity100, 05 December 2003 19:06 tarihinde demiş ki:
dagilin lan ! avrupa birligi, humanistler, greenpeace, spiritualistler, hayvan haklari koruma dernekleri ve hititler adina bu foruma el koyuyorum. hepinizi kogusturacagim
Sosyal ağlarda paylaş

rammstein tekno kullanarak metal yapar, 3ü de çok güzel rammstein,sehnsucht ve mutter adında 3 albümü vardır. Ayrıca albüm dışı birkaç parçası da vardır(eroin vs.)
berlin açıkhava konserinde yaptıkları show birer crazy sapık olduklarını da kanıtladır.
çok severek dinlerim kendilerini(belki de sözlerini de anlayabildiğim için daha da fazla) gaz olmakiçin birebir
ben direk sıralıorum ilk albüm de dahil çekilesi şarkıları;
mein herz brennt (bu şarkıyı dinleyen herkes en ii şarkıları oldugunu düşünüo, bence de öle)
mutter
engel (bir alman grubu rammsteinın almanyada en sevilen parçası, sözleri de süper)
spieluhr
du hast (görecelidir herkes sevmez)
links 2,3,4
wollt ihr das Bett in Flammen sehen
sehnsucht
adios
rein raus
ich will
Feuer frei (xXx soundtrack parçası, zaten ateş serbest anlamında)

ayrıca almancanız varsa;
bück dich(do*al anlamına gelmekte) ve
barbie girl 'ü dinleyin komediler

daha bilgi isterseniz yazabilirim :)[hline]a.k.a wicked
Alexi_Septimus, 11 December 2003 10:22 tarihinde Ghost1989'la iletişim kurmaya çalışır:
H4XX0R3D?
H4XX0R DUD3?
B@B TH3 K3NK?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...