Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Opeth, My Dying Bride, Anathema, Him gibi gruplar

Bone

Öne çıkan mesajlar

yaw su brutal vokale bi turlu alisamadim gitti.

yani climax noktalarinda brutallesen sarkilar guzel olabiliyo da, 10 saniyeden sonra benim bas agrimaya basliyo.

onun icin isinamiyorum bi turlu brutal vokal olan sarkilara.

ps: im rulaz :p ( catla volfi eheh :) )[hline]W.A.N.D.E.R.E.R.: Wireless Artificial Neohuman Designed for Efficient Repair and Efficient Reasoning

Sosyal ağlarda paylaş

amorphis te çok iyidir bana göre en güzel brutal vokal amorphiste(ydi).son albümü am universium tam bi felaket olmuş full clean hadi na bişey demedim şarkılar berbat hiç amorphis e benzemiyo Tunela albümünde bozmuşlardı zaten bi tek tuonela çok güzeldi geri kalan idare eder moddaydı ama tarzları tamamen değişmiş gibi

benden tavsiye şu 2 albümü edin

Tales From Thousand Lakes
Elegy

Thousand lakes te dinlerken gözüm yaşarıyo o dneli güzel bi albüm
dğer güzel gruplardan bahsetmişler zaten anlatmama gerek yok[hline]
I know that I was born and I know that I’ll die.
The in between is mine. I am mine.

www.hayalkent.net/freestyle

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solonor, 09 May 2003 20:11 tarihinde demiş ki:
Opet dinlemedim him de my dying bride da. Onlardan beğendiğiniz ŞARKI ları yazarsanız bi bakalım.

ben opetten sadece to bid you farewell i dinlemedim şimdi arşın arşın son albümleri damnation ı arıyorum .. seyyarlarda daha bulamadım

him başlıca
join me in death
love you like i do
close to the flame
gone with the sun
wicked game (baya beğendiğim bi cover)
gibi şarkılarını dinlersen genel bi kanı edinirsin

my dying den de roads u edin önce .. yine radiohead cover ıdır
soracuma
for you
into the lake of ghosts
she is the dark
the dark caress
tipi seni bulantıdan bulantıya atacak şarkıları mevcuttur[hline]so much to live for
so much to die for
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
opeth'e başlamayı düşünüyorum..
yumuşak kısımları çok hoş.
ama o brutal mıdır nedir sert kısımlara geçince dayanamıyorum kapatıyorum opethi..

cradle'ın yumuşak kısımları rahatsız ediyor. (çok tiz)
opethin de sert kısımları çok rahatsız ediyor (çok boğuk)

bana şöyle, hep yumuşak giden, brutali olmayan opeth şarkıları söylesenize..
belki yavaş yavaş brutala da alışırım..[hline]Sam, 09 Nisan 2002 02:40 tarihinde demiş ki:
"SATILIK MINIGUN ARANIYOR. AZ KULLANILMIŞI OLMALIDIR. YANINDA BİR OTOPARKI HURDA EDECEK KADAR MERMİSİ BULUNMASI TERCİH SEBEBİDİR."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 10 December 2003 11:04 tarihinde demiş ki:
bana şöyle, hep yumuşak giden, brutali olmayan opeth şarkıları söylesenize..

Damnation albumunun tumu... Lyricz'den falan sarki listesine bak yazamiicam simdi[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
"You know, if you take everything I've done in my entire life and condense it down into one day, it looks decent." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

Ula sizin yaş ortalaması kaç? Öyle bi konuşuyonuz ki duyanda sanacak bu gruplar yıllardır ortada yoktu, yeni çıktılar vs.

Hüznün müzüğü: Duğm.

Duğm metal nedir? İnsanın müziğin etkisinde kalarak acılarını düşünmesi, kendi kendini üzüp durması, karamsarlaşmasıdır. Melodiler güzel oğlu güzeldir, bağımlılığa dönüşür.

Uyuşturucu gibi bişiydir, soora başınıza bela alırsınız...

Hiphop falan dinleyen varsa aranızda kesinlikle kaldıramaz bu müzüğü. Bunalım takılanlar için yaratılmıştır sonuç olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

Ula sizin yaş ortalaması kaç? Öyle bi konuşuyonuz ki duyanda sanacak bu gruplar yıllardır ortada yoktu, yeni çıktılar vs.

Duğm metal nedir? İnsanın müziğin etkisinde kalarak acılarını düşünmesi, kendi kendini üzüp durması, karamsarlaşmasıdır. Melodiler güzel oğlu güzeldir, bağımlılığa dönüşür.

Hiphop falan dinleyen varsa aranızda kesinlikle kaldıramaz bu müzüğü. Bunalım takılanlar için yaratılmıştır sonuç olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deedstyger, 11 December 2003 12:51 tarihinde demiş ki:

iddia ediorum hayyat hiç bir yere glemiceksin
ben gelicem demiorum ama senden bişi olmayacagından eminim[hline]bornozlu canavar
Sosyal ağlarda paylaş

Deedstyger laflarını biraz daha idreli sarf edersen iyi olucak, sonuçta insanlar eğer gerçekten bir müzik kültürne sahipse 60larda ya da 90larda doğmalarının pek bir farkı yoktur....Müzik konusunda polemiğe girme derim insanlarla çok emin olmadan...

Deamon bak sende laf atma sağa sola, evini biliyoruz yemeğe geliriz...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deedstyger, 11 December 2003 12:51 tarihinde demiş ki:

son günlerde duydugum en sacma ve en gerizekalıca yazlm$ yorum.. naptn sen koç hiphop la falan bagda$trm$... hiphop dinleyen adam zaten anlamaz bu muzigi
gayet saçmalam$n
Sosyal ağlarda paylaş

said:
neuromancer, 08 May 2003 20:38 tarihinde demiş ki:
herşey boş, eğlen-durma coş!
orhan abi takılın işte, hepsi ingilizce arabesk, bari türkçe arabesk dinleyin!
obarey...[hline]Rashit of Blitz Me!, Macera Tutkunu...

arasındaki fark sadece ingilizce oluşu mu koç? saçma bişey sölemişsin, gerek yok.."takılın" falan. lyriclere değil de müzik kısmına dikkat et aradaki farkı mutlaka anlıycaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solonor, 09 May 2003 20:11 tarihinde demiş ki:
Anathema gerçekten baba bir gruptur. Çok gaz edici etkileri vardır. Opet dinlemedim him de my dying bride da. Onlardan beğendiğiniz ŞARKI ları yazarsanız bi bakalım.
Anathema:
Deep
Judgement
One Last Goodbye
Angelica
A dying wish
dinlenmesi gereken şarkılar...

rezil bir insanım. opeth bilinmezmi be. :) hee mdb yani yuh. :) eski halimle çelişiyorum.[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Don't Cause any Trouble.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...